Pokoj pro hosty

Obydlí yohannky

Moderátoři: Beatrix, yohannka

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » úte dub 19, 2011 11:26 am

nooo... +uculí se a napije se+ lepší než jít.. já nevimkam přes hranice, ne? Co ste měl vůbec v plánu, hm? +napije se a Sněhulák to hezky schroustáá+ mmmm.... sou tu jeskyně.. nedaleko. Tuším žeee.. +omrkne mapu a chvílu se na místě točí a hledá+ eee.. tam na tom kopcu +ukáže nedaleko+ budem tam za půl hodinky +úplná zálesačka+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Joey Green » úte dub 19, 2011 12:11 pm

když víte kudyma a kam přes hranice... rozhodně se vzdálit co nejdál od té vaší mýtinky... nebude tam větší zima, než spát pod širákem? +zvedne vzdávajícně ruky+ tak deme tam...jaktože nenosíte kompas na krku? +rýpne si, že fakt yohannka vypadá, že chodí denně na túry+
Warte, warte nur ein Weilchen, dann kommt Joey auch zu dir.
Mit dem kleinen Hackebeilchen macht er Gulasch auch aus dir!
Uživatelský avatar
Joey Green
Mág
 
Příspěvky: 266
Registrován: pát dub 08, 2011 2:08 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » úte dub 19, 2011 12:42 pm

+to víš, když se opije a zabloudí, musí umět najít cestu dom.. léta praxe+
nooo bude, budem se muset nějak zahřááát. Ještě že máme ty poštářky +mrkne na něho+ ukažte, já už si to vemu, ať se s tím netaháte +ten bágl+ tsss... s kompasem neumím.. já se orientuju podle hvězd! +směje se, páč kecá+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Joey Green » úte dub 19, 2011 1:29 pm

(lach!)

jo, zedva ještě vyhrabu...+že jich nemá metrák a každej je na jedno použití+ Jak je libo..+podá jí batoh+ ve dne? na čem to jedete?
Warte, warte nur ein Weilchen, dann kommt Joey auch zu dir.
Mit dem kleinen Hackebeilchen macht er Gulasch auch aus dir!
Uživatelský avatar
Joey Green
Mág
 
Příspěvky: 266
Registrován: pát dub 08, 2011 2:08 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » úte dub 19, 2011 2:58 pm

no a když založíme ohýnek u vchodu.. a pak.. mě budete muset prostě nějak zahřááát když nix nepomůůže +pokývá hlavou+ měl ste mít ten alkohol radši ssebou... +směje se+ jááá? no to nechtějte vědět...+a sněhulák jí donese klacík tak ho veme a hodí mu ho+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Joey Green » úte dub 19, 2011 3:14 pm

Já vás zahřívat? Mě přítelkyně shazuje v létě z postele, že su jako led...ale oheň vám klidně udělám..zapalovač ještě mám...+a zapálí si k té cestě cigaretku+ Ještěže sme byli u té vody..+že chtěla počkat s koupáním do chatky, když tam dojdou za týden+ Ještě táhnout chlast...+a pro sebe si zamrmle+ matroš je lehčí...
Warte, warte nur ein Weilchen, dann kommt Joey auch zu dir.
Mit dem kleinen Hackebeilchen macht er Gulasch auch aus dir!
Uživatelský avatar
Joey Green
Mág
 
Příspěvky: 266
Registrován: pát dub 08, 2011 2:08 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » úte dub 19, 2011 4:08 pm

no tak nemusíííte, no.. se budu tulit ke psovi +ušklíbne se a zakroutí nd ním hlavou+ vy evidentně vůbec nerad spíte.. poblíž, co.. +jak se předtím v tom autě odtahoval+ ale nebojte, obtěžovat vás nebudu + a přemýšlí jestli není třeba na chlapy.. a přítelkyni si nevystřihl z časáku+ mh.. to jo, ale tak.. za dva dny.. maximálně tři...tam budem... mm co? matroš? +otočí se+ jakej matroš? +nadšeně+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Joey Green » úte dub 19, 2011 11:15 pm

Tak jestli vááám nevadí, že funguju jako mražák...+pokrčí ramenama+ No..popravdě...slyšel sem o vás různý věci...a vzhledem k tomu kolik chlapů z vaší blízkosti skončilo hospitalizovaných..nevím, jestli je vůbec bezpečný být někde poblíž vás...
To abych si tu skálu přenesl s sebou... Pro vás žádnej matroš! +rezolutně+ Vy odemě dostanete leda vodu a suchej chleba.
Warte, warte nur ein Weilchen, dann kommt Joey auch zu dir.
Mit dem kleinen Hackebeilchen macht er Gulasch auch aus dir!
Uživatelský avatar
Joey Green
Mág
 
Příspěvky: 266
Registrován: pát dub 08, 2011 2:08 pm

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » stř dub 20, 2011 12:49 am

s váma to musí být v posteli hroznýýý.. teda jako.. že studíte +oklepe se při té představě, že by ju nezahříval - studenýho chlapa v posteli nikdy.. leda že by byl upíír+ brrr... mmm no.. to asi není. Bojíte se? +uculí se a jde dál.. i když je z toho taková smutná, tak se tváří jakože nix+ mě stačí ta voda +mávne rukou+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Joey Green » stř dub 20, 2011 1:16 am

Tsssch! +udělá dotčenej xicht+ Já když se nažhavím...+ušklíbne se samolibě+
Vás, nebo být vedle vás? +docela pobaveně se tomu uculí+ Jednou sem pracoval pro Zoo a převáželi sme žirafu...člověk by řekl žádnej problééém, ale...od té doby se bojím žiraf. A vy byste měla taky, jestli se jich ještě nebojíte! +hrábne do kapsy a vytáhne dvě lízátka+ Kirsch oder Waldmeister? +nabídne jí ať si vybere+
Warte, warte nur ein Weilchen, dann kommt Joey auch zu dir.
Mit dem kleinen Hackebeilchen macht er Gulasch auch aus dir!
Uživatelský avatar
Joey Green
Mág
 
Příspěvky: 266
Registrován: pát dub 08, 2011 2:08 pm

PředchozíDalší

Zpět na yohannčin domeček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron