Pracovna

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 10 pro 2013 22:49

Já hlasuju pro oběd i večeři, *prohlásí s úsměvem* Tak to je dobře, nesmíš tu práci přehánět, *popichuje ji* Tak co podniknem? Dokoukáme ten film? I když to by bylo trošku jak deja vu, pokud se zase objeví jistý posel, *zasměje se* A nebo... *nakloní hlavu na stranu* nemáš tu někde kulečník? *zjišťuje a v očích jí svítí rozverné jiskřičky* Třeba mě jednou porazíš, *neodpustí si aby ji trošku nepozlobila*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 10 pro 2013 23:21

Tak super. +pokývá s úsměvem hlavou+ Vypadá to, že promítání začíná v půl třetí. Myslím, že to je akorát ideální. +zazubí se vesele+ Já se fakt snažím, ale ne vždycky se to podaří. +pokrčí výmluvně s úsměvem+ Já myslim, že klidně můžeme dokoukat ten film. +zasměje se vesele+ Já za to nemůžu. Prostě ho neumím no. Jen škoda, že ho tu nemám, ani bowling, který by sis pro změnu zase potřebovala procvičit ty. +vrátí jí to vesele+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 10 pro 2013 23:39

Tak teda film, *zvedne se a popadne tác* To je škoda, já jsem vždycky chtěla mít v domě něco jako kulečníkový salónek, *usměje se* Takový doupě, kulečníkovej stůl, bar, možná třeba fotbálek nebo xbox nebo tak něco, takovou místnost na hraní, *fantazíruje* Ale to bych do svýho dvoupokojovýho bytečku asi nenarvala, jako nápad je to hezký, ale držme se nohama na zemi, *zasměje se*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 11 pro 2013 19:04

Tak tady si něco takovýho klidně můžeme zařídit. +zazubí se na ní vesele+ I když počkej... +zarazí se na chvíli a zamyšleně si promně bradu+ ...co když začneme hned teď? Mrknu na net, kde mají wii, skočím pro to a do hodiny můžeme hrát. +zazubí se na ní vesele, jak je spokojená se svým nápadem a už má na kolenou počítač a projíždí internetový obchody+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 11 pro 2013 19:25

*Rozesměje se* Bože, ty jsi ještě větší blázen, než já, *kroutí nevěřícně hlavou, ale už stojí za ní a kouká jí přes rameno. Společně procházejí, vybírají a porovnávají, až vyberou*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 29 pro 2013 23:41

*Přemístí se do vstupní haly a tak jak je, stále v šatech a v lodičkách, se vydá rovnou k pracovně Nef. Jenom krabici s cukrovím od Jeefese odloží na stolek v hale. Dorazí ke dveřím a zaklepe, doufajíc, že Nef je uvnitř a ne kdesi na Behmontu.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 30 pro 2013 00:06

+hrabe se zrovna v hromadě papíru a něco štěká do telefonu, když se ozve zaklepání. na chvíli se zarazí a zamračí se, kdo to může být, ale když jí to jde, rychle se vzpamatuje a zatřese hlavou+ Dále. +houkne ke dveřím a pokračuje v předávání instrukcí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 30 pro 2013 00:16

*Vezme za kliku a vejde dovnitř, když ale vidí, že Nef telefonuje, maličko omluvně se pousměje, potichu přejde ke křeslu, kde se posadí, a trpělivě čeká, až skončí.* Problémy? *zeptá se potom.* Prý jsi musela na rychlo odejít, něco se děje? *zjišťuje, ale z jejího tónu je patrné, že jestli Nef nechce, nemusí jí to říkat*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 30 pro 2013 00:19

+koukne na Cairo, usměje se na ní, zavrtí hlavou a ukáže na křeslo. ještě chvíli s někým telefonuje, než zavěsí a padne do druhého křesla+ Trochu... +přizná po chvíli+ Marius měl nějaké problémy... takový mezidimenzionální telefonáty jsou dost vyčerpávající. +povzdechne si+ Ale už by mělo být všechno v pořádku. +usměje se na ní+ Potřebovala si něco? +zajímá se hned+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Cairo » 30 pro 2013 00:26

Ne, jen jsem měla starost, zmizela jsi dost narychlo. Měla jsem strach, jestli nejde o něco vážnýho, *pousměje se* A taky jsem si říkala, že bys možná chtěla vědět, jak je na tom Jasmine, *pokračuje* Ale jestli máš moc práce, můžem to nechat na jindy.
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

PředchozíDalší

Zpět na Sídlo Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron