Putování s Magnusem za vikingskými mohylami

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » pát kvě 25, 2012 12:05 pm

+přestože je to jenom nevinné mazání rány mastí, intenzivně vnímá jeho prsty na svém těle a kdyby se nestyděla, tak by při tom vrněla blahem. Přesto se trochu napne, když jeho rty vyhledají ty její a ze zvyku sáhne rukou na jílec své zbraně, ale pouze na ní spočine, nevytáhne ji. Jeho polibek je jemný, postrádá milostnou vášeň, tak jej právem považuje za výraz přátelství :mrgreen: a nebrání se mu+ U vás na severu se přátelství ztvrzuje meči a polibky? +pobaveně se usměje a pak sklouzne zrakem na jeho ruku a zamračí se+ Pravou ruku potřebuješ mít zdravou. Budu se ti muset na ni podívat, až se mnou skončíš.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » ned kvě 27, 2012 9:15 pm

Styx: Až s tebou skončím?..+ještě jednou jí lehce políbí.+ Až s tebou skončím, budem se oba cítit úplně zdraví...+ zatváří se nevinně.+ U nás na severu se přítelství stvrzuje mečem a pevným objetím...+ Ale sebekriticky přeje jen koukne na svou ruku.+ Máš pravdu. Nevypadá to dobře a bolí to docela...
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » pon kvě 28, 2012 8:40 pm

+tentokrát před jeho polibkem ucukne, takže Magnusovy rty políbí vzduch kolem Styx+ Naše přátelství už bylo ztvrzeno... není potřeba to pořád zdůrazňovat +upozorní ho, ale na rtech jí pohrává pobavený úsměv+ Podívám se ti na tu ruku +posadí se, už docela hbitě, po zraněních zbyly už jen čerstvé jizvy. Roztrhá mu rukáv košile až k ramenu, odhrne jej a prohlédne si jeho ruku ze všech stran+ Je to jen škrábnutí. Horší ale je, že to vypadá na otravu krve +sáhne mu dlaní na čelo a pak přiloží ucho na jeho hruď+ Naštěstí se ještě nestačila rozšířit do krevního oběhu +při vysvětlování mu rychle zaškrtí paži a z rány vysaje ústy nakaženou krev. Vyplivne ji a opakuje to několikrát. Pak vysype věci ze svého batohu do trávy a sáhne po malé lahvičce. Otevře ji a nakape mu do rány pár kapek fialové tekutiny+ Je to antibiotikum. Poradí si s těmi bakteriemi +ováže mu ránu a konečně si utře zakrvácené rty do hřbetu dlaně+ Budeš v pořádku +usměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » pon kvě 28, 2012 9:03 pm

Styx: Anti..co?+ překvapeně jí sleduje. Je potěšen, že jeho společnice kromě boje ovládá dobře i léčitelství, protože chtě nechtě musí připustit, že ho ruka opravdu bolela.+ Vždy mě znovu a znovu překvapíš. Bojuješ jako pravá valkýrien, ale tvé ruce a...+usměje se, jak vysávala jed+...ústa i uzdravují. Pověz mi, kde ses to všechno naučila?+ Pak pohlédne na oblohu a krvavý obzor.+ Smráká se, měli bychom si najít nocležiště. Pořád mám pocit, že není bezpečné zůstávat v otevřené krajině...
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » pon kvě 28, 2012 9:30 pm

+jen se usmívá, jak jí tam skládá poklony+ Neumím uzdravovat, nejsem léčitelka +odpoví skromně+ V rámci výcviku jsem se kromě jiného musela naučit poradit si se zraněními, které mě při mé nebezpečné práci můžou potkat. Takže umím pouze poskytnout první pomoc, ne léčit +nahází věci zpátky do koženého batohu+ Bojovat se zbraněmi jsem se učila už odmala. To je zase naše rodinná tradice. Jsem strážkyní Tajemství věků, je to post, který se v naší rodině dědí už po staletí +postaví se a rozhlédne se kolem+ Jen velice nerada bych tady spala pod širým nebem. Co když budu mít trochu divočejší sen a žblunku do bažin? +rozesměje se a vezme si na záda batoh a do ruky meč+ Snad najdeme nějaký přístřešek.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » úte kvě 29, 2012 11:00 am

Styx: Co je to Tajemství věků? + se zájmem na ní pohlédne.+ Nikdy jsem o tom neslyšel. I v našich zemích se ženy učí bojovat, ale jejich role je hlavně v péči o bům. Muži jsou příliš často na výpravách - nejen za večnou slávou v síních Valhally, ale i na výpravách za obživou.+ Také posbírá všechny své věci a chystá se k odchodu.+ Divoké sny? To bych se bál. Ještě bys mě tnula ve spánku mečem...předtím než by tě pohltila bažina.. ;) Ovšem v tomhle nehostinné m místě pochybuju, že přístřešek nalezneme..+Je o dost vyšší než Styx, tudíž vidí dál a ať kouká, jak kouká, nic, co by připomínalo přístřešek, nevidí.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » úte kvě 29, 2012 1:28 pm

To ti nemohu prozradit, už by to pak nebylo tajemství. A víš, jak se to říká... pokud bych ti to prozradila, musela bych tě zabít +usměje se pobaveně a při jeho popisu snů se neudrží a rozesměje se, až vyplaší hejno vodních ptáků z hnízda+ A proto nedoporučuji spát v mé blízkosti... občas bývám v noci dost divoká a nebezpečná a pak za sebe neručím +brodí se po kolena v kalné vodě a hledá vhodné místo k utáboření+ V těchto močálech opravdu není bezpečné místo, kam složit na noc hlavu +poznamená po delší namáhavé chůzi+ Myslím, že nám nezbyde, než dojít k Temnému lesu... +ukáže do dálky před sebe+ ...a najít nějaké suché místo s měkkou trávou na přespání. Rád spíš pod hvězdami? +otočí se na něj s úsměvem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » úte kvě 29, 2012 1:38 pm

Styx: Divokou a nebezpečnou bych tě v noci rád zažil, ale přece jen bych předtím raději překontroloval, zda nejsi ozbrojena. Mé kopí je velice cenná zbraň...+ podotkne a jeho nohy hlasitě začvachtají v bahně.+ Opravdu doufám, že se hloubka močálu nebude zvětšovat. Les máme tak deset kilometrů, jak letí pták. Spousta času na snění o klidné noci pod hvězdami. V loži spávám výjimečně, spíše hvězdy jsou mi peřinou. Na lodi je to pak pravidlem. Musím však připustit, že pohostinství tvého domu bylo opravdu mimořádně pohodlné. A ty - dáváš přednost hvězdám či domu?
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » úte kvě 29, 2012 2:24 pm

Opravdu? +musí se usmát, jak Magnus pyšně popisuje to své kopí+ Cenné zbraně si já věším doma na zeď +dusí v sobě smích a je ráda, že jde vepředu a Magnus jí nevidí do tváře. Jak ráda by teď ona viděla tu jeho :lol: + V to doufám taky, neznám tohle místo. Nikdy jsem neměla potřebu prozkoumat tuhle oblast +projde kolem bleskem rozlomeného stromku a zvedne ze země dlouhý silný klacek, při každém dalším kroku jím nejdřív vyzkouší pevnost půdy pod hladinou+ Nejsem žádná princezna na hrášku, ale když si mohu vybrat, mám radši pohodlí postele. Na měkkých matracích se vše dělá mnohem příjemněji. Odpočinek... spánek... milování... +usměje se hříšně+ Ale zase... pod hvězdami má tohle všechno své osobité, romantické kouzlo +všimne si, že má lýtka poseta desítkami pijavic. Některým přeruší jejich hostinu a násilně si je odtrhne od kůže+ Mrchy jedny... doufám, že mě nevysají, než dojdeme na suchou zem.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » úte kvě 29, 2012 6:17 pm

Styx: +Trochu mu z těch jejích řečí zacuká ve slabinách a zkřiví obličej. :lol: + Ta sbírka musí být jistě pozoruhodná, ale jsou ty vzácné zbraně ještě po zavěšení bojeschopné? +I přes náročný terén sleduje, jak Styx napíná svaly na odhalených stehnech. + Takhle s holýma nohama nemůžeš vůbec tady jít. Než přejdeme do lepšího terénu, radši tě vezmu na záda, nebo tě ty mrchy vysajou..+ nabídne se - a tentokrát bez vedlejšího úmyslu.. :lol: + Milování v peřinách má své půvaby, ale láska pod hvězdami umí být divoká a živočišnější....
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron