Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » sob bře 10, 2012 9:52 am

Ne, nepronajal. Regulus ten klub jaksi... provozuje +blýskne po něm pohledem+ Jsou tam herny a bar, vypadá to tam opravdu moc útulně. Tam se pánové určitě pěkně vyřádíte +odfrkne si, ale tak nějak pobaveně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » sob bře 10, 2012 9:59 am

*povytáhne obočí*no, koneckonců, co s tou barabiznou měl taky dělat....*pokrčí nakonec rameny* myslíš všechny ty věci, co se ve vyšší pánské společnosti drží, jo? No, tak to tam určitě bude prostor i pro cvičné souboje....abych nevyšel ze cviku...*pronese*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » sob bře 10, 2012 11:29 am

Není to jen pro vyšší společnost, i když to tak na první pohled vypadá. Může tam prý každý muž, dokonce i mudlové +vysvětluje mu, co si o tom zjistila. Pak se zachmuří+ Ty vaše souboje... to se opravdu neumíte bavit jinak? +vrátí se zpátky do houpacího křesla a začne pomalu ucucávat horký punč, kouká přitom zadumaně do praskajícího ohně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » sob bře 10, 2012 6:52 pm

Tak to chci vidět obličej Luciuse, až bude v klubu popíjet skotskou...*zasměje se a pak na ni koukne* no co bys čekala, že se bude v takovém klubu dít? navíc, ty se svým pozitivním přístupem k chladné oceli, neříkej, že máš problém s cvičnými boji? Nechodíš náhodou taky někam na lekce?*poznamená*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » sob bře 10, 2012 7:37 pm

Ne, nemám problém s cvičnými boji, naopak, zastávám názor, že v našem světě jsou nutností. Ale myslela jsem, že do klubu si pánové jdou především odpočinout, posedět, popít, pobavit se. Nenapadlo mě, že se tam budete "prát" +pokrčí rameny, že ženy mužskou zábavu asi nikdy nepochopí, a zase naopak+ Ale jo, je tam i místnost na souboje, šerm, a tak. Myslím, že se tam docela vyřádíte. Regulus prostě myslel na všechno +pousměje se+ A pokud sis ještě nevyzvedl dnešní poštu, měl bys to rychle udělat +řekne s úsměvem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » sob bře 10, 2012 10:51 pm

Víš, že je to docela dobrý relax, dát někomu do dž..ehm, po pusince...?*zasměje se* co, v poště, ještě něco? čím jsem si to zasloužil...*mrmle si napůl pro sebe, když se jde podívat, vybere přitom i ostatní dárečky, ovšem na toho mini soptíka docela vyjeveně, vezme ho s sebou, aby se někde nezatoulal* ehm.. asi mi došly slova...jen, kdes k němu přišla? Je strašně droboučký...*odloží dárky na stůl, dráčka ale nedá z ruky*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned bře 11, 2012 1:46 am

+rozesměje se+ Tak někdy takový relax i sama používám. Není nad to uklidnit se dobře mířenou ránou na správně vybrané místo +culí se a když se Remus vrátí i s dráčkem, hned se s ním pomazlí+ Je opravdu hrozně malinkatý. Viděla jsem ho v jedné putyce u nějakého pobudy, který se k němu nechoval vůbec ohleduplně. Ten dráček si zaslouží lepší zacházení a mne nenapadl vhodnější páníček pro něj, než právě ty. Tak jsem ho od toho mizery koupila, i když nehorázně natáhl cenu, když viděl, že o něj stojím +pokrčí rameny+ Já bych se o toho drobečka neuměla postarat. Ty si s ním určitě poradíš.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned bře 11, 2012 12:20 pm

Tos udělala jedině dobře...Já ty lidi nechápu...že se snaží dělat byznys na zvířatech...navíc takových, kteří by je za pár let mohli posvačit...budu muset počkat, až trochu povyroste, abych zjistil, co přesně je zač...vypadá, že by si i něco dal...*odloží dráčka ke Styx a odskočí do kuchyně pro kus pečeného masa, za chvíli je zpátky s nakrájenými kousky* tak uvidíme, jestli to bude...*dřepne si k nim a nabídne dráčeti kousek...to se chvíli tváří, jakože co to je...pak k masu čuchne, mroukne a vrhne se po masu, jako by si to měl Remus rozmyslet, rychle ho polkne a kouká, jestli by ještě nebylo, přitom si pošvihává ocáskem*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned bře 11, 2012 1:47 pm

Jakobys to neznal. Spousta lidí zvířata zneužívá a týrá. Právě proto jsem mrňouska zachránila, ve tvých rukou - a to doslova - mu bude dobře +vezme si dráčka do dlaně a hladí ho malíčkem po hlavičce, on si spokojeně vrní a ovine ocásek kolem jejího prstu, že jej má jako živý prstýnek+ Merline, ten je malinký, až se bojím, že mu ublížím +rozesměje se, jak zblajzne kus masa, pomalu tak velký, jako on sám+ Má pořádný apetit, určitě je vyhládlý. Když ho ale budeš takhle krmit, brzy se ti nevejde do obyváku +směje se+ Co s ním chceš udělat? A... měli bychom mu vybrat nějaké jméno.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned bře 11, 2012 3:07 pm

No, to má...musí růst...*nabídne mu další kousek, pak ještě jeden* a stačilo nebo ti bude špatně..*dráče jen načuřeně blafne trochu dýmu* no, nebo spíš bych si měl pořídit hasicí přístroj navíc...*pozoruje dráčka* měli...ale spíš..*kouká na něj pozorně* jí...tohle bude samička..*tu na losu pobíhaj samí samci, tak at mají kámošku :mrgreen: * no zatím může být tady...jak vyroste, tak se uvidí...zkusím pak najít místo v nějaké z rezervací...nebo zajistit kus země tady v okolí, kde by mohla volně být..
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron