Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » pon lis 16, 2009 4:14 pm

+sedne si k Tonymu, zamyšleně pije latté, poděkuje obsluze za voňavé teplé koláčky, vezme si meruňkový a mlčky jí+
Zaměstnanec: Tak to je skvělé, že můžete dort připravit, než posedíme. Chtěla bych vás poprosit o tento vzor+vyhrne si levé předloktí a ukáže tetování+
Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 16, 2009 4:19 pm

mollyz: Ano, uhodla jste to, máte skvělý odhad na lidi. V životě jsem zkusil už opravdu ledacos a služba Temnému pánovi se na mně podepsala °ušklíbne se° Je to docela možné, že jste se setkala i s mými klienty, i když myslím, že jich asi moc nebylo. Drtivá většina náš společný souboj totiž nepřežila °odfrkne si sebevědomě°
Neferet: Došli jsme k závěru, že díky mému nebezpečnému zaměstnání má mollyz práci °zasměje se a mrkne na molly°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » pon lis 16, 2009 4:32 pm

mollyz: Mám pronajatý pokoj na Mýtince. Klidně se někdy stav. Můžeme si tam zajít třeba na oběd. +usměje se+
Tony: Opravdu zajímavý závěr. +usměje se+ Jen pozor na to, aby Vám mollyz nevynadala, že tý práce má moc.
Styx: +mrkne na její vyhrnutou ruku a trochu povytáhne obočí+ Na co dort? Budeš něco slavit nebo máš prostě chuť na sladký?
Všichni tři: Ten zákusek je fakt dobrej. +usměje se+ Chce někdo ochutnat? +nabídne jim+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 16, 2009 4:46 pm

Styx: Nějaká posmutnělá. Chceš rozveselit, lásko? °zašeptá jí do ucha a políbí ji na tvář a chce říct něco vtipného, když ale Styx ukáže smrtijedské znamení, zarazí se a chvíli na něj nevěřícně zírá° Předtím jsi to neměla. Je to čerstvá záležitost? °vůbec neskrývá mrzutost° Proč jsi to udělala? °nešťastně° Copak nevíš, jak je tohle povolání nebezpečné?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » pon lis 16, 2009 5:00 pm

Neferet: Ne, nebudu slavit nic, ale chci si s Tonym o něčem promluvit, tak jsem objednala tento dort s výstižným znakem. Týká se tématu a mělo to být překvapení +zatváří se kysele, ale pak se usměje+
Tony: Já jsem ti už o tom říkala, ale tys mi nevěřil +hájí se+ Tuto debatu necháme na doma, tam to rozebereme důkladně +na důkaz toho, že se už tady o tom nechce bavit, vezme kus švestkového koláče, protože ví, že Tony švestky nesnáší a nacpe mu jej celý do pusy a ještě mu jej tam zastrčí prsty+ A papej hezky, medvídku +směje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 16, 2009 5:32 pm

Neferet: Myslím, že mi mollyz teď nadávat určitě nebude, že má kvůli mně spoustu práce. Mám totiž volno °ušklíbne se°

Styx: °chce ještě něco říct k tomu jejímu závažnému kroku, ale už nedostane šanci, když ho začne cpát koláčem, brání se z legrace a s plnou pusou křičí° Styyyyx! Švestkový nééé! °nakonec spolkne všechno, co mu tam nacpala, rychle to zapije a rozesměje se°Jen počkej doma, vrátím ti to i s úroky °slibuje jí a nálada se mu podstatně zlepší, když vidí, že Styx už není ta ledová královna, jakou byla, když se vrátil, s úsměvem ji sleduje a ví, že by si od ní nechal líbit úplně vše°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » pon lis 16, 2009 5:35 pm

*servírka nehne ani brvou, když vidí znamení, je na to přece zvyklá* Dobře, to není vůbec žádný problém *usměje se, vytáhne hůlku a obtáhne jí znamení, které hodí do malého notýsku, jako šablonu* O jaké velikosti by to mělo být? Stejné velikosti, jako byl dort z koňaku? *má notýsek připravený, aby si všechno zaznamenala* Z čeho byste ho chtěla? Co by mělo být uvnitř?

(jinak právě jsi vzala koláč mollyz, lach! Tony měl meruňkové...to je out of record, jen mě to pobavilo:))
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » pon lis 16, 2009 5:44 pm

Tony: A to snad vadí? +oplatí mu ušklíbnutí+ Tak Vám aspoň může vynadat, za dobu, kdy jste ještě dovolenou neměl.
+sleduje jejich smích a s těžkym srdcem se usmívá, potom skloní hlavu, aby jí nebylo vidět do očí a napije se teplého čaje+
(toho bych si ani nevšimla, fakt to udělala, teda Styx styď se :-) )
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » pon lis 16, 2009 5:50 pm

(božínku!!! to byly Molly koláčky! :D slzím tady smíchy)

Zaměstnanec: Klidně může být stejný, jako ten koňakový, ze stejného materiálu, čokoládový, a kdyby byla i ta alkoholová náplň, bylo by to skvělé. Moc mi chutnal. Takže změníme pouze tvar, díky +usměje se na slečnu+ Mohla byste nám prosím přinést ještě ty skvělé švestkové a meruňkové koláčky? Nedopatřením se tady na kamarádku nedostalo +zatváří se andělsky nevinně+ Trochu blbneme, máme dnes výbornou náladu +vysvětlí s usměvem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » pon lis 16, 2009 6:03 pm

Zaměstnanec: A vemte jich radši jednou tolik. +zvedne hlavu a nic na sobě nenechává znát+ S takovouhle náladou by se na ni jinak nedostalo. +usměje se+
mollyz: Já bejt tebou, tak si na to jídlo dávám pozor. +usměje se a na podporu svých slov od těch dvou odtáhne dál svůj zákusek+ Jsou to mrchny nenažraný. +usmívá se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron