Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 16, 2011 9:33 pm

Sam: +Provozuje bramborovou úpravu dle přání strávníka a pokukuje, zda se mu daří technická záležitost.+ Vždycky tady šla chytat taková stanice, kde hráli jazz a Nicol s Honorém tančili u krbu a my jsme s Fabem seděli pod stolem a hráli karty nebo dámu...Fab mě taky učil tancovat, ale moc mi to nešlo. Víš, že skvěle tancuje?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 16, 2011 9:45 pm

Molly: nasává příjemnou vůni připravovaného jídla a bojuje poměrně vítězný boj s technikou. za chvíli se z přístroje line nějaká promluva, zřejmě ve finštině. kroutí knoflíky dál. co? Honoré dobře tančí? no, proč ne... neposlouchá tak docela pozorně, neb jedno ucho má přitištěné na rádiu. pak se z přístroje vyline hudba vážná a hřmící žestěmi i dřevy :D . jako hymna nějakého asijského komunistického státu. Sam se postaví na pár vteřin do pozoru, všetně výrazu dřevěného koně v tváři, a salutuje. pak ještě pootočí ladícím kolečkem a konečně zazní něco jako Frank Sinatra. to by šlo, ne? usměje se na Molly. a naváže na debatu. mně se líbí, jak tancuješ. nejvíc ten prvek s nohou za krkem. ale to je čistě soukromá záležitost, najádo! dodá přísně.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 16, 2011 10:06 pm

Sam: +Když zazní finština, Moll se zaposlouchá...+Letos se přemnožili losi...+hlásí a když Samík salutuje u hymny se smícham po něm hodí utěrku.+ Ale né...Honoré...teda ten taky, ale Fabien dobře tancuje. Chodil léta na balet. A proč si nemůžu dávat nohu za krk ve společnosti?+ provokuje a když zazní Sinatra, začne se pohupovat v bocích a do rytmu krájet rajčata.+ :P
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 16, 2011 10:19 pm

Molly: protože by se všichni koukali tam, co já! proto! prostě absolutní ban! chytí utěrku a podiví se. králík dělal balet? no to jsou mi věci... proto kope jak mula. pokusí se s utěrkou o něco, co má být parodií Labutího jezera. přesvědčivé je akorát to pomávávání utěrkou :D . a pak si z ní udělá "mikrofon" a zpívá spolu s Frankem, občas mu udělá druhý hlas.

Naposledy upravil Isamun dne ned led 16, 2011 10:36 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 16, 2011 10:34 pm

Sam: +Směje se tak, že jí pár plátků rajčete spadne na zem a v pantomimě předvádí nadšenou fanynku v šílícím davu a potlesk.+ No jo, von na to Fab nevypadá, ale vážně má svaly...+vyprskne u Labutího jezera.+ Ty taky moc dobře tancuješ...+zkusí ještě přehlušit Sinatru a Samíka.+ :lol:
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 16, 2011 10:41 pm

Molly: v mezihře, kdy zmlknul i Frank, procedí, svaly, svaly, hlavně prej výdrž, říklala Tir... pak se zase přidá k Frankiemu a dopějí. pak se spustí jazz, na nějž se nedá ani moc zpívat, ani moc tančit, tak se usadí ke stolu. hmmm, ti jazzmani jsou hrozně amuzikálni... já nejen krásně tancuju, ale i překrásně bruslím... otevře si zase blok a něco si čmáře, než Moll uvaří. a hudba je "s fusem" :D

Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 16, 2011 10:51 pm

Sam: O výdrži nic jeho nic nevím...já vím jen o té tvojí...+uculí se a otočí se k Samíkovi zády, aby konečně dovařila, pohupuje se a taky si brouká :lol: .+ Chci tě vidět bruslit. Vsadím se, žes na to balil holky...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 16, 2011 11:07 pm

Molly: rozhodně balil! mladé zdravotnice z kroužku červeného kříže! a taky holky z klubu hasičů. jednou jsem slítnul a sedřel si holeň a koleno - i přes kalhoty, v tom ledu byla zamrzlá čásečně škvára, nebo ta štěrková drť, či co. tak mne ošetřovaly. nesnášel jsem je. dezinfekce příšerně štípala, málem jsem se počůral. a před holkama jsem nemohl ani pípnout. hrozný. a jednou jsem zase vlítnul do průseku v ledu. to mě tahali hasičky a hasiči. jedna byla moc hezká, líbila se mi. ale dala mi najevo, že s blbečkem, který nevidí díru v ledu, tím spíš s o dva roky mladším blbečkem, chodit nebude.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 16, 2011 11:14 pm

Sam: +Kucká se smíchy nad pánví a usilovně míchá. :lol: +Chudáčku...připomíná mi to moje lezení po stromech. Vždycky jsem se nechala od Fabiena zblbnout, vylezla jsem někam a pak jsem nemohla dolů. Všude mi překážely prsa. Jednou jsem seděla na větvi čtyři hodiny než Fab sehnal někoho, kdo by mu se mnou pomohl. Čůrala jsem přes kalhotky z té výšky, pevně jsem se držela větve, abych nespadla a bylo mi hrozně trapně, protože Fab jako jedinou pomoc sehnal kluka, který se mi hrozně líbil. Tak mě viděl počůranou na stromě, ubulenou...bylo mi šestnáct...+dodá.+ :roll:
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned led 16, 2011 11:23 pm

Molly: hmmm, šestnáct bylo tý hasičce. a těm holkám zdravotním tak kolem třinácti, ale mě osum. nechtěl jsem se před nima ztrapnit, ale stejně by si o mě tenkrát neopřely kolo... to jsi taky koťátko nebohý. ještě že tě nemuseli sundavat taky hasiči. zasměje se. byl to trouba, co něvěděl, že všechno s čůráním, je v záklonu. mrkne na Moll. to my už to víme!
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron