Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 01 lis 2016 23:44

Je vám chladno? +usměje se a svlékne si ze sebe sako a přehodí jí ho přes ramena+ Mám rád kvalitu. +pousměje se+ ne vždycky je kvalita v tradici. Ale hledá se tam snáz. +připustí s úsměvem a obejde s ní blok k menší vinárně+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 01 lis 2016 23:56

Jenom trochu. Děkuji. +pousměje se a přijme jeho sako a jde s ním kolem bloku+ Otázkou ošem je, zda nám víno chutná díky své proslulíé značce, nebo proto, že je dobré. +pousměje se+ Já osobně si myslím, že i reputace značky a její proslulost má s chutí co dělat. +odtuší+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 19:54

Víno nám přirozeně chutná, protože je dobré. +usměje se+ Ale proslulá značka je proslulá z nějakého důvodu, obvykle právě pro svoji kvalitu. A aby si svou reputaci udržela, musí si držet i jistou úroveň. Proslulá značka by měla být garancí kvality, ačkoliv ne vždy tomu tak je. +připustí, otevře jim dveře, a uvnitř se s ní usadí u jednoho ze stolku. Je tam příjemně tlumené světlo, a obsluha je tichá a skoro neviditelná+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 20:24

Tak jsem to myslela. +pousmějes e na něj a když vejdou dovnitř, sundá si jeho sako a nechá si přez ramena jenom ten šál ,co jí trochu klouže dolů+ Objednáte nám nějaké víno? Zajímá mě, jaké zvolíte pro tuto příležitost. +pousměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 21:31

+podrží jí židli, a zadívá se do vinného lístku+ Tedy, zkoušíte mě. +pousměje se, přejede viněty očima, a pak se usměje+ Láhev Les Palliéres, Les Racines. 2007, pokud máte. +objedná u čísníka+ Je to vynikající víno, ze svahů podél Rhony. Malá vinice, kterou vlastní stejná rodina jako Chateauneuf-du-Pape. +usměje se a zadívá se na ni+ Myslím, že je perfektní. Svůdné, dekadentní, bohaté... každý doušek odhaluje novou vrstvu chuti. +zvedne lehce koutek a očima neuhne ani na chvilku+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 21:45

Zkouším? +koukne na něj trochu udiveně, ale pak se pousměje+ No to jsem ani neměla v úmyslu. Věřím, že ve vínech se vyznáte. +pousměje se a poslouchá ten jeho výčet a zadívá se mu do očí+ Tak to zní jako dkonalé víno pro dnešní večer... +přikývne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 21:54

Zdaleka ne ve všech. +usměje se a zavrtí hlavou+ Například kalifornská mi stále unikají. +zasměje se, a když přijde číšník s lahví, ochutná doušek ze sklenice a přikývne+ Báječné. Doufám, že vám bude chutnat. +pousměje se a pečlivě sleduje její obličej, vyraz, pohyb řas, když jí nalije sklenici+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 22:03

Můžeme je někdy zkusit rozlousknout spolu. +mrkne na něj, ale decentně a sleduje, jak sám ochutnává víno, pak si nechá nalít, zvedne sklenici, lehce si k ní přivoní a pak víno ochutná a pousměje se+ Je vynikající. +pohlédne na Hannibala+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 22:14

to můžeme. +pousměje se, a když sám ochutnává, na chvilku zavře oči, aby se soustředil jen na chuť+ Výjimečné. +pousměje se a chytí očima její pohled+ Jsem rád, že jsem vybral dobře. +usměje se+ prošel jsem zkouškou? +zasměje se tiše+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 22:19

+tiše se zasměje, když odloží skleničku+ Ale Hannibale. +koukne na něj a zavrtí hlavou+ Jak bych vás mohla zkoušet z něčeho, v čem se tak skvěle vyznáte? To by byla naprostá ztráta času. Zkoušky ještě přijdou. +pohlédne na něj, tak hluboce, ale jen na chvíli, než se zase napije+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron