Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pát čer 17, 2011 9:35 pm

Markýz: Člověk? +pozvedne obočí údivem, jak se mudla může měřit s kouzelníky+ Laskavost... chm +změří si ho nedůvěřivě+ Moji duši třeba...?... s tímhle já neobchoduji +už se málem od něj odvrátí, aby se věnovala Mem, když zaslechne něco o navrácení sluchu. Otočí se zpátky k němu a chvíli ho zkoumavě pozoruje+ A... zrak taky? +prohodí ledabyle+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » pát čer 17, 2011 9:56 pm

(trochu tam asi zaspala :D )

Markýz: "No keby som niečo potrebovala, spomeniem si na vás." usmeje sa naňho.

Počúva ich rozhovor so Styx, popíja svoju whisky apři tom sluchu tiež spozornie. Pozrie na Styx, ale tvári sa skôr tak, že sa jej to nezdá ako najlepší nápad.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » pát čer 17, 2011 10:06 pm

Styx: +skoro se urazí, když slyší to pochybovačné: člověk+ Duši? +upřímě se rozesměje+ Ne, to vážně ne, duši vám teď prodá kde kdo, ale jdou strašně špatně na odbyt. Nemusíte se bát, nepůjde o nic, co by mohlo ohrozit vaše zdraví. Zrak? +na vteřinku se zamyslí+ Ale jistě, zrak taky. +kývne+ A šlo by jen o zrak nebo i přímo o oči? +zajímá se+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob čer 18, 2011 11:47 am

Mercy: To je dobře, myslim. +kývne a nechá si teda jointa a ještě si potáhne+ Vadí ti to? +kývne k jointu a zadusí ho, zybtek položí vedle popelníku na pozdějc+ Poloindiánská? +koukne na ni+ To zní zajímavě. Z jakýho kmene máš tu půlku? No... +zamyslí se+ Tady nikdo moc konfliktní není, pokud mu nechceš zabrat jeho... +zamyslí se jak to říct+ mno, teritorium, tak je to v pohodě. Je tu spousta různých druhů lidí, nelidí a všeljakých podivností. +pokrčí rameny+ Já? +usměje se+ Eh já jsem čarodějka, což až tak zcela nevystihuje samotnou mou podstatu, ještě když započítáš to, že mi to zas tak skvěle nejde. Ale za to, jsem docela dobrá baskytaristka, aspoň mi to říkaj. A taky píšu písničky. +ukáže na ni a kývne hlavou+ Teď ty
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » sob čer 18, 2011 12:50 pm

Markýz: +pořád je vůči němu nedůvěřivá, není to žádná naivka, která naletí každému podomnímu obchodníkovi:)+ Jak může člověk kšeftovat s duší? Ta přece spadá do nadpřirozena a pokud vím, člověk ještě zdaleka nepochopil všechna tajemství mezi nebem a zemí +pozoruje ho a odhaduje jeho věrohodnost, nahlíží mu až do samého nitra hlavy, zatím ji moc nepřesvědčil+ Neřekla jsem, že bych měla konkrétní zájem +ohradí se, že už začal smlouvat, aniž by ho o to požádala, ale pak trochu mírnějším hlasem tiše odpoví+ Myslím, že jen o zrak. Oči jsou v pořádku +pohlédne k Mem, jestli to říká správně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » sob čer 18, 2011 3:06 pm

Styx: Duše. +pohlédne na ni+ Člověk přece prodává a zaprodává duši odjakživa, stačí se jen podívat do pohádek a příběhů. Upsat svou duši ďáblu, podepsat se krví, duše tvého dítěte mi připadne v den jeho šestnáctých narozenin, dáš mi to, co máš doma a ani o tom nevíš. +pokrčí rameny+ Člověk si až moc zakládá na tom, aby všechno chápal, aby všechno ovládl, změřil a spoutal. A to, že se mu to nedaří ho nesmírně popouzí. A při tom stačí přijmout fakt, že duše není zas tak komplikovaná, většina věcí není. +ukloní se jí+ Promiňte, v tom případě již nebudu plítvat vaším časem. +usměje se na ni+ Kdyby jste něco potřebovala, tak stačí dát vědět. Barman ví, kde mě hledat. +pohlédne na ni, kdyby mu chtěla ještě něco říct+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » sob čer 18, 2011 9:00 pm

(z medicínskeho hľadiska bude mať André pravdepodobne spálenú sietnicu.... takže by som doporučovala vymeniť celé oči ;) )

Stojí tam, počúva a stále sa tvári pochybovačne.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » ned čer 19, 2011 9:46 am

Markýz: Počkejte ještě +zadrží ho+ Kdybych... kdybych začala uvažovat nad tím, že bych... jednou v budoucnu... využila vaší nabídky... +opatrně váží slova+ jakou mi dáte záruku, že to, co kupuji, je prvotřídní zboží, které splní svůj účel? A neméně důležitá věc... jakou protislužbu žádáte za své zboží?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » ned čer 19, 2011 10:19 am

+tvář mu na okamžik ztvrdne a v očích se mu blýskne, ale pak se uklidní a zase se usměje+ Chcete snaz naznačit, že já bych nedodržel dohodu? Já, markýz de Carabas, jehož jméno zná každý v rubu od New Yorku po Bagdád? +zeptá se klidně+ Nedodat prvotřídní zboží by pro mě znamenalo naprostou ztrátu důvěry a reputace a už nikdy by si ode mě nikdo nic nekoupil a nepotřeboval mě. Čím lepší jste, tím lepší být musíte. +pokrčí rameny+ Jak už jsem řekl, já vám něco dám, vy dáte něco mě. Laskavost.
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » ned čer 19, 2011 10:36 am

+usměje se na ni+ Přímo v obchodě, je to stará tovární hala a já tam mám jeden kout. Jo, většinou to jsou holý hlavy a číra, ale sem tam se najde i něco zajímavýho. +sklopí oči, potáhne si, zase se na ni koukne a zasměje se+ Jo, proto taky, ale nebyl to jediný důvod. +podepře si bradu rukou a znovu si potáhne+ Bubenice? Paráda. To musíš mít v těle rytmus, co?
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron