Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 14:16

No, to je myslím dobře. Nechtěla bych aby mi tě někdo kukoval, nebo nedej bože osahával. +uculí se+ Já vůbec nejsem žárlivá. +oznámí mu úplně jako by nic a bejme ho kolem ramen, ale nevěší se na něj, aby se neutopili, jenom chce být tak u něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 14:31

Já bych taky nechtěl, aby tě někdo okukoval. Jenže ty seš moc hezká, takže to je těžký. +zazubí se+ já jsem dost žárlivej. +přizná se vesele, obejme ji u sebe, a usmívá se, jak je proti němu v tý studený vodě její tělo hezky hřejivý, a dá jí moc pěknou pusu+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 14:39

Ale ty seš taky moc hezkej. Určitě se o tebe holky perou a házej po tobě spodní prádlo, když jdeš po ulici. +uculí se vesele, ale myslí to docela vážně, že je hezkej a hřeje se o něj a sklouzne mu rukama na zadek, aby zkusila, jestli je furt tak boží a je+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 14:56

No jo, v jednom kuse, moje povolání je tím dost kompromitovaný. +zazubí se+ Mám ve sklepě zásobu podprsenek, kdybys nějaký chtěla. +uculí se vesele, a pod vodou ji hezky hladí po pasu a po bocích po hladký kůži, skloní se k ní a pomalu ji políbí+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 17:26

Jo? No já jsem to věděla, že po tobě jedou. +zazubí se vesele+ No... mozná nějakou pěknou, co by mi padla. A ve který bych se ti moc líbila. +uculí se na něj, pak jí úsměv tak jako zněžní a pomalu mu polibek oplatí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 17:42

Nejlepší to je stejně když žádnou nemáš. +uculí se, drží si ji u sebe a trochu za ně šlape vodu, aby se nepotopili. hezky dlouze a s láskou ji líbá a je to moc pěkný, pak se trochu odtáhne a zblízka se na ni usměje+ Není ti zima? +sklouzne jí jemně prsty po páteři a zůstane na bedrech+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 17:54

No jo, já jsem si to myslela. +uculí se na něj a pohladí ho po tváři a strčí mu pramen vlasů za ucho+ No, trošku mi je zima. +usměje se na něj+ Ale s tebou je to lepší. Hřeješ mě. +usmívá se na něj a trochu ho hladí po zádech+ Tohle je moc příjemný. Chceš už jít ven z vody?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 18:05

Mně připadá, že to musí bejt děsně nepohodlný. +uculí se+ A nechápu proč je nutný schovávat takový pěkný věci. +zazubí se a kouká na ně dolů do vody, která je naštěstí velice čistá+ trochu ti modrají rty. +pousměje se, a dá jí pusu, aby je zahřál, samozřejmě+ Za chvilku. ++přikývne+ abys nebyla nemocná
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 18:10

No já ji stejně moc nenosím, protože se mi nechce. +uculí se na něj+ Třeba když je zima, tak je to praktický. +přikývne a oplatí mu polibek, jenom aby jí nebyla zima, samozřejmě+ Tak jo, zachvilku půjdeme. +pokyvuje hlavou a ještě ho jemně políbí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 18:38

To je dobře. +zazubí se+ teda někdy je to pěkný, to jo. +pousměje se, a hladí ji po kůži, aby jí nebylo chladno+ jo, za chvilku. +přikývne, a chvilku jí polibky oplácí, hezky pomalu a dlouze+ tak pojď ty zmrzlino. +zazubí se na ni, když cítí jak mu chladne pod rukama+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron