Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 20:54

+počká, až je zabavená a klekne si a tak se plazí kolem jejích nohou a děsně se hihňá, když to slyší ty brojlery a nachvíli tam dostane na zemi záchvat smíchu, než zase může pokračovat a sedne si tam na schody do patra a snaží se to vydýchat+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 20:58

+hihňá se taky, naštěstí děsně nahlas, takže ji přehluší, a když je odlezená v bezpečí, tak se rozloučí a podél zdi zamíří taky ke schodům+ no, to šlo hladce. +zazubí se, a začne se s ní soukat po schodech do svýho patra+ sprchy sou támhle. +ukáže na konec chodby+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 21:00

Nééé, to bylo boží! +hihňá se vesele a oči jí jenom svítí+ Brojler, vole, brojler. +směje se a trochu se opírá o ni a trochu o zdi, jak míří do té koupelny+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 21:02

to je skoro podobný! +tlemí se taky, a nějak jí přitom dělá problém jít rovně, tak do ní furt naráží nebo se o ni nějak přidržuje+ tadááá! +udělá, a vlítne do dveří jak cikán do putyky+ no, teda, bylo tu i čistějc. +uchichtne se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 21:08

Tadááá! +vletí tam hned za ní+ Ale dobrý, však tu jdeme jenom zpívat, že jo. teda jako ty budeš zpívat, já zaprvý nic neumím a zadruhý mi to nehde. +chechtá se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 21:25

já myslím, že by nám to teda spolu určitě šlo. +zazubí se, a sedne si tam na nějakej schod, vytáhne cigára a zapálí si+když já nevim, co mám zpívat. +uculí se na ni trochu stydlivě+ jakou písničku máš ráda? +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 21:29

No to určitě. +směje se+ Můžeš zpívat co chceš. +sedne si vedle ní a taky si zapálí, a opře se dozadu o ruce a zakloní hlavu, jak přemýšlí+ Třeba něco od Apocaliptiky? +navrhne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 21:32

tak jo, ty mám ráda. +uculí se, a přikývne, potáhne si ještě z cigára, vyfoukne kouř nad sebe, a začne zpívat I don't care, nejdřív jen tak potichu a klidně, spíš jen brouká melodii, ale pak do toho víc vpluje, zavře oči, a přidá na intenzitě, až je to s podivem, co dokáže to její křehký tělo vyprodukovat+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 21:35

+poslouchá ji se zavřenýma očima a s takovým napůl nepřítomným úsměvem, asi v půlce se na ni koukne a děsně se zazubí a vyskočí a začne na to pogova, protože je to boží+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 21:37

+koukne na ni a musí se rozesmát, protože jí to přijde děsně vtipný, ale statečně to dokončí až do posledního refrénu+ je tu boží akustika, co? +zazubí se na ni+ promiň, přišlo mi že bittersweet by byla děsný klišé. +uculí se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron