Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » stř dub 13, 2011 7:03 pm

Wenai: +Usměje se na ni.+ Ale zpívat na vyžádání nechceš! +vezme si zpátky jointa a spokojeně popotahuje.+ Takže vyměním jeden krcálek za druhý? +ušklíbne se pobaveně.+ Ale jo, ještě to zvážím.

Sid: Nejenom jediná, ale i nejlepší. +řekne sebevědomě a odklepne jointa do popelníku.+ Dáš si ještě? +nabídne Wenai. Pak se na Sid zahledí, jakoby chtěla něco říct, ale neřekne. Pohodí hlavou, aby se na hlavě odhalilo vyholené místo.+ Ach holky, já se snad začnu červenat. +Povzdechne si a zamrká očima, pak na Wenai spiklenecky mrkne a začne se smát.+ Jo, dík. +Mrkne i na Sid.+ Měla jsem slabou chvilku.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř dub 13, 2011 7:14 pm

Sid: +pokrčí rameny+ No jó, já nevim, proč chce každej hrát na kytaru.

Kim: +kouká na ni, jak kouká na Sid, tak trochu zasněně, ale pak se odsekne+ Jen to zvaž. +vezme si od ní jointa, už trochu nejistou rukou a potáhne si+ Máme tam spoustu hezkých mladých a bohatých hostů. +mrkne na ni a koukne na to vyholený místo, natáhne se a pohladí ji po krátkých vlasech, culí se u toho+ Jé, to je dobrý. Slabou chvilku? To se musíš pořádně zhulit. +zasměje se a zase si potáhne a vrazí jointa do ruky Kim, zvedne se a pak si zase sedne+ Jak se dostanem domů? +koukne na ni+ Mě se opili nohy.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Sid Vicious » čtv dub 14, 2011 1:37 pm

Popíjí a poslouchá, jak se holky za tu hoďku stačily skamarádit. Je těžké jim stačit, když už jsou rozjeté, opilé a sjeté. Když se ani jedna nezajímá o to, co vůbec umí a jaké má hudební zkušenosti, dopije kofolu, típne cigáro a zvedne se. No... půjdu. Hodí na stůl pár mincí za útratu a zvedne se. Tak zítra... možná. A zmizí venku.
I am an anti-Christ
I am an anarchist
Sid Vicious
Člověk
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 12, 2011 3:16 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv dub 14, 2011 8:00 pm

Wenai: Na to mě moc nenalákáš. +ušklíbne se tajemně. Sleduje ji, jak jí hladí po vlasech a na rtech má jemný úsměv.+ Jako kobereček, že jo? +usměje se a na chvíli se jí zahledí do očí.+ Víš jak poznám, že jsem už zhulená dost? Když mi před očima kmitají zelená kolečka. +zasměje se.+ Zatím jsou jen žlutá. +Vezme si jointa a opět si potáhne.+ Po čtyřech...nebo pěti? +zazubí se a jak chce odklepnout, netrefí se a popel z jointa skončí vedle popelníku, ale ona si to nevšimne.+

Sid: Jo, ty už jdeš? +překvapeně koukne na Sid, že se tak rychle zvedla. Pokrčí rameny, když chce, přivazovat ji nebude.+ Budem na tebe čekat. +řekne jejím zádům než odejde.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv dub 14, 2011 8:17 pm

Kim: Ne? Tak na co tě nalákám? +usměje se na ni+ Kolečka? +chvilku zaostřuje na zeď+ Já kolečka nemám, to bude chyba hardvéru, nebo tak něco. +mávne nad tím rukou+ Pudem. +řekne rozhodně+ Já velím - jdem! +koukne na ni ale nějak jí nejde se zvednout+ Vzbudíš mi nohy?

Sid: Tak zejtra! +kývne na ni+ Doufám jen, že nebudu mít kocovinu. +zamumlá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv dub 14, 2011 8:30 pm

Wenai: +Zatváří se ještě tajemněji, jak po ní přejede pohledem, pak jen s úsměvem zavrtí hlavou.+ Řekněme, že ta snídaně do postele je pro mě velkým lákadlem. Začne se smát.+ U mě to pak bude stejný, jenom já jich mám nějak víc, než je norma. +culí se. Sleduje jak se Wenai nemůže zvednout a přijde jí to nějak vtipný, ani neví proč. Asi je už víc sjetá, než je ochotná si sama připustit.+ Vzbudit ti nohy? Ale proč ne, když vzbudím ty svoje. +Nejistě se postaví a vzápětí se musí chytnout stolu, nač se začne opět smát.+ Už vidím, jak tu ryju nosem po podlaze. +Obejde stůl k Wenai, přičemž se nepouští stolu.+ Co to mám tedy udělat?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv dub 14, 2011 8:37 pm

Snídaně do postele? Máš ji mít +zatváří se velkoryse a usměje se na ni opile+ Nesměj se mi. +zahrozí na ni prstem+ Nesměj se mi, nebo... hele, to máš za to +zaculí se na ni, když vidí, jak se potácí+ Vzbudíme je šokem. +kývne a koukne na ni a natáhne k ní ruce+ Zvedni mě, budou to muset zvládnout za pochodu. Jen doufám, že neskončím na zemi. +koukne na špinavou zem+ Ale co... do toho.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv dub 14, 2011 11:33 pm

+Ušklíbne se pobaveně, jak jí hrozí prstem, ale nic víc na to neřekne. Narovná se a chytne jí za ruce.+ Ještě se může stát, že slítnem obě. +uculí se. Zatáhne, dokonce to i ustojí a postaví Wenai na nohy.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát dub 15, 2011 2:07 pm

+lehce do ní vrazí, ale nespadne+ Jo! Stojím, dáme si na to panáka? +zazubí se na ni a pro větší stabilitu ji jednou rukou obejme kolem ramen a vydá se k baru a po kapsách hledá peníze, aby zaplatila+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » sob dub 16, 2011 6:11 pm

+Chytne se jí kolem pasu a společně jdou dost vrávoravým krokem. Koukne na ni bokem, jak jde vedle ní, překvapeně, no potěšeně zároveň.+ Ty si ještě chceš dát panáka? +uculí se a také loví po kapsách nějaké drobné.+ Proč ne, jen doufám, že mě to už nadobro neskolí.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron