Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát črc 22, 2011 4:12 pm

+zvedne obočí+ Palačinky... s alkoholem? Ne děkuji. +zavrtí hlavou+ Furt jsem nějaké přejetá. Já si dám kakao a croasanty s nugátem. +kývne na obsluhu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Jessica Latem » pát črc 22, 2011 4:19 pm

+nakrčí roztomile nos, když jí sahá na její roztomilou vrásku+ To jde s k sobě? +zasměje se, když slyší, co si objednává. těká pohledem z Wenai na Byrona a zase zpět a pak na obsluhu rychle přemýšlejíc co si dá+ Já si dam... eee... +kouká do lístku jakoby čekala, že lístek osvítí duch svatý a řekne jí co si má dát+ ...horkou čokoládu... rohlíčky s marmeládou a studený pomerančový džus. +jak to jde do hromady to ví snad jen ona sama+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » pát črc 22, 2011 4:32 pm

Jistě. +zapíše si to a odejde+
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Byron » pát črc 22, 2011 4:34 pm

Jasně, že to jde k sobě. +pokrčí rameny+ Sladký a hořký, to je boží. +polooží ruce na stolek, ale pořád s nima vyklepává nějaký rytmus+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát črc 22, 2011 4:35 pm

+koukne na Byrona a na jeho ruce+ Co ti je? +zeptá se+ Nevzal sis dneska valium na uklidnění nebo co? +nadhodí nevinně a ušklíbne se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Byron » pát črc 22, 2011 4:38 pm

Ha ha ha. +podívá se strašně vážně na Wenai+ Přemýšlím nad tím koncertem, co máme domluvenej. Chápete to, jo? Je to náš úplně první koncert. Úplně první, na to budem vzpomínat celej život. +vážně se na ně zadívá+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Jessica Latem » pát črc 22, 2011 4:49 pm

+podívá se na Wenai a zvedne tázavě obočí, když se tváří tak nevinně. položí Byronovi na klepající ruce dlaň a pousměje se+ Já myslím, že všechno půjde skvěle. +zvážní a nakloní hlavu na stranu+ Myslíš, že by se něco mohlo stát?
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát črc 22, 2011 5:32 pm

+začne se strašně culit+ Mohlo by se stát to, že se někdo z nás strašlivě opije už před koncertem a pak pak bude hrát jak lama, ale tomu by se dalo předejít tak, že budem hrát brzo. +pokrčí rameny+ Jinak nevidím žádnej problém, když budem zkoušet, tak z nás budou rokový hvězdy za chvilku. +vezme si od číšníka svoje kakao a croasanty+ Díky. +kývne an něj a hned se do jednoho zakousne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Byron » pát črc 22, 2011 5:36 pm

Hm... snad to bude v pohodě. +napije se kafe+ A víme už který písničky budeme hrát? Teda kromě těch našich, ty budem hrát určitě. Asi. +koukne na Wenai, trochu tázavě+ Jinak si můžem hrát co chcem, ne? Já bych navrhoval Anarchy in UK.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Jessica Latem » pát črc 22, 2011 5:50 pm

Jasně, pokud někomu bude v cestě stát fakt, že je na pití moc "brzo". +zazubí se vesele+ Což mě přivádí na myšlenku... kdy že je další zkouška? +zatváří se rozpačitě, že si to nepamatuje+ Určitě bude. +poplácá ho s úsměvem po ruce, usměje se na čísníka a začne upíjet džusu+ Hmn... a nebo taky... Amaranth. +zašermuje rohlíkem, který si začala mazat+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron