Alexin pokoj

Moderátor: Victoria

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 15:38

To mě mrzí. +koukne na ni a pohladí ji prsty po tváři+ Myslíš, že ti chci ublížit? +zeptá se jí+ Nejsem z tvýho světa. +pousměje se+ Vážně se ti líbím? +usměje se a trochu ho to zahřeje+ Myslel jsem, že tě akorát děsně štvu. +ušklíbne se+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 15:55

+pousměje se a pohladí ho trochu po ruce+ Já mám s tebou pocit, že nechceš. Možná proto je mi s tebou tak dobře. +pokrčí rameny+ Někdy mě fakt děsně štveš. +uculí se trochu+ Ale většinu času tě spíš chci. +koukne mu do očí, a vůbec se stydí o mnoho míň, když jsou spolu sami+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 16:02

No však y mě taky, to si nemysli. +zasměje se vesele+ Chceš mě? +to je moc hezký slišet. +přizná se+ Tak já nás vezmu domů a tam můžeme dokončit naše rande. +uculí se na ni a zahýbe obočím a konečně nastartuje+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 16:14

+usměje se, trochu potutelně, sáhne po tom klíčku, a zase to chcípne+ Jo. +koukne na něj a uculí se+ chci tě. +přikývne, přeleze řadící páku, a posadí se mu obkročmo na klín, chytne jeho obličej do dlaní a políbí ho, je tam trochu těsno, ale je jí to fuk, aspoň se k němu může víc tisknout+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 16:38

Hned? +zasvítí mu oči a pošoupne se se sedadlem dozadu+ Tak jo. +uculí se a vklouzne jí prsty pod halenku a spoutá její rty v polibku+ ty seš tak sexy. +vydechne jí do rtů+ A mě je jasný, že to víš. +ušklíbne se vesele a zase ji začne líbat+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 16:51

+oplácí mu dychtivé, hluboké polibky, a líbá ho upřímně a s naléhavosti+ Jasně že to vím. +uculí se samolibě, napřímí se jak jen to jde, aby si nedala o střechu, a naprosto sebevědomě si stáhne přes hlavu svršek a zahodí ho na zadní sedadlo, prohrábne si vlasy, a moc dobře ví, že tak vypadá dobře. vrátí se k jeho rtům, a pak dolu na krk, a rukama mu zatím rozepíná kalhoty+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 16:56

ty seš děsná. +zazubí se na ni, pohladí její hrudník a dlaněmi se dostane pod podprsenku a promne je v rukou. Trochu se zavrtí, aby se tam vlezli dobře a zjistí, že se tam vleze až moc dobře a cítí ji přesně tam, kde má. Zavzdychá a sám si stáhne tričko, sundá jí podprsenku a přitiskne se k ní+ Nebojíš se, že nás někdo uvodí? +zašeptá jí do kůže+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 17:03

A stejně si nemůžeš pomoct. +uculí se poněkud přidrzle, a když ho dostane ven z kalhot, sevře jeho mužství v dlani a začne po němu klouzat dlaní+ Nikdo nás neuvidí. +zavrtí hlavou, v tý garáži stejnak nikdo moc nechodí, vrhne se znova na jeho rty a jak ho líbá, tiskne se k němu tělem+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 17:07

To teda nemůžu. +zazubí se na ni a oplácí jí doteky, přisaje se rty na její bradavky a laská je dokud neztvrdnou, v její dlani tvrdne neskutečně rychle, má pocit, že se z toho zblázní. Tak jí rozepne kalhoty a vklouzne špičky prstů do jejího klína aby ji taky hladil a laskal+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 17:14

+spokojeně se usmívá, než jí jeho rty smažou úsměv, svírá ho v dlani a hladí ho chvilku laská konečky prstů všechny citlivý místa, co postupně objeví. trochu se nadzvedne, aby se jí dostal do klína a dlouze zavzdychá, když ho ucítí v klíně a pohne se trochu proti němu+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

PředchozíDalší

Zpět na Winter house

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron