Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 9:30 pm

Lucca: to rozhodně udělejte. ovšem, když stavba není pochopena bez vysvětlení tvůrce, myslím si, že ten udělala někde chybu. dílo by mělo mluvit za tvůrce.
(ehm ehm... Sam neobzukuje... není bzučivka... on ... ehm, ehm, šuká :mrgreen: )

pomyslí si, že to s těmi otci byla nějaká epidemie... nebo jim někteří pomhli, aby jmnění a akcie mohli rozhojnit.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 9:42 pm

(to ovšem ví jen on a Molly... :mrgreen: :twisted: )

Sam: +Přitiskne pod stolem své lýtko k jeho. Snaží se konverzovat s Lucco, ale po Samově lovecké akci jí myšlenky utíkají někam úplně jinam... :twisted: ...a ještě, že to není u dam vidět, ale tělo jí přestává posloucvhat. Stiskne stehna k sobě a soustředí se na konverzaci.. :lol: +

Lucca: Vážně jste tam byl? O tom mi něco povězte. + Pak se ale zarazí.+ A nebo radši ne!! Radši mi řekněte, jak jste mě vystopoval...(+aby se mohla příště vyvarovat stejných chyb :lol: +)
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 9:50 pm

(jistě, ona je tak tichá a nenápadná, že na to dosud krom nich dvou nepřišla živá duše... :? )

Molly: pod stolem ucukne, neb se mu hrátky s dozorem hraběte příčí. jenom mu upadne desertní příbor na zem - sehne se pro něj a odloží jej na prázdný talíř. stejně už dojedl. a stejně myslíme, že mu upadl stejně jen proto, aby mohl pod stolem překontrolovat, zda to náhodou s lýtkem Molly nehraje pod stolem na obě strany :evil: . anebo jí dopřát nástroj k příštímu vyvarování.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 10:08 pm

Jak si může Sam něco takového myslet!!!?? :o :*

Sam: +Trochu se od něj odtáhne, aby ho neuváděla do rozpaků a je malinko naštvaná a taky rozrušená (teda vzrušená.. :lol: ).+ Musím si odskočit...

Lucca: Omlouvám se, hrabě. Jen se na chvilku vzdálím.+ Vstane a zamíří směr toalety.+

+ Na záchodku otevře okýnko do dvora, zapálí si cígo a horečně šlukuje. Snaží se zbavit toho prachmizerného pocitu ze setkání s Luccou, svého vzrušení ze Sama a taky toho zklamání, že s ním teď nemůže být sama.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod lucca vialli » sob dub 02, 2011 3:01 pm

Molly: +Když Molly vstává, galantně vstane taky a mírně se ukloní.+

Sam: Mohu vás pozvat na skleničku, pane Morffe?
Jen život v luxusu nám může poskytnout ty pravé požitky.
Uživatelský avatar
lucca vialli
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 09, 2010 11:12 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » ned dub 03, 2011 10:10 am

Lucca: děkuji vám. snad příště. mám ještě nějakou práci se kterou alkohol nejde dohromady. zůstaňme u kávy. pozdvihne maličko hrneček. a vy? už jste se tu zabydlel? jaké máte plány, smím-li se ptát? teď když jste se přesvědčil, že ja Molly v pořádku, máte tu ještě jiné povinnosti nebo zájmy? vlastně zjišťuje slušnou formou, kdy se hrabě ztratí.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod lucca vialli » ned dub 03, 2011 2:39 pm

Isamun: To mě opravdu mrzí, pane Morffe..+ lituje, že se Sam nedal zlákat na alkohol. Představoval si, že ho opije a pak z něj vyrazí, kdy hodlá Molly opustit případně zda by ji nechtěl přenechat jemu. :lol: + Ale na vaši otázku - ne , nemám tu jiných zájmů. Mým jediným hlavním zájmem byla Madeleine. Rád by se tu ještě několik dní zdržel, porozhlédl se tu, možná navštívil Madeleine v práci..nejsem ještě zcela rozhodnut. Nadto mám ještě povinnost vyrovnat účty v najaté detektivní kanceláři..
Jen život v luxusu nám může poskytnout ty pravé požitky.
Uživatelský avatar
lucca vialli
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 09, 2010 11:12 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon dub 04, 2011 10:58 am

Lucca: pokud vím, i ti, co zrona nepracují, si tu snadno najdou zábavu. já sám jsem dost časově vytížen prací a hlavně soužitím s mou drahou Molly (trošku si rejpne). ale jistě vám někdo poradí, jak se zde vyžít - kulturně i jinak. navádí, aby dal Moll pokoj. ano. čestný mž vždy srovná své závazky... utrosí, aby snad Luccu nenapadlo zdrhnout Et bez placení. :D
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod lucca vialli » pon dub 04, 2011 9:17 pm

Sam: Pochopitelně. Plnění závazků je dobrou vizitkou čestného muže, pane Morffe. + Prohlíží si ho dál zkoumavě a přemýšlí, co Molly na něm může mít.+ A jsem opravdu rád, že se v rámci svých možností (taky si rejpne), věnujete Madeleine. Jen mi povězte - co byste mi za zajímavé místo zde doporučil?
Jen život v luxusu nám může poskytnout ty pravé požitky.
Uživatelský avatar
lucca vialli
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 09, 2010 11:12 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » úte dub 05, 2011 12:02 pm

Lucca: (to zůstane Luccovi tajemstvím - přeci si nebude v cukrárně Samík rozepínat kalhoty? :lol: )
copak možností, ale schopností... zabručí Sam. pak řekne normálně hlasite hraběti do očí.
je to dívka, jíž se nelze nevěnovat. dá mi najevo, když se cítí být zanedbávána. nebo se chopí aktivyty sama. skvostná žena! když nedáš pokoj, tak žer! myslí si Sam o Luccově dotěrných narážkách.
nu, je tu prý velmi slušné kino... myslím, že na Příčné? ve vašem hotelu vám jistě poradí.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron