Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » čtv led 20, 2011 6:28 pm

Vůbec mě nezdržuješ, jen jsi mi teď nasadil do halvy brouka s tou zelení. Ráda bych se ještě zastavila v květinářství,ale neber to prosím jako nezdvořilost z mé strany. *usměje se na něj omluvně že už asi půjde o ,,dům'' dál* Náhodou jsem moc ráda že jsem tě poznala a vůbec jsem se s tebou nenudila.Člověk nemusí pořád řešit jen závažná témata.*úsměv se jí ještě rozšíří* A jsem moc ráda že jsem v tobě získala doprovod na ten ples,alespon tam už budu někoho znát.Ale myslím,že se třeba ještě do té doby potkáme*řekne a doufá v to*

( :) jj půjdu teď otravovat někoho jiného :D )
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Mystick von Sachsen » čtv led 20, 2011 6:34 pm

přejede prstem po okraji hrnku, to dělá, když přemýšlí. Poslední dobou je o ni takový zájem a přece se cítí osamělá.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » čtv led 20, 2011 11:36 pm

To je myslím velmi dobrá nápad, hlavně ne kaktus, to by to tam bylo dvakrát tolik jako na poušti +pousměje se+ Věz že mě už jen málo co překvapí a ještě míň věcí mě urazí +podotkne. Vstane, což je v přítomnosti dáma která odchází slušnost, vezme jí za ruku, kterou samozřejmě políbí a krátce podrží ve své+ Rád tě opět uvidím a budu netrpělivě počítat dny do plesu +přislíbí a teprve její ruku pustí. Když Sam odejde, ještě se na okamžik posadí, spíše jen tak pro formu aby to nevypadalo jakoby si smluvili na tajném dostaveníčku, pak vstane zaplatí a odejde. Ještě po cestě kývne Mystick na rozloučenou+
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » čtv led 20, 2011 11:44 pm

Dobrá kaktus to nebude slibuju *řekne a spiklenecky se na něj usměje. Má se k odchodu a je příjemně překvapaná jeho galantností a nechá si políbit ruku* Ráda jsem tě poznala a na ples už se teď těším*naposledy se na něj usměje a odchází zaplatit.Když míjí Mystick usměje se a odchází. V duchu už se vidé v květinářství*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Mystick von Sachsen » pát led 21, 2011 6:05 pm

na oba pokývá a dál si hledí svého hrnku.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Cafeteria

Příspěvekod Mystick von Sachsen » sob led 22, 2011 9:00 pm

Když dopije, položí na stůl několik mincí a odejde.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Cafeteria

Příspěvekod Anette Bowell » čtv úno 10, 2011 7:50 pm

+bloumá městem a její pohled upoutá zajímavá výloha. Sladká výloha. Bez delšího rozmýšlení vejde dovnitř. Když vejde ovane jí naprosto úžasná vůňe kávy+ Dobrý den +pozdraví a prohlíží si nabídku+
You may say I´m a dreamer. But I´m not the only one...
Uživatelský avatar
Anette Bowell
 
Příspěvky: 103
Registrován: úte úno 08, 2011 9:54 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Anette Bowell » pát úno 11, 2011 6:55 pm

Tak já bych si dala velký kus nějakého čokoládového dortu a jestli máte vanilkové latte, tak to a jestli ne, tak normální +konečně se rozhodne a objedná si u obsluchy(počítá s tím, že tam někde je nebo pobíhá kolem). Vezme si objednávku, zaplatí a sedne si k nějakému stolku u okna+
You may say I´m a dreamer. But I´m not the only one...
Uživatelský avatar
Anette Bowell
 
Příspěvky: 103
Registrován: úte úno 08, 2011 9:54 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Anette Bowell » pát úno 11, 2011 9:55 pm

+ Pustí se do svého dortu, je naprosto výborný. V duchu si slíbí, že tu nebyla naposled. Když dojí, vychutnává si kávu. Chvílemi kouká ven a chvílemi kouká do hrnečku. Dopije, vstane+ Nashledanou+ odchází zkoumat další zákoutí města+
You may say I´m a dreamer. But I´m not the only one...
Uživatelský avatar
Anette Bowell
 
Příspěvky: 103
Registrován: úte úno 08, 2011 9:54 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » úte úno 22, 2011 4:02 pm

+Jak zastaví před cukrárnou, vystoupí, obejde auto a podrží jí dveře.+ Šlo ti to opravdu moc dobře. +řekne upřímně a když zabouchne dveře a Wenai auto zamkne, chytne ji automaticky za ruku.+ Čikuláda? To jsem ještě neslyšel. +uculí se pobaveně. Společně vejdou dovnitř.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron