Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » úte lis 17, 2009 3:40 pm

(heh, ale zvládla jsem to:))

*servírka se ukloní a odejde zase řešit dort* Máš tam moc toho krému *komanduje ju* A likér ti vyteče *brble a začne jí pomáhat, protože se na to prostě nemůže dívat*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 3:50 pm

mollyz: Řeknu Mariusovi až se tu zastaví, aby napříště něco sehnal. +zamyslí se+ To netuším, ale nějaké rozdíly určitě budou. Mě napadá, že bych ti k tomu měla i nechat napsat, co každá bylina bude potřebovat.
Styx: +snaží se na ní usmát a zakroutí hlavou, jako že ona za to nemůže a pozvedne pohár+ Už jsem se do nějakého pustila.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 4:01 pm

Nef: Jsi strašně hodná. Děkuji. A zároveň nabízím jakoukoli, pomoc, kdykoli budeš potřebovat. Tedy pomoc, kterou budu schopna zvládnout. *Mrkne směrem k Tonymu. Snaží se humorem zamaskovat rozmrzelost, kterou jí způsobilo náhlé odhalení absence romantiky.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » úte lis 17, 2009 4:14 pm

Molly: Tak to já mám ráda, když se zmrzlina rozpustí a smíchá se s ostatními chutěmi v poháru. Zkus to +posune jí šlehačku a griotku, aby si to mohla ještě přichutit a svoji už má snězenou+
Nef: A není to náhodou ten Tonyho? +rozesměje se a podá Tonymu Neferetinu zmrzlinu+ Tak už to konečně doraž. Anebo že by se tady Neferet obětovala a obsloužila tě? +mrkne na Nef+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 4:24 pm

mollyz: Nemáš zač, udělám to ráda. I já děkuji. +mrkne směrem, kterým kouká a potichu zaúpí, že si nedokáže dát pozor, aby to nikdo nepoznal+
Styx: +podívá se na pohár v ruce+ No vidíš, ale trochu bych tě opravila, byl Tonyho a byl skutečně vynikající. +zašklebí se vesele+ Tak to bude záležet na tom jak se tady mladý pán rozhodne. +řekne a usměje se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 4:35 pm

Styx: Díky, ale raději ne. Už takhle jsem naslazená dost. Se sladkým je to jako s požitky. Člověk by jich měl užívat jen tolik, kolik mu jeho tělo a duše dovolí. Jsem v tomto směru dost opatrná. Požitky si moc k tělu ani k duši nepouštím. Snad jen kromě vína a cigaret. Ale ty vnímám jako relaxační terapii po práci. *Chmurně se na Styx usměje a vrátí ji šlehačku.*
Nakloní se k Nef a tiše zašeptá: Žádnou paniku, ono se to poddá!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 17, 2009 4:50 pm

Styx: °zarazí se, když se najednou odtáhne, ale nechá to bez povšimnutí°
mollyz: Pokud nemáte chuť na sladké, nechcete něco slaného? Určitě tady bude velký výběr °podá jí nabídku°
Neferet: Pokud ještě něco z toho poháru vydolujete, rád se nechám obsloužit. Ostatně, vy jste k mému zklamání přestala o mně pečovat °řekne z legrace vyčítavě° Mimochodem, miluji pistácie °mrkne očkem na misku s oříšky a šibalsky se pousměje°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 4:55 pm

mollyz: To doufám. +zašeptá, aby jí slyšela jenom mollyz+
Tony: +podívá se do poháru+ Bohužel Vás budu muset zklamat, pohár došel. +usměje se a jeho poznámku nechá bez povšimnutí, odloží prázdný pohár na stůl a natáhne se po pistáciích+ Takže pistácie. +utrosí a s úsměvem mu jich několik nasype do pusy+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 5:15 pm

Vezme od Tonyho jídelní lístek: Díky. Mrknu na to. Jak na vás tak koukám, začínám mít pocit, že Smrtijedům tady létají pečení holubi (tedy ve vašem případě pistácie a zmrzlina) přímo do úst. Začnu uvažovat o změně profese. Koneckonců radši ani nebudu počítat, kolik pacientů mi zemřelo přímo pod rukou.* zasměje se* Tedy samozřejmě věkem a vinou nevyléčitelných nemocí.
Zamává na obsluhu: Neměli byste, prosím, nějaké preclíky nebo jiné slané chuťovky vhodné k alkoholu?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 17, 2009 7:29 pm

Neferet: Vás bych potřeboval u sebe pořád °zasměje se a s požitkem chroupe pistácie° Mám je tak rád a už jenom pro to, že nemám trpělivost je vylupovat, je jím málokdy. Máte je taky ráda? °přemůže se a jednu vyloupne a vloží jí ji do pusy°
mollyz: Ano, sám se tomu divím, ale dneska je o mně postaráno opravdu skvěle. Cítím se jako v sedmém nebi. Není divu, vybral jsem si krásné a příjemné společnice °řekne se šarmem°
Obsluha: Mohla byste nám přinést cokoliv slaného? Sladkého mám vážně po krk. Výběr nechám na vás, slečno. (abys zase nemusela moc hledat ;-))
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron