Kuchyň

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 20, 2012 7:48 am

Hladí ji po vlasech, rty přitisklé na temínku Mrzí mě to kotě, taky jsem nepočítal s takovou... chm averzí. Ale jsem si jistý, že ti na ni nějakou páku najdeš, a když ne, tak ne. Nebereš si přece mou rodinu, ale mě. Mrmle jí do ucha Chtěla bys rozveselit? Zvedne si její bradu nahoru k sobě Myslím, že je na čase vytáhnout Máňu na vyjížďku. Venku je docela hezky, pod mrakem, ale teplíčko. Co myslíš hmm? Killers on the road? No jo, Charlie zase poslouchá rock´n rollovou klasiku:)

I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte bře 20, 2012 8:45 pm

No a já jsem s tím zas počítat měla... Ale byla jsem docela hodná, že jo? Vzhlédne k němu s šibalským úsměvem. Tedy, tak takové nabídce se nedá odolat. Zasvítí jí oči. Postaví se na špičky a líbne ho na bradu. Cítit vítr ve vlasech, tvé tělo těsně na mém... Hmm.. Zavrní a přejede mu nehty po šíji.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 21, 2012 2:24 pm

Bylas jak anděl sám cuknou mu koutky když si vzpomene jak se tyčila nad matinkou Tak pojď, než začne... pršet broukne trochu staženým hlasem a projistotu ji tahne ke Garáži jsem ti říkal, že pro tebe něco mám?
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » stř dub 04, 2012 8:04 am

Objeví se i s nahatou Beccy v kuchyni, protože má v plánu donýst si do ložnice nějaké to pití a jídlo, přece svítá a je čas snídaně. Jenom chvilku vydrž kotě Pleskne ji po zadečku a už rabuje ledničku. Vůbec si nevšiml, že za stolem sedí Bill a snídá

Bill: áá vidím, že omladina se nám vrátila z výletu Pronese nad talířem s hemenexem, rozvalí se v židli a naprosto nepokrytě očumuje ten sexy zadek a tělíčko k nakousnutí. Tedy Beccy ne Charlieho Nenechte se rušit, já si tu jen v klidu posnídám

Charlie: Kurva! vylítne a málem mu to všechno popadá z ruk, tak tam chvilku žongluje a přitom se mu podaří i lednici zavřít Co tu kurva děláš tak brzo!

Bill: Bráško, to že s tebe se stává noční sůva, neznamená že i ze mě. A jak jsi možná postřehl, máme tu rodiče. Protože z tebe je matka uplně s nervama v... no pryč, tak jsem ji slíbil, že ji vezmu na nákupu Povzdechne si a tváří se jako že je to obrovská oběť a taky někam na oběd než se vy dva vyspíte a ne, očima se dívá pořád na Beccy, i když mluví s Charliem

Charlie: Postupně rudne, od naoranžovělé, po červenou až po temně fialovou Mohl by ses dívat na mě! zařve na něj a stáhne Beccy za sebe, pustí přitom i to jídlo na zem. Svlíkne si tu rasta košili a dá jí ju ať se obleče. Krapet žárlivec no.
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř dub 04, 2012 10:36 am

Trochu překvapeně vyhukne, jak je Bill klidně pozdraví, ale že by jí jeho přítomnost dělala nějaké problémy, to se říct nedá. Dobré ráno, Bille. Uculí se a vykoukne zpoza Charlieho, který ji za sebe schoval. Pak si teda vezme tu košili a ušklíbne se. Jsi nějak prudérní, ne, lásko? Usměje se na něj sladce, ale do košile se zabalí. Má ji skoro jak šaty, až ke kolenům, takže už si Bill může čučet jak chce.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » stř dub 04, 2012 10:51 am

A jak ho hezky Beccy pozdraví tak zaskřípe zubama Ne, prudérní ne.
Bill: To on ti Charles neřekl, že je pekelně žárlivý a majetnický? uculí se
Ch: drž hubu Artie, já ti taky Fleur neočumoval
Bill: Tos teda očumoval!
Ch: Neočumoval
Bill: ale jo, očumovali jste ju všichni pak se začne smát
Ch: Pche! odfrkne si a když je Beccy zahalená tak si začne sbírat snídani ze země Postarej se o naše a na oběd se k vám připojím. Otočí se k Beccy, která se tak hezky vystavuje Billovi sypej zubejdo
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř dub 04, 2012 11:16 am

Pobaveně kouká z jednoho na druhýho, jak na tenise. Tak Fleur, jo? Loupne očkem po Charliem. A jakpak vypadala, hm? Zajiskří jí pobaveně v očích. Tsss.. Zatváří se uraženě, jak ji Charlie vyžene a vyplázne na něj jazyk. Tak čágo, Bille. Zasměje se, blýskne po něm zoubky a už je pryč.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv dub 19, 2012 2:38 pm

CH: Mami, zní to unaveně ne datum ještě nemáme
M: +přechází po kuchyni jak lev v kleci+ nemáte nemáte, ale oznámení ve věštci už vyšlo, co si o nás budou lidi myslet?
CH: mě je uplně jedno co si o nás budou lidi myslet, s Beccy se vezmeme až se nám bude chtít!
M: Charlie +náléhá na něj+ nechceš si to... nechceš si to ještě rozmyslet? vždyť teď se lidi moc neberou... +zkouší to na něj nenápadně+
CH: Mami přestaň! hlas mu poněkud zostří já si s Beccy ožením, smiř se s tím nebo ne, je mi to jedno. Je to můj život
M: Který jsem ti já s Arturem dala! +zavřískne na něj+
CH: a už je to tady zas. Nechceš třeba abych se nastěhoval zpět do doupěte, a ty sis mě mohla opečovávat? vyjede na ni jsem dospělý chlap, chci se ženit s ženou kterou miluji a je pro mě vším opře se o stůl a tyčí se nad ní chápeš to už konečně?
M: +zatne zuby, protože přesně tohle by chtěla, aby se jí všechny děti vrátili zpět domů, kde je teď tak prázdno+ chápu, ale nechci to +dodá nakonec aby měla poslední slovo+
CH: vstane a chce jít z místnosti, jen zavrtí hlavou
M: Charlesi Weasley! Neotáčej se ke mě zády když s tebou mluvím!
CH: už se tomu opravdu musí smát Matko je mi dost na to, abych s tebou už mluvit nemusel
M: +šokovaně zůstane stát a zírá na svého syna+ V tom případě mi do domu už nevkročí, a s ní už vůbec ne
CH: Jak si přeješ matko Odejde z kuchyně, a jde se nahoru přitulit zpět k Becs
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Syriana Spinnel » sob dub 28, 2012 9:34 am

S Viktorem vejdou do kuchyně a Syr se o něj opře s jeho rukama na břiše Tak uculí se na Becs Andrew a Sophie Whitmanovi jsou ti plně k dispozici zubí se na ni a pak mrkne na Charlieho, který zjevně není v pohodě řekne mi někdo proč se tváříš jako bys sežral citron? koukne zvědavě na Charlieho a pak na Becs
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » sob dub 28, 2012 3:53 pm

Vytáhne z ledničky pivo, podívá se na něj, zase ho tam vrátí a vytáhne flašku Jacka Tak jo, o co jde? Jací Whitmanovi? těká pohledem z jednoho na druhou a třetího a přitom nalije 4 panáky, sobě minimálně trojitého Syr neřeš to, už je to uzavřený řekne jenom a opře se o linku
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron