Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:31

No jak chceš, je to na tobě. +usměje se na ni a sedne si ke stolu+ To tetování i ten zpěv. Byron bude hrát na kytaru... +pokrčí rameny a objedná jim dvě piva a pak si zapálí a usměje se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 21:33

já bych do toho tetování šla, chci ho už hrozně dlouho. +uculí se+ Byron... toho si pamatuju. +uculí se, a obejme pivo rukama, má je pořád stejně studený, a není to poznat+ na střední mě kluci zvali do kapely, ale já nešla, děsně bych se styděla. +pousměje se+ a co vlastně budete hrát? +zajímá se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:37

+kouká na ni, tak trochu hladově a tak, ale pak se vzpamatuje, napije se piva a otře si pěnu z vrchního rtu+ Mno... něco šílenýho předpokládám. +uculí se+ Nějakej punk, nebo punkrock. +pousměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 21:40

+je pod tím pohledem trochu nejistá, obzvlášť proto, že jí jaksi zrychluje tep+ tak to já si vás někdy ráda přijdu poslechnout. +usměje se+ dáš mi někdy vědět? +uculí se na ni+ ale musí to být parádní zážitek, když ti fandí celej klub. +pousměje se, a kouká všude jen ne na tu její pěnu+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:41

No, ale jestli nesežeme zpěvačku a bubeníka, tak budeme mít velký kulový a ne kapelu. +zasměje se a snaží se koukat normálně+ Protože ani jeden neumíme zpívatů. O bubnech nemluvě. +pokrčí rameny+ Panáka? Nebo se musíš ještě učit? +uculí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 21:45

dneska se už učit nebudu, stejně bych jenom zírala na ten návrh. +uculí se, a přikývne+ a zkoušeli jste dělat jako casting? +usměje se na ni+ já myslím, že asi nejsem tak dobrá, abych s váma mohla zpívat. +pokrčí rameny nejistě, ale trochu to v ní hlodá+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:47

No, ještě jsme nic nedělali, dneska jsem volala Byronovi a on mi pak napsal, že teda jo. +pousměje se+ Tak jsem si říkala... no, že se stavím za tebou. Aspoň tě vidět. +pousměje se na ni+ A zazpíváš mi něco? teda... až nebudeme na veřejnosti,. +dodá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 21:51

a máte už jméno? to je nejdůležitější. +uculí se na ni+ to já jsem ráda, že ses stavila. +přikývne, a usměje se do svýho piva+ když si dám ještě tak dva panáky, tak možná i zazpívám. +zasměje se+ koupelny na kolejích mají parádní akustiku. +uculí se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:52

No to ještě nemáme. +zasměje se+ Tehdy jsme se jmenovali Void Heads, což je tak boží, že už to nic nepřekoná, ale novej projekt musí mít nový jméno+. Usměje se na ni+ Jo? tak co si dáme? Rum? +zubí se a mává na číšníka+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 21:57

ale tak proč by to nemohlo být stejný, aspoň by si vás zase našli ti stejní fanoušci. +usměje se+ a co se stalo s minulou zpěvačkou? +zajímá se s úsměvem+ jo, rum. +přikývne+ tak na tu vaši kapelu. +zvedne panáka+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron