Putování s Magnusem za vikingskými mohylami

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » ned kvě 13, 2012 2:22 pm

:twisted: :lol: :lol: :happy*

Styx: +Probudí se odpočatý a plný síly a první, co vidí, je prochladlá, unavená Styx. Otočí se přes houni k ní a obejme jí.+ Vypadáš vyčerpaně, říkal jsem, že nad ránem bude zima. Dovol mi, abych tě doopravdy zahřál a neboj se žádných mých vedlejších úmyslů...nezneužívám nikoho v nevýhodě...a to ty bys momentálně byla.+ Tváří se starostlivě a hrdinsky, aniž by tušil, že její stav způsobil on :Love .+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » ned kvě 13, 2012 2:53 pm

(krápníky přestaly cinkat o sebe, král severu se probudil :lol: )

+ucítí, jak ji Magnus zezadu obejme a jeho tělo ji příjemně hřeje na záda. Nerozmýšlí se proto moc dlouho nad jeho nabídkou, otočí se tváří k němu a schoulí se v jeho náručí jako kotě. Je jí tam moc příjemně a teploučko, takže není divu, že jen co zavře oči, tvrdě usne :pii +
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » ned kvě 13, 2012 3:16 pm

:smich: :happy*

Styx:+ Je zaskočen její přítulností a taky tím, jak moc potřebuje spát, když spala celou noc.. :pii . Obejme ji a přitiskne k sobě a jak slíbil, tak hřeje a nezlobí.. :P Zatímco Styx spí, brouká jí do vlasů svým hlubokým hlasem vikingské písně, jež zpívají matky svým synům a dcerám, aby z nich vyrostli silní bojovníci a statečné ženy..+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » ned kvě 13, 2012 3:35 pm

+po dvou hodinách se probudí, stačí jí to k tomu, aby byla vyspalá a odpočatá. Otevře oči a chvíli se rozkoukává, kde je. Zvedne oči k Magnusovi a usměje se na něj+ Dobré ráno. Vyspal ses dobře v polních podmínkách? +nějak se jí zatím nechce z jeho náruče+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » ned kvě 13, 2012 6:40 pm

Styx: +Pěkně si jí drží v náručí a taky jí nějak nechce pustit. Je jako ptáčátko v hnízdě.+ Jsem zvyklý na polní podmínky. Já jsem spal skvěle. Doufám, že tys také alespoň teď spala dobře, krásko!+ Usmívá se na ní z blízka a užívá si její hladké pokožky, kterou docela nenápadně hladí a zahřívá.+ :pii
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » ned kvě 13, 2012 8:33 pm

Já mám radši pohodlnou postel. Ale spát ve tvé náručí taky nebylo k zahození +uculí se pobaveně a pak se mu zahledí do očí+ Ve snu se mi zdálo, že slyším v dálce nějaký zpěv. Hluboký.. podmanivý.. až se mi z něj svíralo srdce. Bylo to opravdu nádherné +zasní se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » ned kvě 13, 2012 9:23 pm

Styx: +Usmívá se do vousů a hladí jí po zádech.+ To byl krásný sen...Sny se plní, když jsou požehnány bohy, Styx.+ Udělá to úplně bezmyšlenkovitě a je mu to nepodobné, ale políbí jí do vlasů a nasaje její podmanivou vůni.+ Ten sen tě změnil, jsi krásnější...tvoje srdce září.

Obrázek
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » pon kvě 14, 2012 1:22 pm

+jeho polibek ji rozechvěje a ona začíná vnímat dvě podstatné věci. Že ještě včera by mu přitiskla nůž na hrdlo, kdyby se jí co jen dotkl a dnes se přistihne, jak touží po jeho mužné náruči, objetí, polibcích. Ale taky si moc dobře uvědomuje, že situace, do které se teď dostali, začíná být poněkud... nebezpečná. Láska v jejím srdci rozezní varovný zvon, který jí připomene, že tohle nesmí, nemůže, nechce. Vymaní se z Magnusovy bezpečné náruče a prudce se zvedne+ Měli bychom vyrazit, čeká nás dlouhá a namáhavá cesta +oblékne si zbroj a připraví zbraně a celou dobu se vyhýbá Magnusovu pohledu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » pon kvě 14, 2012 3:42 pm

'Styx: +Jeho hluboké severské oči ji propalují, ale neřekne nic. Jen se také zvedne, obleče se do své zbraje, sroluje houni na další použití a potěžká svůj meč.+ Jsem opravdu zvědav, co nám dnešek přinese. Doufám, že bažiny dají odpověď na mou otázku...+když to ale řekne, zamyslí se.+ Na druhou stranu - to, že mě na mé cestě doprovázíš mě nutí myslet na to, že bych si přál, aby totuto putování nebylo konce...+pozvedne jeden koutek úst k úsměvu.+ Jsem připraven! Nechť bohové požehnají našemu počínání!
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » pon kvě 14, 2012 8:26 pm

+s příchodem nového dne jakoby se noční přítulné kotě proměnilo opět v drsnou divokou kočku. Zasune si dýku do pouzdra na stehně a svým mečem chvíli švihá do vzduchu, aby rozhýbala svaly a klouby+ Myslím, že dnešek si docela užijeme. Včera nás sice málem umořilo slunce, ale cesta byla schůdná a nenáročná. Bažiny jsou nebezpečné +pohlédne na něj a zvedne koutek rtů v úsměvu v odpověď na to, jak si Magnus nepřeje, aby jejich putování skončilo+ Musíme se ještě posilnit před náročnou cestou +podá mu zbytek sušeného masa a domácí chléb. Pak si schová meč, doplní zásobu pitné vody a je taky připravena vyrazit+ Půjdeme tudy +ukáže dál do jeskyně+ Celá Orlí skála je protkaná chodbami a pokud v nich nezabloudíme, dostaneme se jimi až k bažinám +vyrazí do útrob jeskyně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron