Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » čtv čer 30, 2011 8:41 pm

Jo, jasně. +usměje se na ni trochu odevzdaně+ Měj se. +mávne jí a skříží nohy v kotnících a sleduje ji, jak odchází, kouká se jí na zadek, pak se nadechne mezi zuby a otočí se a rozhlédne se po lidech, nakonec si vybere nějakou punkerku a přijde k ní+
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » čtv čer 30, 2011 8:50 pm

+přimhouří oči přemýšlejíc jestli se ho má pokusit usmířit, ale to už se rozesměje, tak se k němu vesele přidá. na chvíli se zarazí, jak přemýšlí nad tím jeho návrhem+ Miluju surrealistický umění... +široce se na něj zazubí a nadšeně povyskočí+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 30, 2011 8:51 pm

+Seskočí z pódia, pohledem najde Wenai při baru, dojde k ní.+ Hledalas mě? +zeptá se jednoduše stoupne si vedle a koukne na to, co tam s Anjelem popíjejí.+ Co to tady máte?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » čtv čer 30, 2011 8:56 pm

+když se tak rozmýšlí, tak se na ni pořád nadšeně zubí+ Super! +řekne nakonec, chytne ji za ruku, někde na stole sebere celou lahev vína, pak jointa a vyjdou spolu do noci do LA+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 30, 2011 8:58 pm

+koukne překvapeně na Kim, kde se tam vzala, ale pak se usměje+ Co? No jo vlastně. +napije se+ Je to boží víno. +pohled jí zabloudí ke svým prstům+ Hele, mě září ruce! +zvedne je, do výšky očí, aby na ně viděla a prohlíží si je, oči má mírně opilecky přivřené+ Že jo, vidíte to taky? Tý jo. +je tím zcela zaujatá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » čtv čer 30, 2011 8:59 pm

Kim: Víno, prý z Atlantidy. Chceš taky? +zeptá se Kim+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » čtv čer 30, 2011 9:02 pm

+zaměje se a pevně se ho drží, aby se jí náhodou někde neztratil a vyjde s ním ven+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 30, 2011 9:23 pm

Barman: Prý? +podívá se na Wenai docela znepokojeně.+ Spíš bych řekla, jestli to není nějaký odvar babky kořenářky z muchomůrek. +zašklebí se na Anjela.+ Jak se cítíš, kočko? +zeptá se Wenai, chytne ji za ruce, ale nezdá se jí, že by nějak zvlášť zářili, tedy možná trošku...+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 30, 2011 9:36 pm

Kim: So? +zaostří na ni zmateně a pak se široce usměje+ Boží. Je mi skvěle. Hele, tančila jsi někdy na schodech Londýnského muzea? Je to skvělý a já mám na to strašnou chuť. Pojď se mnou. Nebo se před tím ještě trochu napijem? +zvedne skleničku usrkne a vtiskne jí ji do ruky, napůl plnou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 30, 2011 10:19 pm

Wenai: Hmm, zatím ne. +řekne pořád trochu nejistě, ale když vidí jak se Wenai tváří tak usoudí, že kvůli Shane jí výčitky dělat nebude. Usměje se a vezme si od ní sklenku. Nejdřív na to víno koukne trochu nedůvěřivě, pak k němu přivoní a naráz jej hodí do sebe. Musí se chytnou pultu, aby to s ní neseklo.+ Wau, to je síla. +vydechne celkem ohromeně a když se koukne opět na Wenai, začne se smát.+ Mám pocit, jakoby mi svítili oči.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron