Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 28, 2011 5:11 pm

+zasměje se+ Ne to zrovna ne. Viděl jsem to v Simpsnovejch a míchal to Vočko. A zapaluje se to. +kývne na ni a s úsměvem ji otočí a pak zase chytne a tamčí dál+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 28, 2011 6:05 pm

Tak tím se to jméno vysvětluje. +zasměje se a zatočí se+ Umýcháš mi to někdy? +udělá na něj psí očka a zlobivě zakroutí boky+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 28, 2011 6:16 pm

No jasně. +kývne+ Mohli by jsme si někdy udělat párty. Ve dvou. Svítit jenom svíčkama a Ohnivým Vočkem. +pokrčí rameny a kouká na ni+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 28, 2011 9:13 pm

+přimhouří oči a naoko podezřívavě se na něj podívá+ Párty ve dvou? Při svíčkách? +ujištuje se, trošku má dojem, že u nich se tomu říká trochu jinak+ No... +protáhne+ ...jsem pro. +široce se usměje+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 28, 2011 11:07 pm

+Taky se přizpůsobí rytmu, pohled jí opětuje, ale tváří se spíš zamyšleně.+ Víš, já ve skutečnosti netančím... pokud se tomu můžu vyhnout. +řekne po chvilce zamyšleně.+ Asi je tady už hodně toho trávového kouře. +ušklíbne se pobaveně. Když Shane zmíní Wenai, rozhlídne se kolem a hledá ji v davu, no neúspěšně.+ Někde tady bude. +řekne, když jí opět koukne do očí.+ Tohle celé... +kývne hlavou směrem k celé hospodě a ke Green Day.+ ...byl její nápad, tak asi někde něco organizuje.+ pokrčí rameny.+ Co ty? Jak to, že tak atraktivní žena nikoho nemá?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř čer 29, 2011 9:27 am

Wenai: Nevim, to neříkal. Dáš si ještě? +zeptá se jí, když dopije+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř čer 29, 2011 9:34 am

Divný. +řekne zamyšleně, ale za vteřinu se jí to vykouří z hlavy+ Nedám, půjdu si zatančit, já budu Fred Astaire a musim najít tu... jak se jmenuje... Ginger Rogersovou. +zasměje se a rozhlídne se, jak v davu hledá Kim, ale nikde ji nevidí, tak se vydá k podiu, na kraji se zastaví, když ji vidí, jak tančí s Shane, tak jen nakloní hlavu na stranu a kdyby si jí Kim náhodou všimla, tak se na ni zářivě usměje a zase zmizí směr bar o který se opře+ Změnila jsem názor. +zazubí se na barmana+ Chci vědět co se mnou udělá druhá sklenička, když je mi z první tak skvěle. +usměje se na něj a pošoupne k němu skleničku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » stř čer 29, 2011 9:36 am

No jasně. +kývne odhodlaně hlavou+ Fkat? Tak to je super. +usměje se na ni+ Ještě, aby ne, když jsem taková hvězda. +zasměje se a tančí dál+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » stř čer 29, 2011 10:38 am

+rozseměje se+ Atraktivní žena. To je dobrý. +pokývá hlavou+ No, před nedávnem jsem se s někým rozešla a navíc, vztahy tak nějak nevyhledávám, já spíš čekám, až si najdou mě. +pokrčí rameny a sjede jí rukama na záda+ Nemám žádnej plán.
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » stř čer 29, 2011 2:29 pm

Pravda s takovou hvězdou se jen tak někomu nepodaří užít si soukromou párty. +zasměje se a udělá otočku+ A dostanu i autogram? +zamává na něj koketně řašama+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron