Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte úno 22, 2011 4:07 pm

+chytne se ho za ruku a vykračuje si po jeho boku, trochu se nakrucuje+ Jistě, čikuláda je nejleší. +usměje se na něj a posadí se ke stolečku+ Na tu by se měli psát básně a já si ji taky hned dám. A taky zmrzlinu se šlehačkou a indiánka a špičku a jogurtovej dort. +vyjmenovává a počítá na prstech+ A co si dáš ty? +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » úte úno 22, 2011 4:16 pm

+Vesele se zasměje.+ Ty jsi ještě horší, než já... i když, vlastně myslím, že ne. +vyhlásí sebevědomě, ale po očku ji sleduje s rošťáckými plamínky v očích. Když přijede číšník, objedná to, co si řekla Wenai a sobě to samé, ale místo jogurtového dortu si objedná čokoládový a k tomu ještě jedno tiramisu.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte úno 22, 2011 4:22 pm

+mrkne na něj+ To je jenom tak na rozjezd. +zasměje se+ Né, tohle si tak obvykle dávám. No možná se pak ještě dorazím kokosovým kmenem. +mlsně se olízne+ Tak co? Jak jste pyšnej na svou žačku, pane učiteli?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » úte úno 22, 2011 4:33 pm

+Usměje se a nakloní přes stolek k ní.+ Mám ti to říct, nebo ukázat? +oči mu zasvítí.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte úno 22, 2011 4:36 pm

+nakloní se k němu, až jsou blizoučku+ Dala bych přednost názorné ukázce. +mrkne na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » úte úno 22, 2011 8:21 pm

+Ve tváři má výraz, že přesně tohle chtěl slyšet. Špičkou jazyka jí olízne rty, rukou jí zajede do vlasů a docela nekompromisně si ji přitáhne blíž, takže na sebe jejich rty narazí ve vášnivém polibku. Líbá ji dlouze a hluboce a když se odtáhne, oči mu vesele svítí.+ Jsi úžasná. +šeptne tiše s malým úsměvem na rtech, ale nemluví jenom o jízdě.+ A velice sladká.+ dodá a ten úsměv mu rozzáří tvář. Číšník jim donese co si objednali a jen žárlivě mhouří oči, když jim přeje dobrou chuť.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte úno 22, 2011 8:25 pm

+vášnivě mu polibek opětuje a při tom mu hladí stehno+ Že? +usměje se+ Já si to taky myslím, ale kdybych to řekla první, tak by to znělo děsně neskromě. +zasvítí jí oči, když uvidí všechny ty skladkosti před sebou a je úplně vidět, jak si dělá chutě+ Dobrou chuď a kdyby jsi náhodou už nemohl, tak já můžu vždycky. +zazubí se na něj přitáhne si pohár a pustí se do něj s vervou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » úte úno 22, 2011 8:41 pm

+Jak mu Wenai hladí stehno, on se jí zatím nenápadně kolenem vpasuje mezi nohy. Nic ale nedělá, no Wenai může cítit, jak se mu svaly napínají a nohu tam nechá, i když přijde číšník se všemi těmi sladkostmi.+ Ty a neskromná? To se snad vzájemně vylučuje. +Trochu si ji dobírá. Přisune si současně horkou čokoládu a zmrzlinu, začne to jíst stylem: lžička do zmrzliny, do čokolády a do úst. Jednu takovou porci nabídne Wenai.+ Ochutnej. +usměje se.+ To se nestane. +mrkne na ni.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte úno 22, 2011 8:55 pm

Já jenom kdyby náhodou. +uculí se a olízne nabízenou lžičku+ To je dobrý! +řekne nadšeně+ To budu praktirkovat taky. +a začne to jíst jako on+ Tak kolik mě toho ještě v tvým učení čeká? +koukne na něj přes vršek zmrzlinového poháru+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » stř úno 23, 2011 6:04 pm

Pokud myslíš v učení řízení... +ušklíbne se, ale pak se na ni chvíli přemýšlivě zahledí.+ V podstatě jsi zvládla ten základ, ještě couvání a bude z tebe téměř profesionální řidič. +mrkne na ni, pak ale trochu zvážní.+ Ale pokud budeš chtít jezdit normálně, budeš si muset i tak udělat řidičák.
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron