Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » stř srp 24, 2011 9:41 pm

(Merline, to jsou příspěvky:D)

Proč by ji muži nemohli znát? Láska přece není pouze záležitostí žen, takže samozřejmě, že se to týká i mužů +neunikne jí jeho pobavený úsměv+ Vy asi na to moc nevěříte, nepletu se? Vás předpokládám nic podobného zatím nepotkalo, když se tak bavíte +najednou se rozesměje, až si musí špičkou prstu utřít slzu smíchu z řas+ Tak při vašem popisu partnerského soužití... +ve stylu chrápe, smrdí, krká, pr..:D+ ...by se člověk rozhodl být radši do smrti sám +zděsí se představy, že by její partner smrkal do umyvadla, nemyl si ruce po toaletě a chodil v ponožkách do postele:D (promiň, Remusku, to nebylo na tebe;))+ Ale já přesto zůstanu u svých romantických představ +upije skotské, je trochu překvapená, že v takovém pajzlu nalévají docela kvalitní whisky+ Trochu mě matete, Doriane... připadáte mi jako velice zkušený muž... přitom jste tak mladý... +pozoruje ho, neví, co si má o tom myslet+ Máte pravdu... i když jste mi dohromady nic neřekl, jakž takž jakýsi obraz o vás už mám... čtu mezi řádky +opět se zasměje další jeho perličce, tak dobře se už dlouho nebavila+ Mám to tedy chápat tak, že vašim častým tématem konverzace se ženami je sex, že je nestíháte obveselovat? Tak to radši rychle změňme téma +uculí se a když jí Dorian dá nestydatě najevo, že ten dotek nebyl pouhá náhoda, stáhne ruku a sevře v ní skleničku. Nekomentuje to, dělá jakoby si toho nevšimla, ale s rozpaky má trochu problémy, od kterých chytře odvrátí pozornost další odpovědí, i když původně na to ani odpovídat nezamýšlela+ V takových ošuntělých a špinavých putykách se dá sehnat téměř vše, co nikde jinde neseženete. A já zrovna něco sháním +vysvětlí svoji přítomnost na tomto místě, v tuto hodinu, aby si nemyslel, že s oblibou vysedává sama po hospodách+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » čtv srp 25, 2011 10:12 pm

To vy jste se ptala, odkdy muže zajímá pravá láska. +připomene ji s úsměvem.+ Ne naopak, Styx. +usměvavě pokroutí hlavou a odpije si ze skleničky.+ Mýlíte se. Už mě to potkalo. Mnohokrát, ale pokaždé to dopadlo tak, jak jsem vám říkal. Někdy možné i mnohem poetičtěji, o to víc tragičtěji. +dodá jakoby sám pro sebe a mimovolně prvý krát uhne pohledem. Napadne ho, že v podstatě jenom jeden druh lásky přetrvá, dokud se nezmění v nenávist. To ale nahlas neřekne. Zvedne pohled a opět se na ni usměje.+ Klidně zůstaňte. Vy si to ještě můžete dovolit. +zasměje se a v očích mu potměšile blýskne.+ Znáte to rčení: Zdání klame? +nic víc však k tomu neřekne a opět si odpije.+ Prozraďte mi, co jste zatím o mě zjistila? +V očích mu zasvítí neskrývaný zájem.+ No víte, už nějaká ty léta pozoruji, že pokud jde o konverzaci mezi mužem a ženou, zákonitě to pokaždé skončí při rozmluvách o sexu. Ale teď jsem si vás samozřejmě jenom trochu dobíral. Ne vždy to skončí při sexu samotném. K tomu je totiž zapotřebí, aby oba diskutující projevili... náklonnost. +oči se zabodne do těch jejich a pak sjede celou její postava vyzývavým pohledem, ale pak se opět usměje, když se k jejím očím vrátí.+ Vy jste tu náklonnost ke mě neprojevila. +neunikne mu, jak svírá skleničku a pohledem jí to dá najevo, ale už se k tomu jinak nevrací.+ O tom nepochybuji, že zde seženete vše, otázkou však pořád je, co sháníte vy?
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pát srp 26, 2011 9:06 pm

Och, tak přece jenom nejste tak láscesebránící, jak tady dáváte najevo svými pobavenými, nevěřícnými úsměvy +ušklíbne se, že možná teď na sebe prozradil něco, co vůbec nechtěl+ Takže to jste vlastně mluvil o sobě... že vás pokaždé žena opustila, když zjistila, že si ji nevezmete? V tom případě jste asi musel zažít hodně zklamání, protože vás vůbec netipuji na muže, který by se hrnul do ženění +pozoruje ho, jakoby zkoumala, jestli to odhadla správně+ A co když potkáte tu skutečně pravou... takovou, kterou jsem před chvílí definovala... vzal byste si ji? +zahledí se mu zvědavě do očí+ Jak tragicky? +pozvedne k němu zrak+ Miluji tragické příběhy. Tedy... myslím tím pochopitelně ty knižní... klasiku... již zmiňovaného Shakespeara třeba +nenaléhá na něj, už stačila poznat, že čím víc vyzvídá, tím méně jí toho prozradí a tak se chytře přetvařuje, že ji to bůhvíjak nezajímá+ Já si to ještě můžu dovolit?... A copak vy ne? +pozvedne překvapeně obočí+ Myslím, že nejste zase o tolik starší ode mne +odhaduje ho a pak se rozesměje+ Nechtějte vědět, co jsem o vás už zjistila. Nerada bych prozradila své metody, kterými odhaduji lidi. Ale zatím si stojíte poměrně dobře +usměje se lišácky+ Když se nad tím zamyslíte, o čem jiném by si nakonec měl povídat muž se ženou, než o sexu? Chlap s chlapem si najdou společná témata, třeba sport, obdivování žen na ulici nebo poker. Obdobně je to i u žen. Ty se zase mezi sebou baví o dětech, rodině, nebo o módě. Je jasné, že každé pohlaví má jiné zájmy. Ženy a muži mají jediné společné téma – sex. Ten baví obě strany. Bohužel... ne vždy to přináší jen uspokojení +povzdechne si. Když si ji nestydatě sjede pohledem od hlavy k patě, lehce se zardí a sklopí oči. Jaksi si už odvykla od zájmu mužů, protože žádný místní chlap by si nedovolil svádět ji, každý tady ví, že je zadaná. Pochopí jeho narážku o vzájemné náklonnosti a pousměje se+ Jste zvyklý na to, že vám ženy padají do náruče po dvou sklenkách a půlhodinové konverzaci? +upíjí pomalu ze sklenky a drze se mu přitom dívá do očí, opět získala zpátky své sebevědomí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pát srp 26, 2011 9:08 pm

(Merline... já za to fakt nemůžu... :roll: a to jsem se snažila trochu zkrátit :lol: )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » ned srp 28, 2011 3:49 pm

+Zasměje se a pokroutí hlavou.+ Nic takové, jsem předci netvrdil. Já se lásce nebráním, je to pro mně spíš významné okořenění života. Jenom nevěřím na takovou tu "pravou lásku", jak jste ji popisovala vy. +vysvětlí pokojně. Opět se zasměje, tentokrát mnohem veseleji.+ Já už myslel, že podle vás chrápu a smrdím (a.... smrkám do umyvadla, nemyji si ruce po toaletě a chodím do postele v ponožkách.)+ oči mu vesele jiskří, když to říká. Jakoby právě vyslechl velice dobrý vtip.+ Opět vás musím zklamat. +pokroutí hlavou.+ Já se do ženění vrhl a celkem po hlavě. Ale to jsem byl hodně mladý. Chtěl jsem udělat správnou věc. +ušklíbne se.+ Ale je pravda, že od té doby mé vášně v této věci značně ochladly. Navíc se obávám, že na světe není žena, která by pro mne byla "tou pravou." +odpije si ze skleničky.+ Tak to jsme dva. Myslím, že tragická láska v sobě má určité kouzlo. Ta tragedie na pozadí ji dělá nesmrtelnou.+ přikývne.+ I když, ve skutečném životě mnohdy i tragický příběh lásky časem ztrácí to své kouzlo, pokud ji někdo nepřenese na papír. Lidé ji nezačnou číst se slzami v očích a snít o takové romantice. Ale řeknu vám, jenom málokdo by to chtěl opravdu zažít. +dodá vážně, jako někdo, kdo s tím má své zkušenosti. Při její další otázce se jenom tajemně usměje.+ Jak jsme říkal, zdání mnohdy klame.
Já bych to ale opravdu rád věděl.+ usmívá se a lehce naléhá.+ Vaše metody u mně budou v bezpečí. +ujišťuje ji.+ Ale jsem rám, že jsem na vás zatím udělal dobrý dojem. +spokojeně se usměje.+ Dobrá, s tím musím nejspíš souhlasit. Sex je určitě jedno z hlavních témat mužů a žen. Nakonec i mezi stejnými pohlavími, i když to nemá ten správný náboj. A když se muž se ženou baví i o něčem jiném, pokaždé se za tím skrývá vidina sexuálního spojení. Vy odhadujete mně a říkáte, že si stojím zatím dobře. A já zas nenápadně zkoumám vás a říkám si... +usměje se, pokroutí hlavou a nedokončí.+ Jistě, sex s milovanou osobou je předci jenom o něčem jiném, jako když jde jenom o tělesné spojení jako takové. +musí se opět zasmát.+ Takový dojem jsem na vás udělal? Lamač ženských srdcí a sběratel trofejí? +opětuje její pohled celkem pokojným, zkoumavým pohledem a prsty si pohrává s téměř dopitou sklenkou.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pon srp 29, 2011 1:55 pm

(láách :D to je soutěž o nejdelší příspěvek :lol:
tak odpověď na tohle mi bude chvilku trvat ;) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pon srp 29, 2011 6:24 pm

+objedná si u barmana pár toustů, protože začíná mít pocit, že by na prázdý žaludek už pít neměla+ Nahlas ne. Ale poznám z vašich gest, co si o tom myslíte +ušklíbne se na něj šibalsky+ Hm... nevěříte... třeba jednou uvěříte +pokrčí jen rameny, už ho nemíní dál přesvědčovat o existenci pravé lásky, pochopila, že ji bere docela povrchně+ Tak to opravdu nedokážu posoudit, jestli chrápete +rozesměje se, to ji fakt pobavilo+ Neměla jsem tu možnost zjistit to. Ledaže byste mi tady usnul na stole +culí se vesele a pak se lehce k němu nakloní a nadechne se nosem+ Právě naopak... máte velice příjemnou kolínskou +nasaje zhluboka do sebe tu vůni+ S feromony, že? +přimhouří oči a její řasy zacloní rozdováděné plamínky ve zřítelnicích+ Tak vy jste byl ženatý? +pozvedne překvapeně obočí, v tomhle odhadu se opravdu šeredně spletla+ Jste pořád se svou manželkou? +ptá se zvědavě, využije toho, že se konečně trochu rozpovídal+ Jak to myslíte, že vaše vášně vůči ženám ochladly... copak to manželství je tak strašný zážitek? +zasměje se, ale při jeho dalších slovech poprvé pojme podezření+ Jak můžete tvrdit, že neexistuje žena, která by byla pro vás ta pravá? Na každého někde někdo čeká. Ledaže by... +upře na něj zvědavý pohled+ ...muž? +položí nevinnou otázku, vrtá jí hlavou, proč jí tolikrát opakoval, že zdání klame, ale zase ji mate, proč se snažil o fyzický kontakt s ní+ Tak teď jste mě opravdu dobře pobavil. Vy tedy tvrdíte, že ať se spolu bavíme o čemkoliv, tak se za tím skrývá vidina sexuálního spojení? Vy snad vidíte náznaky sexu třeba... ve Shakespearově tragickém díle? +rozesměje se z plna hrdla+ Vy máte opravdu vzácný dar přesvědčit lidi, aby vám řekli i to, co nechtějí +zasměje se a poraženě se vzdá+ Tak dobře... za podmínky, že vy mi zase prozradíte, co si myslíte o mně +nemohla si nevšimnout, jak takticky nedokončil větu, co zatím zjistil on o ní. Na chvíli se zamyslí, než začne+ Možná svým vzhledem lámete ženská srdce, možná i sbíráte trofeje, ale nemyslím, že hledáte vážný vztah. Flirt možná, ale nic víc. Jako byste se nechtěl se ženami zaplétat. Připadá mi, že jste... promiňte mi to... zahleděný sám do sebe, že vás baví bohémský, nevázaný život. Mám silný pocit, že vás tíží něco z vaší minulosti... nějaké tajemství, které v sobě dusíte. Nejspíš to bude nějaká tragédie, která vás pronásleduje... a něco mi napovídá, že to bude ten nejhorší zločin. Zdá se mi, že vaše bohaté zkušenosti neodpovídají vašemu věku... anebo naopak... váš skutečný věk neodpovídá vašemu vzhledu +dívá se mu hluboce do očí, aby z nich vyčetla každičký záblesk jeho reakce+ Netuším, co je pravda a co ne, jsou to jen mé pocity, které jsem vycítila mezi slovy v našem rozhovoru +pokrčí ledabyle rameny a přitom ho po očku pozoruje, jak bude reagovat na její závěry a jestli jí její teorie potvrdí nebo vyvrátí+ Tak... a teď vy +pobídne ho, přiloží si sklenku ke rtům a zaposlouchá se+

(to jsou skutečně jen mé pocity z rozhovoru, jelikož jsem Obraz Doriana Graye ještě nečetla:))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv zář 01, 2011 8:42 pm

(tohle se nám už nějak vymklo z rukou:D Navrhuji příspěvky hodně ubrat a probírat to postupně po jednom tématu;))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » sob zář 03, 2011 1:53 am

+Je mu jasné, že ji svými argumenty o lásce nepřesvědčil. Ale dál to nerozebírá, protože je mu to v podstatě jedno. Ale myslí si i tak své.+ K tomu snad nedojde. +zasměje se. Dopije sklenku a odloží ji s úmyslem, že to byla poslední dnešního večera.+ Jsou i jiné možnosti, jako byste to mohla zjistit. +uculí se nevinně, no jiskření v jeho očích mluví za vše. Když Styx zkoumá jeho vůni, ani se nepohne, jenom na ni s pobaveným úsměvem kouká.+ Feromony jsou pouze mé vlastní výroby. +vyvede ji s pobaveným úsměvem z omylu. Zasměje se, když si všimne jejího výrazu.+ Zdá se, že jsem vás zaskočil. +ještě chvíli se tím baví, pak ale pokroutí hlavou.+ Ve skutečnosti ke svatbě nedošlo, nakonec ani k zásnubám. +pokrčí rameny a na to, jak emotivní to byly zkušenosti, ho i samého překvapí, jak lhostejně o tom mluví. Další zajímavost, kterou bude muset osamotě prozkoumat. Najednou se rozesměje.+ Drahá Styx, nejenom, že věříte v pohádky, ale ještě byste mě spárovala s mužem. +pokroutí hlavou, nepřestává se však tvářit pobaveně.+ Nu dobrá, na světě podle mého nejestvuje muž, ani žena, které bych mohl milovat nehynoucí, dokonalou a nekonečnou láskou. +vyhlásí definitivně.
Usměje se.+ Mýlím se tedy? +tázavě se jí zahledí do očí a důvěrně se k ní nakloní. Hlubokým, ale tichým hlasem jí řekne do ucha.+ Řekněte, že za ten čas, co tady spolu sedíme a rozmlouváme, jste ani na chvíli nepomyslela na sex se mnou. +jak to dořekne, neodtáhne se hned od ní, nejdřív nasaje její vůni, pomalu.+ Samozřejmě. +přikývne a jeho dech se ji otře o kůži na krku.+ Shakespeare je pln nejrůznějších sexuálních náznaků. Je potřeba jenom pozorně číst. +naposled nasaje její vůni a pak se odtáhne. Chvíli ji provokativně hledí do očí, až má Styx pocit, že se prohrabuje v nejtajnějších zákoutích její duše, že nahlédne do každé její nejtajnější touhy. Je to však jenom okamžik, jen co mrkne je ten pocit pryč a Dorian vypadá jako předtím, jakoby to všechno bylo jenom zdání.+ Ne na každého můj dar ovšem funguje. A zdá se mi, že vy mu celkem odoláváte. +řekne s úsměvem. Vytáhne si cigarety a nabídne ji.+ Kouříte? +pokud si vezme, zapálí sebe i jí a poslouchá, co o něm Styx zjistila, na jeho tváři se však neodráží žádná emoce, takže je téměř nemožné zjistit, co si o tom myslí.+ No.. +řekne po chvilce mlčení, kterou využije, aby odklepl cigaretu do popelníku.+ ...musím uznat, že jste mě do určité míry odhadla. Jsem bohém, netajím se tím. Podle mého, život se má žít, ne jenom o něm snít. A já už toho opravdu hodně přežil. Dobrých i špatných věcí. Tak jako každý mám za sebou i ty malé, osobní tragédie. No jenom málokdy se ohlížím do minulosti. +potáhne si, vyfoukne kouř a pohlédne jí přímo do očí. V jeho očích se na okamžik objeví něco, z čeho až zamrazí a chvíli ji nechá si ten pocit vychutnat, aby bylo jasné, že není tak úplně bezpečné, příliš se o jeho minulost zajímat. Najednou však je to opět pryč, jako mávnutím kouzelné hůlky před ní opět sedí ten příjemný společník.+ Zajímalo by mě... +prohodí opět konverzačním tónem.+ ...jak jste myslela to, že můj vzhled neodpovídá mému věku? Co si o tom myslíte? Kolik mám podle vás let? +zeptá se a opravdu ho to zajímá, ale spíš pro pobavení, než by tomu přikládal nějaký skutečný význam.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » ned zář 04, 2011 5:33 pm

+při jeho nemravném návrhu – protože to jako nemravné pochopila, není padlá na hlavu – se po něm plaše podívá, ale schválně předstírá, že zcela nepochopila význam jeho slov+ Jaké možnosti máte na mysli? +chytne ho do pasti a teď je opravdu zvědavá, co jí na tohle odpoví+ Vlastní výroba? Hm... řekla bych, že byste si mohl přímo otevřít fabriku na feromony +zahihňá se, asi je už trochu omámená těmi jeho feromony nebo trošku opilá, kdoví+ To byl jenom nevinný dotaz, ostatně, zde není vůbec nic tabu, to znamená ani vztah mezi dvěma muži. Ale upřímně... byla by škoda, kdybyste byl na muže. Spoustě žen by to asi zlomilo srdce +mrkne na něj šibalsky, ale při jeho dalších slovech pozvedne překvapeně obočí+ Tak tohle mi musíte vysvětlit podrobněji. Copak vy nejste schopný milovat nehynoucí, dokonalou a nekonečnou láskou? To jsem ještě neslyšela. Tedy... znám sice tady jednoho takového +vzpomene si na Snapea+ ale ten je už od pohledu divný. Což vy mi absolutně nepřipadáte +měří si ho zkoumavým pohledem, jakoby si chtěla přečíst jeho nejtajnější myšlenky+ Sex s vámi? +jak se k ní tak důvěrně nakloní a ji ovane ta jeho smyslná vůně, které se jen stěží odolává, znásobená jeho sametově hlubokým hlasem, z kterého jí přechází příjemný mráz po zádech, zadrhne se jí hlas v hrdle a asi i na chvilku přestane dýchat, a což je u ní dost nezvyklé – znejistí+ Jak to.. tedy... ehm... cože...? +zbledne a pak naopak úplně zčervená a nejradši by si nafackovala za to, že tak amatérsky prozradila, že ji to možná i napadlo na kratinkou chvíli, sotva setinu vteřinky... no možná dvě...tři...+ Miluji svého přítele +špitne, ale rychle se jí vrátí ztracená jistota a sebevědomí+ A vy? Vy jste pomyslel? +nestydatě mu hledí do očí a odráží jeho hluboký pohled, kterým se Dorian pokouší obnažit její duši. Krátká indispozice zmizela v nenávratnu a opět je tady ta nedobytná pevnost, kterou se jen tak kdekomu nepovede dobýt+ Rád dobýváte ženy, nebo máte snad radši ženy povolné? +odpoví na jeho poznámku o daru, kterému ona zatím úspěšně odolává, jako staletá lípa silnému větru. Vezme si cigaretu, i když to poslední dobou hodně omezila+ Mám docela nos na lidi... a taky umím poslouchat. Je to součást mé práce +zachytí jeho nebezpečný pohled, ale vzdoruje mu, i když musí uznat, že jí není dvakrát příjemný+ Nemějte strach, nemíním se vrtat ve vaší minulosti. Chtěl jste vědět, jaký dojem jste na mne udělal, tak vám pouze sděluji své pocity. A jestli jsem se trefila, nebo naopak spletla, to víte jenom vy +pozoruje ho však nenápadně očkem, jeho varovný výraz jí prozradil, že nebyla daleko od pravdy+ Myslela jsem to přesně tak, jak jsem řekla. Jste podle mě až příliš zkušený životem na to, jak jste mladý. Proto mě napadlo, že jste se musel začít protloukat životem velice brzy, anebo - což se mi zdá pravděpodobnější - jste starší, než vypadáte. Znáte snad nějaký elixír mládí? Jestli ano, prozraďte mi jej... která žena by nechtěla vypadat mladší +tázavě se na něj podívá, jestli opravdu vlastní nějaký tajný recept+ Hádala bych vám jen o něco víc než je mně, tedy kolem pětadvaceti, možná o rok dva navíc +hodí po něm zvědavě očkem+ Tak kolik vám tedy je? +posune k němu tácek s tousty a posunkem mu nabídne+ A nezamlouvejte to... neodpověděl jste mi, co jste o mně zjistil vy +připomene mu s úsměvem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron