Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pát srp 12, 2011 3:46 pm

Ale já jsem vám na ni už odpověděla... řekla jsem, že tady každý někoho má... pochopitelně já taky +usměje se na něj panensky nevinně+ Manžela ne... to asi nehrozí... přítele +nakloní hlavu lehce na stranu a shovívavě se pousměje+ Nedělejte se, že jste mi nerozuměl, Doriane. Říkal jste přece, že jste velký obdivovatel lásky, ve všech jejích podobách. Prozraďte mi, co jste tím myslel. A stydět se nemusíte... jste přece v zemi hříchů, kde nic není svaté +šeptne mu veřejné tajemství+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » pon srp 15, 2011 7:48 pm

Proč by to nemělo hrozit? +zeptá se s úsměvem, ale je na něm vidět, že teď je už s její odpovědí spokojen. Opět se začne smát.+ Podle vašich slov se mi vidí, že očekáváte nějaké pikantnosti. +kousek se k ní nakloní.+ Myslel jsem tím, že obdivuji lásku ve všem, v čem ji lidé dokáží vidět, ve všem do čeho ji vkládají. Jde-li o umění, divadlo, hudbu, nebo sex. +při tom posledním slůvku mu v očích nepatrně zajiskří.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » úte srp 16, 2011 3:25 pm

Jste opravdu zvědavý +pozvedne koutek rtu v pobaveném úsměvu, ale po chvilce přece jen odpoví+ Protože můj přítel na to není... chce mít pocit svobody... a já to respektuji +pokrčí smířeně rameny+ Aha... umělec... tak takovou lásku jste měl na mysli +řekne s nepatrným nádechem zklamání v hlase, ale pak se pousměje+ Popravdě, opravdu jsem očekávala nějaké pikantnosti z vašeho života +uculí se nevinně+ Muž jako vy musí mít v tomto směru zajisté bohaté zkušenosti +poznamená jakoby s nezájmem a pomalu se napije+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » úte srp 16, 2011 10:34 pm

To jste velice tolerantní partnerka. Ženy, které znám já, by takového muže radši opustili, než by s nimi měly trávit čas nevedoucí k manželství. +řekne s nepatrným úsměvem na rtech. Opět se musí zasmát.+ A já, že jsem zvědavý. +pokroutí hlavou a dopije svou skleničku.+ Popravdě, opravdu mám nějaké ty drobné zkušenosti v mnohých oblastech. +významně na ni pohlédne, takže je jasné, které oblasti má na mysli.+ Jenom jsem vás nechtěl pohoršovat. +rozpustile mu blýskne v očích.+ Navíc, takové věci je lepší zkoušet než o nich jenom mluvit.
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » stř srp 17, 2011 6:12 pm

Tak v tom případě ženy, které vy znáte, nevědí, co je to pravá láska a je mi jich docela líto. Pochopitelně... asi každá žena se v koutku duše touží vdát... ale nevidím žádný důvod, proč bych měla opouštět muže, kterého miluji jenom proto, že si mě pravděpodobně nikdy nevezme. Vážím si jiných hodnot, než zlatého kroužku kolem prstu +oponuje s úsměvem+ Drobné zkušenosti? +zasvítí jí očka+ Nemějte strach, mne určitě nic nepohorší, to vám mohu slíbit. Já už jsem tady slyšela, viděla i zažila tolik věcí, že mě opravdu už nic nepřekvapí +dodá s úsměvem a přiloží sklenku ke rtům, čeká, jestli se rozpovídá+ Měl jste už hodně žen? +pomůže mu a schválně přeslechne jeho nenápadnou narážku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » čtv srp 18, 2011 2:34 pm

+Zaujatě jí poslouchá.+ A vy víte, co je to pravá láska? +zeptá se po chvilce s trochu zamyšleným výrazem. Při jejich dalších slovech se jenom neznatelně usměje. Pohrává si se svou dopitou sklenkou a nevypadá to, že by se chtěl rozpovídat. Ale neušlo mu, jak chytře Styx obešla jeho narážku. Opět se usměje a chytne se její hry.+ Měl. +Přikývne, ale nic víc k tomu nedodá, jenom se usmívá a zvědavě ji pozoruje, jestli se zeptá něco dalšího.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv srp 18, 2011 7:52 pm

Troufám si říct, že ano +řekne přesvědčeně a pohlédne zvědavě na něj+ Vy ne? +všimne si, že Dorian už má nějakou chvíli prázdnou sklenku a pousměje se pobaveně+ Alkohol rozvazuje jazyk, že ano? A taky odbourává zábrany +popíchne ho trošku, že proč asi nepije. Chvíli čeká, jestli bude pokračovat, ale když vidí, že podrobnější odpovědi se nedočká, pokrčí rameny, nemíní z něj násilím tahat rozumy, tak jen s pozvednutým obočím poznamená+ Opravdu?... jak překvapující... +nechá zájem o ty jeho zážitky schválně vyznít do ztracena, však on se k nim sám vrátí, až se bude chtít chlubit. Každý chlap se rád chlubí+ Ostatně, je to dost... nebezpečné téma... nemyslíte? +uculí se rozverně a dopitou skleničku položí ji na pult+ O čem tedy rád konverzujete?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » sob srp 20, 2011 10:05 am

Zajímá mě váš názor. Co si myslíte, že je pravá láska? +zaujatě si ji prohlíží. Usměje se jejímu popíchnutí.+ V tom případě, smím vám ještě objednat skleničku? +neodpustí si i on malé popíchnutí a šibalsky mu při tom zasvítí oči.
I když se Styx neptá, vidí její zájem.+ Vy se asi nebudete ptát dál. +zkonstatuje s úsměvem.+ Myslíte? +pobaveně mu blýskne v očích.+ Proč by to mělo být nebezpečné téma? +objedná sebe i jí po další skleničce.+ Možná vás to překvapí, ale ze všeho nejraději poslouchám, co jiní říkají. Člověk se tak mnohdy dozví velice zajímavé věci. +usměje se a podá jí novou skleničku, přičemž se prsty jemně, nenápadně otře o konečky těch jejích, jak jí ji podává.+ Vy my ale na sebe nic neprozradíte, viďte?
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » ned srp 21, 2011 7:59 pm

Od kdy muže zajímá, co je pravá láska? +podiví se s úsměvem, ale zamyslí se, aby to správně definovala+ Není to emocionální záchvat, sexuální poblouznění, či romantické vzplanutí. Je to stav, ve kterém člověk cítí osudovou potřebu být neustále s milovanou bytostí. Přijmout všechny její nedostatky a chybičky a zaměřit se na to, co je dobré, vzácné, výjimečné. Mít v její blízkosti pocit štěstí, bezpečí a jistoty. Pravá láska dává, aniž by za to něco očekávala. Skutečná láska existuje a může trvat třeba až do smrti, jen je potřeba najít toho pravého +dovysvětlí+ Myslíte si, že budu upovídanější a povolnější? +rozesměje se, když ji pozve na další drink, ale přijme pozvání+ Mám pocit, že ptát se vás na cokoliv je mrhání časem. Dala jsem vám už tolik otázek a jediné, co jsem se dozvěděla, je vaše jméno +pokrčí rameny, jakože to nemíní z něj páčit za každou cenu+ Nebezpečné už kvůli tomu, o čem je. Konverzace na téma sexu totiž dříve nebo později končívá u sexu samotného +kývnutím hlavy poděkuje za skleničku a nepatrně cukne rukou, když se dotkne jejích prstů. Pohlédne mu do očí, aby z nich vyčetla, jestli to byla náhoda nebo úmysl+ A co by vás zajímalo? +záhadný úsměv napovídá, že prozrazování jejího tajemství bude pro něj tvrdý oříšek, ale taky výzva+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » stř srp 24, 2011 10:54 am

Myslíte, že muži neznají pravou lásku? +při jejím vysvětlení se jenom usmívá.+ Potřeba být neustále s milovanou osobou.... +zopakuje pobaveně.+ Nerád vás zklamu, drahá Styx, ale láska, kterou popisujete, se nachází leda tak v pohádkách. Žádná láska není věčná. Dřív nebo později zjistíte, že od toho milovaného člověka potřebujete občas klid. Že čím je starší, tím hůře se s ním domlouvá. Chrápe, smrdí, nic nedělá a vás už vůbec nechápe. A věřte mi, on to bude vnímat stejně. Samozřejmě mám na mysli to, že vy nechápete jeho. Každá velká láska jednou skončí. I Romeo a Julie, kdyby se dožili stáří, dopadli by stejně. +dořekne pokojně, vezme svou sklenku a odpije si, ale přitom Styx nepřestává zaujatě pozorovat, jaký účinek na ni budou mít jeho slova.+
To jste řekla vy sama. +zacukají mu koutky, ale nesnaží se jí to vyvrátit.+ To snad ne. +řekne naoko nevěřícné.+ Opravdu jsem vám o sobě prozradil jenom tohle? +vzápětí se však usměje a v očích mu zahrají nezbedné plamínky.+ Stavím se, že z toho našeho rozhovoru jste si o mně už určitě nějaký obraz... +při tom slově mu mírně cuknou koutky, ale pokračuje jakoby nic.+ ...udělala. Jste jistě nejenom velice krásná, ale i velice inteligentní žena. +při její další větě se vesele rozesměje.+ Kdyby tomu opravdu tak bylo, Styx, nestíhal bych všechny ty ženy, se kterými se o sexu bavím, obveselovat. Ale máte pravdu. +dodá trochu vážněji, i když mu oči pořád vesele jiskří.+ Proč to pokoušet.+
Její pohled jí pokojně opětuje, no to jiskření mu z očí nezmizí. Takže není pochyb, že to udělal úmyslně a vůbec se za to nestydí.+ Ve vašich očích čtu, že odpovědí se i tak zřejmě nedočkám. +usměje se.+ Ale zkusit to můžu. Zajímalo by mně třeba to, jaké obchodní záležitosti můžou dovést tak krásnou a inteligentní ženu pozdě v noci do tak ošumělého a zjevně dost nebezpečného podniku?
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron