Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 1:43 pm

mollyz: Tak to ti bohužel nepovím. +pokrčí rameny+ Jelikož tohle budou moje první Vánoce tady.
Tony: +přiťukne si s ním tedy čajem a mile se usměje, vezme do ruky lžičku a začne ho krmit+ Chutná? +zeptá se a taky si vezme kousek zmrzliny+ Teda ten je fakt dobrej. +usměje se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 1:51 pm

Tony: (občas se někde zapomenu - a to ještě nic nemíchám! ;) ) Tak tedy na zdraví a pracovní úspěchy ...nás všech.*sleduje, jak ho Nef rozmazluje*: A také na zdravý životní styl...od každé jen drobeček neboť špatně se vám může udělat i z velkého množství cukru v krvi!
Nef: Ach, jistě...Budeš se vracet do svého světa? Slavíte tam vůbec vánoce?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 2:05 pm

mollyz: Ano v našem světě se také slaví Vánoce. +usměje se a zavrtí hlavou+ Ne, myslím, že zůstanu zde. +zahledí se do dálky+ Doma by to asi nedopadlo dobře, jelikož od té doby co zemřeli rodiče nechce sestra Vánoce slavit a vždycky se pohádáme. Letos jsme se domluvily, že si to odpustíme. Takže každá slavíme Vánoce jinde a podle svého. +pokrčí rameny+ Dokonce už mám vymyšlené dárky. +usměje se a mrkne na ni+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 2:13 pm

Nef: Tyhle hrozné rodinné vztahy. *povzdechne* Někde se to bez sourozeneckých hádek prostě neobejde. Já jsem s vé sestry naštěstí již dlouho neviděla, ale nepochybuji, že by to u nás dopadlo stejně.
Dárky - moje slabá stránka. Nechám se od tebe inspirovat. Opravdu si letos nevím rady. Pokud to není tajemství..*mrkne směrem ke Styx a Tonymu*...inspiruj mě, prosím. A hlavně mě zajímá, jaký dárek máš pro sestru!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 2:21 pm

mollyz: No, nevím jestli ti nějak pomůžu, ale ... +řekne a nakloní se k ní, aby jí ty dva neslyšeli+ Támhle pro toho +řekne a kývne na Tonyho+ Přepíšu nějaké zajímavé svitky z našeho světa a pro ni +prozměnu kývne na Styx+ tak té dám asi nějaký amulet od nás, ale ještě přesně nevím jaký. No a co se týče sestry, tak té dám asi nějaké semínka místních rostlin, jelikož ráda zahradničí, ale ještě si nejsem jistá. +zašklebí se a opět se opře+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 17, 2009 2:34 pm

°chvilku se poddává péči Nef a když se mu přestane věnovat, jelikož si tam něco tajného špitají s mollyz, tak se nakloní ke Styx° Jsem šťastný, že jsi mě konečně přijala, lilie °zašeptá jí do ucha, opírá čelo o její hlavu a pod stolem ji chytne za ruku° Řekni, že je to už napořád... prosím °mluví potichu°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 2:40 pm

Neboj, ani neceknu!*Tajnůstkářsky zašeptá Nef.* Ale rozhodně děkuji za inspiraci, *řekne již nahlas*. Semínka rostlin jsou docela dobrý nápad. Moje matka má ráda bylinkaření. Ještě jsem ani vlastně neprozkoumala místní knihkupectví. Knihy jsou moje oblíbené dárky. Většinou tam najdu pro každého něco.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 2:47 pm

mollyz: Ráda zahradničí. +pokrčí rameny+ Doufám, že se kvůli tomu nechytneme. +usměje se smutně+ Takže tvoje máma ráda bylinkaří. Jestli chceš můžu zařídit, aby Marius sebou někdy přivezl nějaká semínka od nás. +usměje se+ Taky jsem tam ještě nebyla, ale rozhodně bych si tam chtěla zajít.
+všimne si Tonyho a Styx a v očích se jí objeví smutek, zanadává si a dělá, že si ničeho nevšimla a pustí se do Tonyho poháru, aby se na ně nemusela dívat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » úte lis 17, 2009 3:17 pm

Tony: Nic není jako dřív. Kdy to konečně pochopíš? +šeptá, aby nerušila kamarádky+ Nicméně si myslím, že to už se mnou není tak hrozné, jako když jsi se vrátil, co myslíš? +uculí se a když zahlédne smutek v Nef tváři, věnuje jí omluvný úsměv, vymaní ruku z Tonyho dlaně a odtáhne se od něj+ Holky, měly bychom si rychle sníst ty zmrzlinové poháry, než nám to úplně roztaje +poleje si svoji zmrzlinu griotkou, nastříká kopec šlehačky a pustí se do ní+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 3:38 pm

Nef: To by bylo od tebe velice laskavé, kdyby jsi mi nějaká semena přinesla. Je velký rozdíl v rostlinách těchto dvou světů - tedy zdejšího a tvého? Hlavně kvůli úspěšnosti pěstování? * Snaží se ji rozptýlit hovorem, protože již dávno pochopila, v čem spočívají její nenadálé nevolnosti a smutky.*
Jak dlouho jsem už nebyla takhle zamilovaná, pomyslí si. Vlastně je to krásné! Třeba to ještě jednou zažiju!!
Otočí se s úsměvem ke Styx: Pozdě, Styx, moje zmrzlina už je úplně rozteklá. Nevím, jestli mám pít dřív koňak nebo pohár! * vesele se na ni zazubí.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron