Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 16, 2009 11:33 pm

Styx: °sleduje, co všechno Styx objednala a jen se usmívá° To všechno sníš? °zeptá se pobaveně°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon lis 16, 2009 11:51 pm

Rychle popadne svůj hrnek a zavrčí z legrace na Nef: Dotkni se té kávy a přidám Tě na seznam k šéfkuchaři!
Styx: Vážně, ty máš ale apetit.
Obsluha: Přineste mi, prosím, nějaký koňak, vodu a nějaký ovocný salát, je-li u vás k dostání.
Tony: Díky, žaludky všech zaměstnanců nemocnice vám budou neskonale vděčny.
Všeobecně: Ještě chvíli zůstanu, ale mám ještě pochůzku do Lupinova obchodu. Mám s ním rozjednáno cosi o testrálech.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » pon lis 16, 2009 11:56 pm

mollyz: +zvedne ruce nad hlavu+ To bych si nedovolila. +zasměje se+ Můj život je mi drahý. +usměje se+ Ty jdeš za Lupinem? Styx říkala, že se vyzná ve zvířatech. +zamyslí se+ Taky tam budu muset zajít, ale rozhodla jsem se, že tam zajdu až mi Marius přinese nový zprávy o Caesarovi.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 12:04 am

Znovu si zapálí cigaretu.
Nef: Ano, potřebuji s ním probrat něco do svého pracovního projektu. Začali jsme o tom hovořit na večírku ve Wildaranu, ale ráda bych viděla jeho zápisky o zvířatech zvěstujících smrt. Ale prosím tě, kdo je Marius a kdo Caesar? Máš snad u Lupina nějaká zvířátka v péči?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » úte lis 17, 2009 12:06 am

+žasne a kroutí hlavou+ Co si to všichni o mně myslíte? To je objednávka pro vás pro všechny +směje se+ Nebo myslíte, že sním čtyři porce zmrzliny? Pro sebe mám jen ten džus a JEDNU porci zmrzliny +usmívá se+

mollyz a Nef: Ano, Remus se opravdu vyzná ve zvířatech, ten ti určitě poradí ve všem. Akorát nevím, jestli se ho v krámě dočkáš, je toho poslední dobou na něj moc, já tam v týdnu občas nahlédla, měla jsem s ním něco domluveného a nezastihla jsem ho.
Naposledy upravil Styx dne úte lis 17, 2009 12:12 am, celkově upraveno 1
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 12:11 am

mollyz: +zasměje se, když si Mariuse představí jako zvíře+ Promiň. +usměje se+ Ne nemám. Marius je můj ..... známý ze světa, z kterého pocházím, pravidelně mi sem nosí nové zprávy o tom co se u nás děje a taky sem přepravuje věci, které potřebuji +vysvětluje+ A Caesar je můj zvířecí společník. Bílý tygr se zvláštními schopnostmi. +usměje se+ Potřebovala bych zjistit neco o přesunech zvířat mezi světy. Brzy ho sem budu muset přepravit a nechtěla bych mu tím nějak ublížit.
Styx: No co. +usměje a pokrčí rameny+ Třeba máš nějaké skryté vlohy pro dobré jídlo.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 17, 2009 12:18 am

°zamračeně poslouchá řeči o Lupinovi a bodá ho silná žárlivost, nevydrží a zvedne se° Omluvte mě, dámy, na chvíli se vzdálím °jde si na vzduch zakouřit a nemíní se vrátit, dokud budou o něm povídat°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » úte lis 17, 2009 12:20 am

*servírka si všechno napsala* Ano, alk tady také vedeme. Ale nejsme hospoda, takže pivo tady nepodáváme. Kvalitní vína, whisky, aperitivy nebo koňaky tady však můžete najít *přikývne s úsměvem*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 12:26 am

Styx: Zkusím tam nahlédnout. Nijak zvlášť to nespěchá. Jen jsem chtěla trochu s tou naší prací pohnout. Kolega, s kterým na projektu pracuji je teď na dovolené. Chtěla jsem ho překvapit, až se vrátí.
Nef:*omluvně si přikryje rukou oči a zasměje se*: Promiň, nechtěla jsem nikoho urazit. Bílý tygr? Taková vzácnost!!! To jsem opravdu ohromena. Až se ti ho podaří přepravit, moc ráda bych ho viděla. Mohu vědět, jaké jsou jeho zvláštní schopnosti? Jeden z mých klientů v nemocnici často o bílých tygrech hovoří. Je to sice už pomatený stařík, jehož vyprávění nedává už žádný smysl, ale většinou se to celé motá právě kolem bílých tygrů. Třeba je ten člověk z vašeho světa...nic o něm vlastně nevíme. Byl nalezen už v takto pomateném stavu.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 12:33 am

mollyz: Nic se neděje. Rozhodně jsi mě neurazila. +usměje se+ Caesar je hodně zvláštní a v naší zemi je bílý tygr hodně vzácný. Mám ho vlastně po matce, která ho dostala od nějakého váženého muže. Pár dní před tím než zemřela zůstával v mé společnosti a zůstal potom už se mnou. Někdy mám pocit, že mi hodně rozumí a je něco jako můj rádce, vždycky vycítí jak mi pomoci. Ale jeho nejvíce viditelná schopnost je to, že dokáže měnit ... velikost. Když je v pohodě, v bezpečí vypadá jako malý tygřík, ale když se vyskytne nebezepčí, když mě chce varovat nebo prostě když se mu chce je velký jako normální tygr. Klidně se na něj můžeš přijít podívat, ale budeš si muset stoupnout do fronty tady za Styx +usměje se a vysvětluje a pozoruje jak Tony odchází a trochu se zamračí+
Naposledy upravil Neferet dne úte lis 17, 2009 12:40 am, celkově upraveno 1
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron