Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon bře 28, 2011 8:25 pm

vstane a jde k pultíku objednat. otočí se na Luccu. chcete taky něco? uzdá se mu, že může být velkorysý. i když jeho velkorysost má velké potíže ustát, když se Lucca dívá při řeči o jejích kvalitách Molly na prsa. myslím k jídlu nebo pití.

zařídí objednávku a zase si sedne. Myslím si, že Molly se o sebe dovede postarat. miluju ji a jsem rád, že jsem součástí jejího života. každý se bojíme o ty, jenž milujeme. ale vážně není třeba mít o ni přehnané obavy. má tady dost přátel. dokonce i důvěrníky. trochu se ušklíbne. Fabien je jí stále na blízku. a u nás ji mají všichni rádi. dokonce si nejsem jist, kdybychom se rozešli, komu by drželi palce a nadržovali by mu. naši. skoro si myslím, že jí. pokrčí rameny a už si zacpe pusu koňakovou špičkou, neb jim přinesli objednané.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod lucca vialli » úte bře 29, 2011 6:11 pm

Isamun: +Má dost velké problémy odtrhnout oči od vytouženého výstřihu :lol: .+ Ano...jistě...dal bych si...+ovládne se+..dal bych si ještě vídeňskou kávu. Děkuji.
A opravdu jsem velmi rád, že slyším tato útěšná slova. Ano, jistě - pan Fabien - onen věrný přítel slečny Madeleine.+ Usměje se na Molly.+ Jakpak se má? A co to znamená vlastně to u vás? Vy jste též lékař? Pracujete s Madeleine a Fabienem? Pokud si vzpomínám, i on stal se léčitelem.
Jen život v luxusu nám může poskytnout ty pravé požitky.
Uživatelský avatar
lucca vialli
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 09, 2010 11:12 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte bře 29, 2011 6:18 pm

Lucca: Ano, Fabien a já jsme si pořád nablízku. Pracujeme spolu. A jak jste celá ta leta vlastně žil vy, Gianlucco? +snaží se otočit list konverzace.+

Sam: Díky...vděčně vezme kávu a veliký kus čokoládového dortu.+ Co? Mohl bys být léčitelem? +mrkne na něj.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » úte bře 29, 2011 8:38 pm

Molly: no, asi mohl, ale moc by mě to nebavilo. cestování a architektura mě byví a jdou mi mnohem líp. pokrčí rameny. ale myslím, že tady pana hraběte mnohem víc zajímá, co bylo s tebou, než moje pracovní aspirace. a jak tě znám, jsi i ty zvědavá, jak se měl a jak tě našel... poněkud zklidněnější Sam se pomalu a s chutí láduje zákusky, co si naobjednal a popíjí černou kávu. udělá jim prostor na hovor a tváří se jako tichá a nenápadná gardedáma.

Lucca: objedná mu ve společné zakázce žádané a nechá je hovořit. ač je neustále v pohotovostní poloze. jen ještě odpoví. ne, nejsem léčitel. většinou stavím domy. o cestování se před ním nechce šířit.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte bře 29, 2011 11:20 pm

Sam: +Teď už taky mnohem klidnější ( to ta čokoláda :P ) dloubne Sama pod stolem, aby jí v konverzaci nenechával samotnou.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 12:04 pm

Molly: pod stolem se odehrává nonverbální okopávací dialog na téma: když sis toho chlapa pořídila až sem do cukrárny, tak se s ním taky bav! ale s fkusem, neb všechno slyším. a zastrč polštářky!
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod lucca vialli » stř bře 30, 2011 8:23 pm

Molly: +Pohodlně se usadí do křesílka tak, aby měl pěkný výhled.. :lol: a rozhovoří se.+ Ano, celá ta leta...byl jsem v legii, poté jsem trochu cestoval a pak jsem se věnoval detektivní práci...+naléhavě se jí zahledí do očí, aby pochopila, cože jako detektiv hledal.+

Sam: Pozoruhodné...stavíte domy? Rád bych některou z vašich staveb viděl. Již dlouho uvažuji o stavbě letního sídla.
Jen život v luxusu nám může poskytnout ty pravé požitky.
Uživatelský avatar
lucca vialli
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 09, 2010 11:12 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 8:35 pm

:lol: je si vědom, že mu to dnes mimořádně sluší, ovšem z Luccova očumování není nadšen. je to asice asi lepší, než kdyby padal Molly do výstřihu, ale i tak je Sam toho názoru, že nic se nemá přehánět. :lol:
Lucca: ano, i domy. taky třeba mosty nebo silnice. jak to přijde. mohu vám dát kontakt na konsorcium, pro nějž často pracuji. dají vám seznam mých staveb. a třeba i průvodce po nich, pokud byste na tom trval. ovšem teď jsem prací doslova zavalen. ovšem kohokoliv z kolegů v konsorciu vám mohu vřele doporučit. pomyslí si, že pro něj se mu pracovat skutečně nechce. ovšem proč by nenechal vydělat kolegům. taky si pomyslí, že detektivem se snaží stát kde kdo, aniž by vlastně věděl, co to obnáší.

Molly: něco ti spadlo... tady... odstraňuje bystře drobeček ze svetříku, dřív než by se úsluhy zmocnil kdosi nepovolaný, jemuž je vstup zakázán.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 8:53 pm

Lucca: Měl jste to pestré. Když jsme se viděli naposledy, zrovna jste k legii odcházel Vzpomínám si na to. A co vaše rodina_? Mám jen matné povědomí o tom, ale myslím, že váš otec byl s tím mým dobrý přítel, ne?

Sam: +Překvapeně sleduje, jak pečlivě odstraňuje drobek a směje se tomu, takže dorbek trošku nadskakuje, než ho Sam uloví. :lol:
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod lucca vialli » stř bře 30, 2011 9:20 pm

(Těžko říct, zda by dokázal ocenit Samovy kvality. I když si Molly o Samíkovi myslí, že je to nejpěknější chlap široko daleko, Lucca přece jen není vyznavačem takových "neortodoxních" týpků... :lol: :lol: :lol: )

Isamun: Velmi milé od vás, pane Morffe. Ovšem - pokud prohlížím nějaké moderní stavby, rád jsem ve společmosti jejich tvůrce. Dost mi to dokreslí obraz celého projektu a pomůže s pochopením (+vlastně chce mít Samíka pod kontrolou, aby moc neobzukoval kolem Molly :lol: ). Obrátím se na vaše vedení a pohovořím o mnou zamýšleném projektu letního domu.

Molly: Drahá Madeleine! Ano, naši otcobvé si byli blízcí...i povahově. Jsem ale již leta samostatným pánem a správcem majetku Vialliů, neboť otec zemřel krátce po tom vašem. Zhodnotil jsem nějaké akcie a rozšířil majetek. Jednoho dne jsem ovšem již nevydržel a jel vás navštívit do sídla, kde jste měla pobývat s manželem...a od té doby...pátrám!
Jen život v luxusu nám může poskytnout ty pravé požitky.
Uživatelský avatar
lucca vialli
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 09, 2010 11:12 am

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron