Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte led 04, 2011 6:54 pm

Ani bych si nenechal mluvit do života, to přece víš. Co dělám, dělám rád +jen se pousměje, nechce tady na ni dělat ramena, ani ji přesvědčovat, jak je dokonalý+ Bojíš se o mně? +utáhne silné paže kolem jejího pasu a přitáhne si ji blíž+ Tak to rád slyším. O to víc si budu dávat na sebe pozor. Abych tě nezklamal +pošeptá jí do ucha a zní to tak přesvědčivě, jako by byl přinejmenším nesmrtelný+ A co ty, už tě nějaký muž okouzlil natolik, že bys zakotvila ve vážnějším svazku? Já jen, jestli mám ještě u tebe nějakou šanci +ušklíbne se a otře se jí nosem o krk, až to zajiskří erotickým nábojem+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » stř led 05, 2011 1:24 pm

Tony: no, občas se někdo okouzlující najde. takovým tím milým způsobem. ale nic vážného, nic, co by vypadalo vážně nebo trvale. povzdechne si, ale ne nijak zvlášť rozcitlivěle. zatím. teda doufám, že zatím. má upřímnou chvilku. když jí přejede po krčku, usměje se a taky se o něj lehce otře. šanci? u mě? hm, no co myslíš? je docela přítulná. a jakou šanci máš na mysli? hlavně mě neděs řečí o vážnějším svazku. dávám přednost svazku veselejšímu. přiblíží se k němu obličejem tak, že jejích rty dělí jen pár milimetrů a v očích má ohníčky.
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » stř led 05, 2011 6:22 pm

To jsi muže schválně nechceš připouštět moc blízko k tělu, anebo čekáš na svého prince? +usměje se, úsměv pak přejde v pobavený smích+ Tak ty se nechceš vázat? To se mi líbí. Nemám rád ženy, které si myslí, že po jednom společném vyspání zůstanou chlapovi viset na krku +kouká jí zblízka do očí, když se mu přiblíží tak nehorázně blízko a přestože sex původně neplánoval, alespoň ne tak brzy, vrhne se nečekaně na ty její nabízející se rty a spoutá je ve vášnivém polibku. Po chvilce se od ní mlaskavě odtrhne a aby se tochu zklidnil, pozvedne sarkasticky koutek rtu+ Provokuješ... +zavrčí trochu zadýchaně+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » čtv led 06, 2011 1:17 am

Tony: že ano? myslím, že by se žena měla muži pověsit na krk, až když se spolu vyspí dvakrát. ušklíbne se a pak už se poddá jeho polibku. to je pěkné, že se tak vstřícně zajímáš o své šance, Tony. poznamemá na dech beroucí polibek trochu omámeně. a je ráda, že jim to tak funguje - jiskření, elektrický náboj a polibek, který omámí :) . proč hned provokuju? chtěla jsem polibek. ty ne? usměje se a zase se na něj zadívá. a pak ho sama políbí znovu.
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv led 06, 2011 4:32 pm

Neřekl jsem, že ne. Jen jsem nechtěl hned začít sexem, jen co jsi se objevila ve dveřích +ušklíbne se+ Nerad bych, aby sis o mně myslela, že jsem nadržený samec a nedokážu se bavit o ničem jiném než o sexu +usmívá se a pobaveně ji pozoruje+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » čtv led 06, 2011 9:33 pm

Tony: ale ty polibky, to měla být přeci romantika, ne hned sex. nakloní mírně hlavu a odsedne si od něj kousek dál. třeba bys mi mohl něco zarecitovat? trocha poezie? nebo něco jiného romantického. vůbec si nemyslím, že bys měl tak omezený rejstřík konverzačních témat, Tony. ani nevíš, jak moc a jak dlouho se těším, že mě pobavíš, něco předvedeš. líbilo by se mi, kdybys se snažil na mě trochu zapůsobit. posledně, když jsi vařil... bylo to fajn. v hlase má prosbu a jistou naléhavost. a myslí to vážně, není to žádné popichování. pak se ale usměje poněkud vyzývavěji. ovšem toho nadrženého samce v tobě bych se tak úplně nezříkala. snad později najde uplatnění…
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pát led 07, 2011 5:27 pm

Polibek je přece první fáze sexu... a často i poslední +usměje se na ni a jeho úsměv je dnes nějaký lidštější než jindy+ Poezie? Čtu ji, dokonce moc rád, ale líbí se mi spíš ta temnější. Romantika není můj šálek kávy +pousměje se+ Ale co bych pro tebe neudělal. Klidně bych se pokusil složit i nějaký... nasládlý verš, kdyby to bylo tvé vyslovené přání +lehce znechuceně se ušklíbne, ale jen se předvádí+ Tak vařit už mě, prosím, nenuť. Možná tak akorát připravit nějakou studenou kuchyň. Máš chuť na něco? Klidně se obětuji a něco připravím.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » pát led 07, 2011 11:13 pm

Tony: ano! prosím! nadšeně tře dlaněmi o sebe, jak prosí. něco temně romantického. nemyslím sladkého, spíš... rozervaného, Tony. slibuju, že se nebudu smát. tedy né moc. je vážně nadšená, že se uvolil ji bavit a chce se do toho zapojit. nechci tě nutit k ničemu. ráda bych, aby nám oběma spolu bylo dobře na nemuseli jsme nic, co nechceme. takový relax od vnějšího života, chápeš, soukromý večírek. nemusí to být nutně jen legrace nebo alkohol a sex. prostě pohoda. bez přetvařování a musení. vařit rozhodně nemusíš. ale nějakou studenou oběť za chvíli uvítám. tedy pokud to nebude chladnoucí tělo nepřítele... pomůžu ti, jestli chceš. kromě otevírání sáčku chipsů umím třeba i udělat obložené chlebíčky.
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » sob led 08, 2011 4:21 pm

(brzy odpovím, zdržuje mě ta temná poezie, kterou musím složit:D))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » stř led 12, 2011 9:15 pm

(omlouvám se, že to chvíli trvalo, ale ta báseň mi dala zabrat, nejsem zrovna velký poeta)

+zasměje se, když vidí, jak žadoní o báseň+ Něco rozervaného? Tak to by mi možná i šlo... rozervaný jsem dost +ušklíbne se a zvedne varovně prst+ Ale na tvé vlastní riziko +ztichne, zavře oči a soustředí se. Po chvíli jeho rty začnou šeptat verše+

Pole padlých a raněných, bitva už umírá,
postava v černém hábitu krev z kosy utírá.
Jak bohyně vítězství mezi těly kráčí
a bolestné vzlyky v tichém pláči
snáší se jak zrnka prachu nad zemí.

Smrt slechne v poli tlouci srdce ještě živé
v poslední křeči, v chvilce pomíjivé.
To mé srdce ještě bije, lásko, pro tebe,
než si má černá duše splete cestu do nebe
a ostří kosy života nit přesekne.

Cítím, že už se nevykroutím z okovů smrti,
přikrývka z hlíny mě dusí, kosti mi drtí.
V prachu zrozen v prach se zase obrátím a v hnůj,
tvá hořká slza, lásko moje, skane na hrob můj
a černá růže z té slané kapky vyraší.

+otevře pomalu oči jako z tranzu a pohlédne na ni+ Doufám, že sis to zapisovala, protože podruhé už to nedám dohromady +zasměje se a uvolní trochu to napětí v sobě, které ho spoutává, dokonce shodí i svou nezbytnou masku drsňáka a chová se kupodivu docela přirozeně+ Nebylo to až moc temné? To víš, nejsem moc velký romantik. Ale snažil jsem se do toho vložit i lásku +pokrčí ledabyle rameny+ Rád ti připravím něco rychlého, ale nevím, jestli to bude k jídlu. Distancuji se od případného neúspěchu +zvedne omluvně ruce nahoru a zasměje se+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron