Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 22:34

Ano? +nakloní hlavu na stranu zaujatě+ A z čeho mě hodláte zkoušet? +zajímá se, přimhouří oči a dívá se na ni jako by jí ty odpovědi mohl vymámit z hlavy+ Musím vás upozornit... +pousměje se, položí skleničku a jeho prsty se jakoby náhodou dotknou jejích+ že jsem velice vytrvalý a trpělivý člověk. +dodá, oči se mu zalesknou a palcem přejede klouby její dlaně+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 22:38

To vám dopředu nehodlám prozradit. +usměje se na něj+ Ale nebojte.. nebude to bolet. +řekne potichu a pohne prsty, aby ho pohladila po těch jeho, než se jejich ruce rozpletou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 22:51

překvapení mohou být dvousečná +pousměje se a sklouzne prsty po jejích, než se opět chopí skleničky+ Ne? +usměje se pobaveně, jakoby vnitřnímu vtipu+ škoda. +protáhne tiše, zvedne skleničku ke rtům, ale pořád se na ni dívá+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 22:55

Copak? +pousměje se vesele+ Máte rád bolest? Někdy je trocha bolesti žádoucí, to je pravda. +vydechne a sleduje jeho rty a pak se taky napije+ Tak Hannibela... odkud pocházíte? +podívá se na něj+ tázavě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 23:14

Bolest je jedna z variant intenzivního prožitku. Má svoje místo. +zvedne lehce koutek a zavrtá se do ní pohledem+ vy máte ráda bolest. +poznamená s jistotou a když se napije, vsaje mezi rty kapku, která mu ulpí na rtu+ Já? +usměje se a chvilku ji zkoumavě sleduje, než odpoví+ Z Litvy. +řekne nakonec neproniknutelně+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 23:17

Ano. +přikývne+ Někdy ano, ale musí mít správný čas, místo a intenzitu. +přikývne taky neproniknutelně+ Z Litvy... +vydechne+ Země postižená studenou válkou. Asi jste neměl lehké dětství. odtuší a napije se vína+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 23:27

Naprosto souhlasím. +pousměje se, a v tom úsměvu je cosi šelmovskýho+ Když jsem se narodil, byla součástí Sovětského svazu. +přikývne+ Lehké dětství je... subjektivní. +usměje se+ Hledáte kořeny nějakého traumatu? +zvedne obočí škádlivě, spíš jen tak žertuje+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 23:36

+zasměje se a nakrátko schová obličej do dlaně, než ji nechá sklouznout+ Ale to ne. Nehodlám vás tu nějak rozebírat. +usměje se na něj+ Pouze částečně subjektivní. Pokud někdo vyrostl ve válce... +zamyslí se+ Ale je faktem, že lidský mozek ty špatné zkušenosti zasouvá do pozadí. Alespoň ty, které zasunout jdou. +napije se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 02 lis 2016 23:50

Jen žertuji. +zasměje se taky+ To máte pravdu. +souhlasí a pousměje se+ Velká část mé rodiny zahynula při válečných střetech. Sám sebe jsem nikdy neanalyzoval, ale vliv to na mě mít muselo. +pousměje se+ Změní to paradigma vašeho života. Ale o tom vám jistě vyprávět nemusím. +zvedne k ní oči+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 lis 2016 23:56

+pohlédne na něj, tak něžně a chápavě+ To mě mrzí. +vydechne a natáhne ruku k té jeho a něžne ji přikryje prsty+ To nemusíte. +pousměje se na něj a spojí soje oči s jeho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron