Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob dub 16, 2011 6:56 pm

Né, jenom něco malýho, na dobrou noc. +koukne na barmana+ Dej nám něco dobrýho na dobrou noc. +plácne na stůl několik bankovek+ Jestli jo, tak já tě odnesu. +zazubí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » sob dub 16, 2011 6:57 pm

Ok. +kývne a naleje jim dva malý panáky, tak, aby neviděli flašku, pak je postaví na pult, jsou čirý a tmavě modrý+ Dobrou chuť. +mrkne na ně a sbalí peníze+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » sob dub 16, 2011 10:09 pm

+Podívá se na ni pobaveně, no je jí na tváři vidět pochybnosti.+ Neříkej. +zasměje se.+ Já zas nejsem takové pírko, aby mě odnesla taková vyhublinka jako ty. +mrkne na ni a musí se chytit pultu, jak to s ní smýkne doleva. Podaří se jí vylovit peníze a nechá je barmanovi na pultu spolu s poměrně slušným spropitným. Ukáže mu, aby se naklonil blíž, také se nakloní přes pult a šeptne.+ Ubal mi ještě jednoho jointa. +mrkne na Wenai, když na ni koukne.+ Do zásoby. +usměje se na ni spiklenecky.
Vezme si panák a počká na Wenai.+ Tak ať to s náma nesekne. +uculí se a hodí ho do sebe.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » sob dub 16, 2011 10:46 pm

Jasně. +v rychlosti jí ubalí ještě jointa a podá jí ho+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob dub 16, 2011 10:49 pm

Jaká vyhublinka? +skoro vykřikne a zamračeně na ni koukne+ Já ti předvedu takovou vyhublinku až ti budou boty malý. +zabručí a chytne panáka, ale rozverně na ni mrkne+ Aby tě to nesložilo. +zazubí se na ni ťukne si s ní a naklopí to do sebe+ Páni, co to bylo? Chutná to jak... No divně. Ale dobře.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 17, 2011 12:25 am

A nejsi? +culí se na ni, když vidí, jak ji to rozčiluje.+ Už ti někdo řekl, že jsi roztomilá, když se rozčiluješ? +prostě má chuť do ní rýt, ale v dobrém.
Jointa si zasune do kapsy a opět se musí chytnout pultu, jak do sebe dostane ten panák.+ Tý jó, co to k čertu bylo? Nějaký druh absinthu? +koukne tázavě na barmana.+ To je opravdu na dobrou noc. +řekne, když se jí z toho mírně zatočí hlava.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned dub 17, 2011 12:29 am

+pokrčí rameny+ Jen něco malýho na hezký sny.
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 17, 2011 12:38 am

+zašklebí se na ni a chce něco říct, ale nakonec na ni jen vyplázne jazyk a zas ji chytne kolem ramen a vrávoravě se vydá k východu+ To si ještě vyřídíme, ty drzoune. +zavrčí jí opile do ucha a vyjdou ze dveří, tak se vydá k hotelu, klikatě po chodníku+ Já si myslím, myslím si teda, že todle je úžasný založení kapely. A že budem děsně slavný. +zazubí se na ni zblízka a škobrtne, ale nespadne+ A bohatý. Co ty na to?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 17, 2011 1:25 pm

+Také se jí pevně chytne a přitiskne se k ní, jinak by to s ní asi opravdu seklo..... čtyři nohy jsou předci jenom víc než dvě....+ Už se na to těším. +zazubí se na ni a v očí jí šibalsky blýskne. Jak vyjdou ze dveří, na chvíli se zastaví a zamračí.+ Kde mám kurva motorku??? +no pak si vzpomene.+ A jo...tys volala... +řekne jenom a vydají se tedy společně k hotelu.+ Hlavně mám pocit, že budem děsně často naložené v lihu. +ušklíbne se a sama zavrávorá jak sebou Wenai cukne.+ Opatrně, pokud slítnem, už se nezvedneme. +zasměje se.+ Určitě jo.+ přikývne s úsměvem.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 17, 2011 2:22 pm

A kdyby jenom v lihu. +zazubí se na ni a pokračuje klikatě, ale neústupně k hotelu+ To máš ještě trávu, hašiš a spoustu dalších zajímavých a veselých věcí. +vypočítává na prstech volné ruky a pak si zapálí cigáro+

(dál asi v hotelu)
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron