Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » stř čer 15, 2011 10:28 pm

+prosmýkne se zezadu kolem podia, pohledem si přeměží všechny kdo jsou na něm a dál se tlačí davem lidí, zastaví se až víc vzadu, kde je volnějc a rozhlídne se, jeho oči se ani na okamžik nezastaví. Nahoru, dolů, kolem dokola, jako by něco hledal, na něco myslel. Sčítal, odčítal, oceňoval. Přejíždějí po stolech, lidech a jejich tvářích, jako by se je snažil odhadnout, jejich touhy a přání, co můžou nabídnout jemu a co zase on jim. Pak se usměje jako tygr, který zahlédl zbloudilé vesnické dítě.+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » stř čer 15, 2011 10:32 pm

Styx píše:Mem: +chvíli sleduje hudebníky na pódiu a pokyvuje hlavou do divokého rytmu+ To je nářez, co? +zahuláká jí nadšeně do ucha+ A Byron taky válí +ukáže prstem na něj, jak se tam předvádí+ Líbí se ti tento styl hudby?


Styx: Tiež si pokyvuje hlavou a k tomu podupuje nohou. Pozrie na Byrona, ktorého jej Styx ukazuje a zasmeje sa. "Však je to jeho oslava." prikývne, nakloní sa k nej a zakričí. "Až tak moc ho nepočúvam, ale páči."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » stř čer 15, 2011 11:15 pm

Mem: +dobře se baví, i když hudba řve až příliš, ale není to první koncert, na kterém je, tak je tak nějak už zvyklá+ Užívá si to opravdu parádně... a tak to má být +sleduje pobaveně Byrona a pokyvuje hlavou do rytmu+ Nepůjdeme si dát něco dobrého k baru? +navrhne jí, když kapela udělá krátkou přestávku před další písničkou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » stř čer 15, 2011 11:24 pm

+zhoupne se na paty a na špičky, poklepe špičkami prstů o sebe a vydá se k baru, kde si prostuduje lístek+ Hej ty! +křikne na barmana+ Dej mi jednu sklenici Lockeho. +kývne, když ji dostane a na pult hodí několik mincí+ Nesháněl se tu někdo po mě? Nebo po někom, kdo může něco sehnat? Víš jak. Věci, služby, lidi...
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř čer 15, 2011 11:26 pm

+podezřívavě na něj kouká a pak zavrtí hlavou+ Ne o ničem nevim. +pak se k němu nakloní+ Jak jako věci, jako drogy?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » stř čer 15, 2011 11:33 pm

+usměje se na něj+ Třeba i drogy. Jsi správný chlap a vážně se mi zamlouváš, takže ti tu nechám tuhle speciální lahev vína, je z Atlantidy, dávej na něj pozor, není to nějaký krabicák, co koupíš na rohu v trafice a za tohle neskutečně vynikající víno bych od tebe potřeboval jen takovou maličkost. +během řeči vytáhne z jedné vnitřní kapsy kabátu půllitrovou lahev vína, vypadala jako karafa. Světlo se na ní velice zvláštně lomilo a odráželo. Zdálo se, že i víno v ní září, jako by bylo vyrobeno ze světla.+ Jak hádám, a mýlit se nemám ve zvyku, tak na tomhle místě se schází spousta různých lidí. A ti lidé mají různé požadavky. A ty budeš tak laskav, že je odkážeš k mé osobě. Markýz de Carabas, k jejim službám. Zařídím cokoliv. +pohlédne na něj vážně+ Jsme domluveni?
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř čer 15, 2011 11:35 pm

+chvilku si prohlíží lahev, pak koukne na toho chlápka a nakonec kývne+ Dobře, platí. Ale jak ti pak mám dát vědět, že někdo něco chce?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » stř čer 15, 2011 11:36 pm

+zazubí se na něj+ Budu se tu vyskytovat tak jednou za týden, procházet, nebo se i stavím na kus řeči, pokud to bude stát za to. +kývne na něj a pak se otočí směrem do lokálu a zase si prohlíží lidi+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » stř čer 15, 2011 11:39 pm

Styx: "Jasne, poďme." prikývne. Dopije svoju sklenku a so Styx zamieri k baru. Položí sklenku naňa pozrie na barmana.

Barman: "Dáte mi ešte jeden panák tej whisky?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř čer 15, 2011 11:48 pm

Co? +koukne na ni protože pořád zkoumal tu divnou flašku vína, tu teď chytnul a schoval pod pult+ Jo! Jasně, +naleje jí a podá jí ji+ Nechte si chutnat. +zazubí se na ni+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron