Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv čer 16, 2011 9:27 pm

Wenai Lafayette píše:(Green day jako nadržení borci :mrgreen: ježíškunakříšku :mrgreen: )

(jako nadržení na muziku pochopitelně :D )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv čer 16, 2011 9:52 pm

Mem: (lách, štrngne... na toto slovíčko jsem už úplně zapomněla :D Zajímalo by mně, jestli hříšnice ví, co to znamená ;))

+štrngne si s ní+ Taky se mi docela zamlouvá toto prostředí. Takové... lidové +zasměje se+ Tedy až na ten nesnesitelný kouř. Ten moc nemusím +pak se najednou cukne, když se vedle nich znenadání objeví cizí muž+ Dobrý večer +nedůvěřivě si ho prohlédne+ Těší mě... Styx +představí se mu+ Ne, díky, zaručených receptů na krásnou pleť mám spousty +odmítne zdvořile a už se chce dál věnovat Mem, ale najednou zpozorní, když jim nabídne, že sežene vše. Rychle pohlédne na Mem a zase na něj+ Seženete opravdu úplně vše? +začne konverzovat+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » čtv čer 16, 2011 10:39 pm

Memory: +usměje se na ni a pokrčí rameny+ Nijak, prostě to zkouším. Jsem mužem štěstěny a tak ji využívám.

Styx: Jistě, že cokoli +pak se zarazí a zvedne ukazovák+ Tedy až na život, jak někdo odejde, tak je definitivně po něm. Ale jinak. +rozpřáhne ruce a široce se usměje+ Jsem váš člověk. Ale taky mám svou cenu a já nejsem levný a nikdy nedávám dárky. +upřeně na ni pohlédne+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pát čer 17, 2011 12:25 am

Shane: +Podá jí jointa a sama si jednoho utrhne.+ Opravdu? To jsem si nikdy nevšimla. (to asi bude tím, že vlezly jiným vchodem). +udiveně na ni koukne, když na ni hvízdne, ale zatím se nezeptá.+ Já si myslím... +připálí si jointa a pak také připálí Shane.+ ...že pokud půjdeš Byronovi, to je ten co oslavuje... +opět kývne na pódium. +popřát, tak určitě to vadit nebude.+ Mrkne na ni.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » pát čer 17, 2011 9:56 am

Díky. +nechá si připálit joint a vyfoukne kouř, pak se podívá na podium na Byrona+ Jo, +kývne+ Půjdu mu popřát, až tam skončí, přece ho nebudu tahat dolů uprostřed koncertu, zvlášť když je z toho tak odvázanej. +usměje se, když kouká na podium+ Ty ho znáš už dýl počítám. +podívá se na Kim+ Prozradíš mi, jakej dárak by se mu asi tak líbil? +opře se lokty o stůl a nakloní se k ní+
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pát čer 17, 2011 11:15 am

+Vyfoukne kouř a pohodlněji se opře do židla.+ Jo, tak jsem to myslela. Teď si užívá svou chvíli. +mrkne na ni a zasměje se tomu, jak na ni ten joint začíná působit.+ Znám ho asi... měsíc. +řekne po chvílkovém zamyšlení.+ ale pokud mu dáš něco, co souvisí s muzikou, nebo trávou, nic tím nezkazíš. +mrkne na ni. Když se k ní Shane nakloní, neuhne ale na to ani nijak nereaguje.+ Co vlastně děláš? +zeptá se po chvilce a teď se trochu odtáhne. Opět si potáhne.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » pát čer 17, 2011 11:34 am

+opře se o opěradlo židle a kotník jedné nohy si dá na kolenu té druhé a potáhne si z jointu+ Hudba nebo tráva. +zasměje se+ Super. No já vlastně... já jsem kadeřnice. S kámošema jsme si otevřeli skejťáckej obchod, oni tam prodávaj prkna a oblečení a já tam stříhám. Jo, mimochodem fakt se mi líbí tvoje vlasy, ten střih. +usměje se na ni+ Fakt dobrý. +pokýve hlavou+ Co děláš? Ne, ne počkej, budu hádat. Hmmm, rocková hvězda? +koukne na ni tázavě+
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pát čer 17, 2011 3:21 pm

Markýz: Jste kouzelník, nebo obyčejný člověk? +zjišťuje pro jistotu, kdyby náhodou někdy chtěla využít jeho služeb+ A copak požadujete za své zboží... královský titul? +uculuje se pobaveně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » pát čer 17, 2011 4:02 pm

Styx: Já jsem člověk, ale obyčejný bych jako přívlastek rozhodně nepoužil. +široce se na ni usměje+ Nikoli, takové ambice mají jen hlupáci a boháči, kteří se nudí, já madam, nejsem ani jedno. Já bych po vás chtěl jinou službu, laskavost, až přijde čas, vyberu si ji. +klidně se na ně usměje+ Je to prosté. A pro mě, +trochu se ukoní+ Není nic nemožné, dokážu sehnat i emoce, nebo vrátit sluch.
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pát čer 17, 2011 9:20 pm

Shane: +Pokrčí rameny a zasměje se spolu s ní.+ Co bys taky čekala od hudebníka. +opět jí sjede pohledem.+ To bych tedy netipovala.... Stříháš v obchodě? A jaké střihy to většinou jsou? +zajímá se. Mimovolně si přejede po vlasech.+ Díky. +mrkne na ni.+ Vždyť mi to taky trvalo věky. +zasměje se a odklepne jointa.+ Proto sis ke mě sedla? +zeptá se s úsměvem.... začne se smát.+ Roková hvězda zrovna nejsem. Jsem jenom obyčejná bubenice, schovaná věčně za bubnama.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron