Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř úno 23, 2011 6:16 pm

No jo, to otravný učení se předpisů, co nedávají žádnej smysl. +zašklebí se a chvíli se hnípe v poháru a pak ho začne zase jíst+ No, couvání, to bude taky zajímavý, jak mám vidět v tom malinkým zrcátku co je za mnou. Nebylo by snazší, kdybych měla otočný sedadlo a mohla se otočit? +vymýšlí si a culí se u toho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » stř úno 23, 2011 10:53 pm

Jo, no předpisy jsou dost otravný. +souhlasí.+ Ale Merlinžel, jsou nezbytné. +zasměje se, jak si to představí.+ Pak bys ale potřebovala i otočnej volant. Neboj, určitě to nejdůležitější uvidíš. +usměje se povzbudivě. Dojí zmrzlinu i čokoládu (čikuládu) a pustí se do čokoládového dortu.+ Opravdu jsi jezdila jen dvě hodiny? +zeptá se, protože tomu nemůže uvěřit.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř úno 23, 2011 11:22 pm

Jo, tak nějak to bylo. +pokrčí rameny+ Proč? Divíš se, že jsem ti nestihla zavázat tkaničky? A jak víš, že jsem ti je nezavázala teď. +zazubí se na něj, tkaničky mu ale nezavázala, chytne indiánka a začne ho pojídat, nejdřív odkousne čokoládu a pak vylizuje krém+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » pát úno 25, 2011 12:50 pm

+Úsměv mu trochu zamrzne na rtech, pak se ale rozesměje. Tkaničky nezkontroluje.+ Aspoň vím, že jsi mám dát bacha, když budu vstávat. +zašklebí se.+ Ale ne, ptal jsem se proto, že ti to jde opravdu moc dobře. Řekl bych, žes jezdila mnohem víc, než jen ty dvě hodiny...tedy....že jsi ty dvě hodiny seděla v autě a zavazovala tkaničky. +mrkne na ni. Sleduje, jak si Wenai toho indiánka užívá a nemůže si pomoct, aby si to nespojil s něčím jiným. Ještěže sedí za stolem.+ Jak je možné, že když jsem s tebou, myslím na samé nemravnosti? +zeptá se s pobaveným výrazem a jak má pořád koleno mezi jejíma nohama, zlehka ji ním pohladí po vnitřním stehně.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát úno 25, 2011 4:51 pm

No sem tam mě Byron ukecal, abych to zkusila. Ale to jsme byli vesměs opilý, to se nedá počítat. +usměje se na něj a v očích jí zajiskří vzrušení+ Protože já jsem nemravná holka, pane učiteli. +olízne si rty od krému+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » pát úno 25, 2011 5:08 pm

+Na to nic neřekne, jen se svůdně usměje a v očím mu také zajiskří.+ Možná bys na oplátku mohla něco naučit ty mě. +podívá se na ni zkoumajícně. Nabere si na vidličku pořádnou porci dortu a sní ji.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát úno 25, 2011 5:52 pm

Vážně? +uculí se na něj rošťácky, piškot od indiánka nechá na talířku a pustí se do špičky+ A mělo by to být něco konkrétního? Něco nemravného? To dělám nejradši.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » sob úno 26, 2011 12:47 pm

+Ztlumí hlas a víc se k ní nakloní.+ Nemravného. +přikývne se spikleneckým úsměvem.+ Ale výběr nechám na vás, paní učitelko. +ušklíbne se.+
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob úno 26, 2011 5:31 pm

+mrkne na něj+ Dobře, myslím, že už vím, co tě naučím. +piškot od špičky položí na piškot od indiánka, chytne lžičku a začne jíst dort+ Myslím, že se ti to bude líbit. +kolenem mu přejede po vnitřní straně stehna+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Richard Prewett » sob úno 26, 2011 7:53 pm

+Usmívá se, i když se mu oči trochu rozšíří. Dojí svůj dort a přisune si tiramisu.+ Dáš mi aspoň nějakou nápovědu? +pohlazení jí opětuje.
Peníze nejsou všechno.
Uživatelský avatar
Richard Prewett
Mág
 
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 21, 2011 4:04 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron