Pracovna

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 19 zář 2013 21:55

Jo, taky ho mam jen půjčený. +přikývne, když tak Chris valí bulvy a raději si nechá pro sebe, že jí taková sranda přišla dost draho a ještě nejspíš i přijde+ Stejnou službu by poskytlo spoustu zbraní, ale nechci nic nechat náhodě. +pokrčí zlehka rameny+ Jo, máš pravdu. +stočí pozornost k Vicky a meč opět schová do sejfu+ Můžeme zkusit cvičný rituál s jinou krví. Nějakou jsem přivedla. +pokrčí zlehka rameny+ No pokud jste připravení dát si pořádně do těla, tak můžeme jít do tělocvičny. Tam je prostoru dost. +pousměje se, sbalí rituály, který budou potřebovat ke zkoušení a zamíří s nimi ke dveřím+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 19 zář 2013 21:59

+svým způsobem si oddechne, když jí Chris vezme za ruku a konejšivě měkce se na něj pousměje bezděky mu palcem jemně hladíc hřbet ruky+ Co tě to stálo? +zamračí se na Nef, jelikož jí je naprosto jasné, že něco takovýho musí mít nesmírnou cenu+ Já jsem svolná ke všemu. +zazubí se na ně a pak jí dojde, jak to vyznělo a trošku zrudne+ Tedy skoro ke všemu. +pokrčí zlehka výmluvně rameny a vyskočí na nohy a nechá ty dvě jít trošku vpředu+ Všechno bude v pořádku Chrisi. Dám na sebe pozor. Nedovolím mu, aby se ke mě přiblížil. +koukne na něj naprosto vážně a neskutečně smutně+ Miluju tě. +zašeptá měkce a doufá, že pochopí proč něco takového musí udělat+ Pojď ukážu ti tělocvičnu. +pousměje se zavede ho do oné prostorné a obrovské místnosti+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 25 zář 2013 00:45

+hned potom, co nechala Chrise u Jasmine a strávila v kuchyni celou noc, aby uklidnila nervy a myšlenky, se odsunula do postele a pokusila se vyspat, což ve skutečnosti bylo mnohem těžší než se mohlo zdát. nakonec po pár hodinách spánku, se uvelebí na gauči v pracovně, na klín si položí jednu z knih a jme se jí studovat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Christian » 25 zář 2013 16:15

+probudí se po pár dalších hodinách spánku,a fyzicky se cítí už docela dobře, magicky to sice ještě žádná sláva není, ale aspoň se může postavit, tak opatrně vyleze z postele, aby ji nevzbudil, pro jistotu nechá na polštáři vzkaz, aby nezešílela, kdyby se probudila a on tam nebyl, vezme si kus buchty a hrnek s kafem a vyplíží se z pokoje. chvilku zkouší různý místnosti, až najde pracovnu, a vleze dovnitř+ Neruším? +zeptá se pro jistotu+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 25 zář 2013 16:22

+prochází stránku po stránce a přitom si dělá poznámky vedle na papír. chvílemi se přitom mračí a pak zase spokojeně pokyvuje hlavou, když jí něco z toho co se v knize píše zapadne do sebe+ Hm...? +zamručí trošku dezorientovaně, když je zničeho nic vyrušena a chvilku jí trvá, než dopíše co měla zrovna v hlavě a zvedne k němu pohled+ Ne, nerušíš. +zavrtí hlavou+ Stejně bych si měla dát na chvíli pauzu. +pousměje se a protáhne si krk+ Jak se cítíš? +zajímá se, sic k němu od začátku nepojala zrovna pozitivní postoj, ale fakt že ho Jasmine má tak ráda a na základě pár rozhovorů se ho zřejmě rozhodla vzít na nějakou chvíli na milost, alespoň dokud nebudou mít tu šílenou akci za sebou+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Christian » 25 zář 2013 16:34

(jenom pro formu, baví se s Nef, žejo? :D)

+posadí se teda do křesla, kafe si odloží na stolek a usměje se+ Je to lepší. Chvilku bude ještě trvat, než se moje magie zregeneruje, ale už je to jen otázka času. +poznamená+ Chci... chci se omluvit za sestru, protože ji k tomu pravděpodobně nedokopu. +pousměje se+ Nevím přesně, co vám udělala, ale nejspíš byla jenom rozrušená. +zamračí se+ Jde o to, že... +prokřupe si nejistě prsty, není zvyklý se o tomhle bavit s cizíma lidma+ naše matka zemřela při magické nehodě. Magie se vymkla kontrole. +pokrčí rameny, a vyhne se jí pohledem+ A náš otec... +ušklíbne se+ zkrátka co se týče rodiny, nemáme o moc víc než jeden druhého. A tahle nehoda jak se zdá v jejím případě ťala trochu moc do živýho. +usměje se omluvně+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 25 zář 2013 16:51

(Jo jo baví :D sem to zapomněla přehodit :D )

+pokyvuje zlehka hlavou jak ho pozorně poslouchá+ To je dobře, nevím co bych s Jasmine dělala kdyby se stalo něco horšího. +povzdechne si, ale myslí to vážně, to že je v pořádku jí na jednu stranu uvolnilo jeden velký kámen ze srdce+ Nemusíš se za ní omlouvat. +povzdechne si a vstane+ Sama jsem se k ní nechovala v tu chvíli nejlíp, ale v tu chvíli... +vezme si ze stolu sklenku vína co má rozpitou a posadí se naproti Chrisovi+ ...Jasmine se celou noc budila dezorientovaná, hledala tě a když tě neviděla začala strašně naříkat a nebyla k utišení. Snažila jsem se jí dávat nějaký lektvary na spaní, ale ty nepůsobí na noční můry a emocionální rovnováha je úzce spajata s tím jak se z takových... zranění dokážeme dostat... +povzdechne si a bezděky si promne obličej+ ...myslela jsem, že kdyby byla ve stejný místnosti jako ty, tak by se uklidnila a začala by se dávat dohromady. Vyletěla jsem, protože nás Vicky nechtěla k tobě pustit. +shrne v kostce co se stalo kdyby to náhodou nevěděl+ Ah... potom to dává celé smysl. +pokývá hlavou na znamení, že při takové rodinné situaci jednání Vicky chápe+ Určitě ti Jasmine říkala, co se stalo s našimi rodiči, takže chování tvojí sestry chápu. Ale pořád se na ní hodlám zlobit alespoň do doby než si spolu promluvíme. +pousměje se zlehka+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Christian » 25 zář 2013 17:16

Někdo se omluvit musí. +pousměje se a napije se kafe+ Já tomu rozumím. +přikývne+ Doma - tedy chcí říct u nás, někdy bere lektvary na bezesný spánek, a celkem zabírají. Snažím se hlídat, aby je dávkovala nějak uměřeně, samozřejmě to není moc zdravé, ale poslední dobou už noční můry neměla. +zamyslí se nad tím+ Rozhodně mám v plánu si s ní taky promluvit. +přikývne podmračeně+ Ale to není to, co chci říct... +opře se do křesla a chvilku přemýšlí, jak začít+ Chci vědět, jak moc je to běžné. Jestli takhle může ublížit sama sobě. +podívá se na ni zpříma+ Je mi jasné, že si na to bude dávat ještě větší pozor, a že mně ani Van by nikdy neublížila. Co mi dělá starosti je, že v případě, kdyby se jí magie znova vymkla,raději než nám ublíží sobě. Chci vědět, jestli se to může stát. a co s tím můžu dělat. +vyjádří se, a na chviličku je na něm vidět, že se bojí hlavně že se Jasmine stane to, co jeho matce+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 25 zář 2013 17:52

+obočí jí trošku cukne nahoru, když se zmíní o tom, že je Jasmine u nich doma, ale jinak to přejde bez povšimnutí+ To nejspíš proto, že se po dlouhé době začala cítit šťastně a byla vyrovnaná. +nakloní hlavu mírně zamyšleně na stranu+ Jak jsem řekla, spousta věcí závisí na naší psychice a emocích. Když byla v klidu, tak noční můry začaly mizet, ale ten šok, co jí způsobila ta nehoda, jim opět otevřela cestu a umím si dost živě představit, co se jí zdálo. +zamračí se nad tím a pohodlně se opře, když se zdá, že tohle bude na dlouho. netlačí na něj, nechá ho si v klidu rozmyslet co chce říct a jen ho zaujatě pozoruje+ No... rozhodně můžu s jistotou říct, že pokud se jí někdy v budoucnu magie opět vymkne a bude hrozit, že by ublížila tobě nebo tvé dceři a nebude mít možnost jí směřovat jinam, tak jí obrátí sama proti sobě, aby vás ochránila. +pokývne vážně podmračeně hlavou+ Jak moc je to běžné... od tý doby co se u ní objevila magie, tak uplynulo zatraceně dost času na to, aby věděla kde jsou její meze. Proto bych neměla takový strach, že budete čelit dalším nehodám. Určitě ne, když budete vést... život bez podobných pokusů a akcí. Někdy to možná bude vypadat, že to nezvládne a vybouchne, když se třeba s někým bude hádat nebo jí někdo bude urážet, ale kvůli slovní výměně názorů kontrolu neztratí. To co se stalo... nebyla na něco takového připravená. Viděli jsme jak naše magie reaguje na vaší, když jsme to s Vicky zkoušeli, proto nebyl důvod předpokládat, že s váma dvěma to půjde jinak. Nechápu, co přesně se stalo. Ne, že bych neměla představu, ale budu si muset s Jasmine promluvit, abychom na to přišli a příště se tomu mohli vyvarovat. +pokrčí zlehka rameny a zamyšleně upije vína+ A co se týče toho, co můžeš dělat. +podívá se na něj naprosto vážně+ Když se budeš snažit o to, aby byla v šťastná, spokojená a v rovnováze, rozhodně s tím nic nezkazíš a to bych ti rozhodně v první řadě doporučovala... +podívá se na něj naprosto vážně, jako by chtěla říct "ublížíš jí a já udělám to, co jsem měla udělat už dávno (kastrace :D) + ...ale nikdy nemůžeš vědět, co se stane. Nevím, neumím si momentálně představit, co by se muselo stát, aby opět ztratila nadvládu nad vlastní magií. Moc dobře ví, že nesmí jít do věcí, u kterých má pochyby o tom, že je zvládne. Ale kdyby se někdy stalo, že bude reálně hrozit výbuch... snaž se její pozornost zaměřit jinam. Pomož jí najít cíl kam všechno kumulovat, protože v tom stavu se špatně přemýšlí nad tím, co se vší tou unikající energií.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Christian » 25 zář 2013 18:35

+poslouchá ji a pokyvuje si+ No, takový je pochopitelně plán. +pousměje se+ Ale samozřejmě nemůžu nic zaručit. Tohle... to jsme taky neplánovali, a kdo může říct, co se ještě stane. +povzdychne+ Jistěže bych byl rád, kdybychom mohli žít normální život, ale realita bývá dost často jiná, a rád bych byl připravený na všechny eventuality. +promne si kořen nosu+ Obzvlášť když se máme pustit do téhle šílené akce. Mimochodem, byl bych rád, kdyby ses o téhle konverzaci před ní nezmiňovala. +poznamená bokem+ Vědomí, že pochybuju o její schopnosti se s tím vypořádat je to poslední, co potřebuje. +koukne na ni vážně+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Sídlo Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron