Putování s Magnusem za vikingskými mohylami

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » úte čer 19, 2012 10:03 pm

+když Magnus přeruší své ošetřování, zastydí se, že zapochybovala o jeho léčitelských znalostech+ Pokračuj tedy, prosím +vyzve ho s úsměvem a natáhne k němu zraněnou ruku, aby to dokončil. Po chvíli příjemného opečováváni se nakonec ne moc nadšeně ozve+ Svítá... za chvíli budeme muset vyrazit. I když mi tvá péče dělá moc dobře, povinnosti volají.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » stř čer 20, 2012 9:36 pm

styx: Mně taky dělá dobře starat se o tebe...+usměje se a pak se odmlčí.+ Máš pravdu. Měli bychom vyjít k lesu. Bude to bezpečnější...I právě taky proto, že jsi zraněná a já doufám, že les nám poskytne něco, čím bych mohl zmírnit následky zranění. Styx...mé byliny dokáží hodně...ale nedokáží všechno...+nepanikaří, mluví rozvážně, ale naléhavě.+ Jsem ti povinován svým životem...a není to jen ten slib, který jsem ti dal. Pojďme...+jak naléhavě mluvil, tak rázně vstane a začne balit svoje i její věci.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » stř čer 20, 2012 11:11 pm

+zvedne k němu hlavu a zkoumavě se na něj zadívá, že mu dělá dobře starat se o ni+ Opravdu? Dost jsi mě překvapil... netipovala bych tě zrovna na samaritána +usměje se na něj šibalsky+ Ale které ženě by se to nelíbilo, když se o ni stará muž jako ty +ocení jeho snahu a pomůže mu zdravou rukou sbalit tábor+ Nejsi mi povinován ničím. Dluh za záchranu tvého života jsi mi už splatil záchranou toho mého. Jsme si kvit +nechce, aby Magnus cítil vůči ní jakoukoliv povinnost. Přemýšlí, který slib to má na mysli, ale už se nezeptá, protože Magnus právě vyrazil na východ směrem k lesu+ Myslíš, že touto cestou se kdysi vydali tví bratři pro smrt? +zavolá na něj+ Doufejme, že my budeme mít více štěstí +dodá si ještě pro sebe+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » sob čer 23, 2012 9:25 pm

Styx: Mí bratři byli hlupáci a smrt si zasloužili.+ Dlouhými kroky štráduje k lesu a raději se po Styx neohlíží. + Jsem stejný muž, kterého jsi viděla včera i před dvěma dny. I muž ze severu může mít srdce. Nesmí ho však ukazovat moc často, aby nenavedl zbraň nepřítele přímo k němu. A pojď, cesta přes louku je nebezpečná. Odevšud jsme vidět!!!
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » sob čer 23, 2012 10:57 pm

+protože je o pěkný kus menší než Magnus, má co dělat, aby stačila jeho dlouhým krokům. Popoběhne za ním, aby nezaostávala+ Otevřené prostranství má i své výhody. Včas zahlédnu útočníka a připravím se na něj +argumentuje. Po chvíli oba vkročí do lesa a přestože se slunce už dávno vyhouplo nad obzor, tady je šero+ Je tady podezřele mrtvé ticho... jako v hrobě +naslouchá+ Musíme mít oči otevřené, abychom neminuli tu pravou mohylu. Myslím, že jich tady bude víc +položí z opatrnosti dlaň na rukojeť meče, postupuje hlouběji a snaží se zrakem proniknout přítmím. Netrvá dlouho a najednou zavolá+ Magnusi... něco jsem objevila +hledí na podivný kámen, na kterém jsou vyryté neznámé znaky+ Co je to za symboly? Nejsou severské?

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » ned čer 24, 2012 4:44 pm

Styx: +Nemusí kámen ani nijak pečlivě prohlížet, aby viděl, že Styx má pravdu.+ Ano...toto je jedno ze znamení, které jsme si s bratry dávali. Není to však mohyla. Myslím, že se bratři na své cestě rozdělili a tento kámen byl ukazatelem cesty, kudy se dát.+ Ostražitě se rozhlíží po temném lese, ruku na jílci meče.+ UThorova vousu, který ďas je zavedl zrovna sem?
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » ned čer 24, 2012 6:26 pm

Tak to bychom měli pokračovat tím směrem, kam ukazuje šipka. Třeba nás to zavede k nim +vykročí, ale sotva udělá jeden krok, zasviští jí před nosem šíp a zabodne se do stromu. Styx rychle popadne hůlku a namíří ji směrem, odkud šíp přiletěl. Pár metrů od nich zahlédne kentaura, který napíná tětivu luku a jeho šíp míří varovně na ně+ Nejsme nepřátelé +odpoví Styx co nejklidnějším hlasem a na důkaz jí ruka s hůlkou klesne podél těla+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » ned čer 24, 2012 6:30 pm

+vedle kentaura se objeví další a ještě další, obklíčí je a míří na ně lukem+ Co hledáte v našem lese, kam se lidská noha bojí vkročit? +zeptá se jeden z nich+

ObrázekObrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » ned čer 24, 2012 7:23 pm

Styx: +I on spustí ruce podél těla, aby bylo vidět, že žádnou zbraň nemá.+ Přicházíme v míru...+mírně skloní hlavu, ale jeho letmý pohled na kentaury mu dá okamžitě signál, že jeho vzhled nebudí v pánech lesa přátelskou náladu.+ Myslím, že nejsem první viking, kterého tu vidí...+zašeptá ku Styx.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » ned čer 24, 2012 8:20 pm

Nechceme vám ublížit. Hledáme tady jednu mohylu +pozorně sleduje kentaury a i když ví, že bezdůvodně nezaútočí, je na pozoru+ Možná byste nám mohli ukázat cestu. Nejspíš se v jejím okolí budou vyskytovat podobné symboly jako na tamtom kameni.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron