Pracovna

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 08 pro 2013 22:54

*při zmínce Garettova jména zpozorní, ale hned se ovládne, v duchu se napomene a zaměří se zpátky na večeři* Máš pravdu, na pročištění hlavy je takováhle výprava ideální. A musím říct, že za posledních pár let jsem se s tím lukem už docela naučila zacházet, *pousměje se* No, spalo se mi dobře, ale jestli se mi něco zdálo, nepamatuju si to, *sáhne po druhém chlebu* Tak buď to znamená, že se mi už nikdy nic nestane, nebo že mě postihne chronická skleróza a všechno hned zapomenu, *rozesměje se*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 08 pro 2013 23:13

Tak to bychom někdy mohli vyrazit společně. +nabídne+ Mohli bychom i vyloženě na lov, celodenní. Pokud ti nevadí skutečně ulovit zajíce a připravit si ho k večeři. +pousměje se+ Tak skleróza by mohl být velký problém. +rozesměje se+ Ale škoda, že si to nepamatuješ. Víš co se říká. Že to co se zdá první noc pod novou střechou, tak se vyplní. +pousměje se+ Hele napadlo mě... co kdybychom vyrazili na nákupy? Obrazíme pár podniků, zajdeme si na masáž, manikůru a ke kadeřnici? +zazubí se vesele+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 08 pro 2013 23:31

To zní skvěle, obojí, *usměje se* Zastřelit něco mi nevadí, už jsem kolikrát lovila doopravdy, jenom nezabíjim zvířata, pokud nemusim. A taky jsem nevěděla, jestli můžu, *dodá ještě* A ty nákupy a rozmazlování... skvělej nápad, *pochválí ji* Co třeba zítra? Nebo máš moc práce?
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 08 pro 2013 23:34

Dobře, já jen kdyby ti vadilo vyvrhování nebo tak, že bych to klidně zařídila sama. +zazubí se na ní vesele+ Ale jistě, že můžeš. Les je plný zvěře. +pousměje se+ Já myslím, že bychom klidně zítra mohli. +pokývá souhlasně hlavou+ Dnes dopíšu zbylé dopisy a dám Garretovi vědět, aby se pro ně ještě dneska stavil a zítra budu mít volný celý den, Můžeme jít i do kina. +usmívá se nadšeně+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 09 pro 2013 00:00

Vyvrhování taky zvládnu, měla jsem dobrého učitele, *nevesele se pousměje* Takže příště opravdový lov, *přikývne.* Čím lovíš ty? Taky lukem? *zjišťuje. Při zjištění, že Garett se tu ještě dneska ukáže, jí lehce zrůžoví tváře, pořád je z něj lehce zmatená, ale musí přiznat aspoň sama sobě, že ho chce znova vidět. A taky jí dluží pár odpovědí. Například, proč na ni tak upřeně zíral.* Kino zní taky skvěle, *vrátí se v myšlenkách zpátky k rozhovoru s Nef* Co dávají?
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 10 pro 2013 17:04

Jo souhlas. Příště si pořádně zalovíme. +usměje se nadšeně+ Jo, jo lukem. +pokyvuje souhlasně hlavou+ Ten mi je mnohem blíž, než vrhání dýk a kýho čerta. +zazubí se vesele. pozorně nakloní hlavu na stranu, když si všimne její reakce na Garettovo jméno+ Můžu zajistit, abyste se vůbec nepotkali, jestli je ti jeho přítomnost nepříjemná. +navrhne měkce+ Myslím, že Hobita. +promne si zamyšleně bradu+ Jednička byla skvělá, tak doufám, že dvojka bude ještě lepší.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 10 pro 2013 20:09

Taky mám k luku nejblíž, a to bych je mohla ostřelovat hůlkou nebo třeba puškou, když na to přijde. Ale tahle tradiční metoda mi přijde tak nějak čistší, *filosofuje* Hobit bude super, taky se na tu dvojku moc těším, *souhlasí nadšeně. Nad jejím návrhem ohledně Garetta se pousměje a zakroutí hlavou* Už jsem si odvykla mít kolem sebe někoho, kdo ve mě čte jak v otevřené knížce. A ne, to nebude nutný. Chci ho vidět. Ale radši se mě neptej proč, *zasměje se* sama nevím, co bych ti řekla a asi to radši ani vědět nechci, *směje se*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 10 pro 2013 22:10

No jo, ale pomocí magie to není ono. +zavrtí s úsměvem hlavou+ No tak na ní půjdeme. Co tuhle sobotu? +navrhne rovnou nadšeně+ Myslíš, že v tobě Garett dokáže číst jako v otevřené knížce? +zvedne mírně zvědavě obočí+ Chceš ho vidět? +zamrká překvapeně+ No tak v tom případě vám v tom nebudu bránit. +povzdechne si vesele ve stylu "co já se starám" a hodí do sebe zbytek večeře+ Bylo to moc dobrý. Děkuju, skutečně mi to přišlo vhod. +usměje se a vrátí talíř na tác+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 10 pro 2013 22:17

Přesně, s magií je to moc jednoduchý, lovec by si měl svojí kořist trochu zasloužit, *přikyvuje* On ne, teda aspoň doufám, *zasměje se* Ale ty jo, *mrkne na ni* Jo, sobota zní dobře, už teď se nemůžu dočkat, *souhlasí. Už taky dojedla a tak naskládá nádobí zpátky na tác* Máš ještě práci? *zeptá se*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 10 pro 2013 22:30

Kde to mám podepsat? +zasměje se vesele+ Já? Ale ne, jen už tě trochu znám. +usměje se na ní měkce+ Mohli bychom předtím skočit na oběd nebo potom na večeři a nebo obojí. +začne plánovat a vstane, aby si zašla pro notebook a mrkla se na rozpis+ No... +koukne zkoumavě ke stolu+ ...dopsala jsem poslední dopis, takže myslím, že už mám pro dnešek hotovo. +protáhne se spokojeně+ Sedím nad tím od rána a mám toho už dost. +zasměje se tiše+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

PředchozíDalší

Zpět na Sídlo Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron