Putování s Magnusem za vikingskými mohylami

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » čtv čer 07, 2012 7:53 pm

(mohla bys mi do závorky psát i překlady té švédštiny, prosím?)

+není sice spokojená s tím, že jí to nechce říct sám, když už o tom začal, ale nechá to být, aby si to Magnus ještě nerozmyslel s tím studiem+ Doufám, že nebudeš na mně v učení moc přísný +uculí se na něj a připraví si lůžko z houně+ Vzbuď mě o půlnoci, vystřídám tě +lehne si na zem a zakryje se pláštěm+ Jak se řekne ve vašem jazyce Dobrou noc? +zaposlouchá se do jeho zádumčivé písně a ještě chvíli pozoruje Magnusovu tvář, na které se odráží oranžové plamínky ohně, než ji jeho tichý zpěv ukolébá k sladkému spánku+ (aby si nezvykla na ty ukolébavky tak, že bez nich už ani neusne :D )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » pát čer 08, 2012 7:19 pm

(hehehe...ti dám odkaz - zádumčivá píseň.. ;) - tady to je i s textem http://www.youtube.com/watch?v=eaIUE4u4JWc)

Styx: +Překládá jí potichu: Ty starý, svobodný, tichý, vysokohorský severe, nádherná kráso, zdravím tě nejnádhernější kraji na zemi, tvé slunce, tvé nebe, tvé zelené louky...+ Přisedne blíže k malému ohni.+ Budu velmi přísný učitel - valkýra, která neumí svou rodnou řeč!!! Nemohu to tak nechat!+ usměje se na ní.+ God natt je dobrou noc...tak tedy God natt, Styx! Spi klidně, nic se ti nestane!
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » pát čer 08, 2012 10:08 pm

(heh, to zní jako hymna :D Ale je to moc hezká písnička, jsem si představovala, jak ji tam Magnus zpívá :pii )

God natt +zašeptá ještě těsně před usnutím. Spí spokojeným spánkem, protože Magnusovi důvěřuje, že bude bdít nad jejím klidným spaním+

(plánuješ i nějaké menší vzrůšo během Magnusovy hlídky, nebo se už vystřídají? ;) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » ned čer 10, 2012 1:05 pm

(hehe...to je hymna!!! :lol: :lol: ) (asi se prostřídají - byla jsem teď taková roztěkaná - viz. bližší informace na požádání...ehm... :pii :Love )

Styx: +Chvílemi hledí na spící dívku a chvílemi sleduje bdělým pohledem okolí. občas zaslechne vytí vlkodlaka, ale nevzrušuje se. Cítí se na místě, kde jsou v relativním bezpečí a meč leží hned vedle jeho pravé ruky. Přiliží trochu na oheň a jak se plamínky roztančí po obličeji spící Styx, Magnus neodolá a jen tak letmo jí pohladí po chvějících se víčkách.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » ned čer 10, 2012 4:47 pm

+spí opravdu tvrdě, není ani divu po tom náročném pochodu a boji. Přesto se okamžitě probudí, jak ucítí něčí ruku na své tváři. Bleskově sáhne po dýce a její hrot přiloží odvážlivci pod bradu+ Och, Magnusi... +oddechne si, když pozná svého přítele a klesne jí ruka+ Promiň... vyděsil jsi mě +usměje se omluvně a schová zbraň zpátky do pouzdra+ Už je půlnoc? +pohlédne na noční nebe a podle měsíce odhaduje čas+ Vystřídám tě, odpočiň si.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » pon čer 11, 2012 7:23 pm

Styx: +Usmívá se na ní, i když mu drží dýku pod krkem.+ Půlnoc už se blíží, Styx. Rád se nechám vystřídat, jsem znaven a potřebuji na chvíli spát. Ale pokud chceš, rád budu bdít místo tebe. Ty potřebuješ odpočívat víc. Byla jsi hodně raněná, tvé síly potřebují více odpočinku...
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » pon čer 11, 2012 7:51 pm

Neboj, to zvládnu +usměje se na něj. Je už úplně probuzená, stejně by už neusnula+ Vyspi se a naber síly na zítřek. Myslím, že nás čeká nejtěžší úsek cesty +posadí se k ohni a přihodí do něj pár kousků dřeva, noc je docela chladná+ Běž, než ti vystydne lůžko... zahřála jsem ti jej +mrkne na něj s úsměvem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » pon čer 11, 2012 7:56 pm

Styx: A taky ovoněla..+nasaje její vůni ze svého pláště, který nechala ležet v trávě.+ Vždy jsem si myslel, že nejnádhernější je vůně moře, ale ty voníš stejně omamně. God natt...a neboj se mě vzbudit už před tři hodiny před svítáním. Ještě jednou tě vystřídám..+ulehne a v minutě usne. Tentokrát nechrápe. V podu sebezáchovy a si podvědomě ví, že by to přilákalo vetřelce.. :lol: +
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » úte čer 12, 2012 7:53 am

+během své hlídky se nevzdálí od ohně, občas přiloží pár polen, aby nezmrzla a napíná zrak do tmy a natahuje uši, aby jí neunikl jediný zvuk noci. V dálce co chvíli slyší táhlé vytí vlkodlaků. Sleduje oranžovou kouli, pomalu plující po noční obloze a intenzivně myslí na Remuse. Nad ránem, sotva hodinu před úsvitem, uslyší za zády zapraskání větvičky pod něčím těžkým tělem. Bleskově se postaví a sevře v ruce rukojeť hůlky. Její zrak proniká černočernou tmou a těsně předtím, než uslyší temné zavrčení, zahlédne dvě žluté oči, hrozivě svítící z tmy. Ani se nehne a upřeně zírá na ty dva body. Dech se jí zastaví, svaly ztuhnou na kost, jenom srdce jí tluče na poplach jako zvon+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » úte čer 12, 2012 8:08 am

+z temnoty se po chvilce vynoří tmavý stín a na pozadí měsíce v úplňku se vztyčí do své obrovské výšky. Styx stojí proti němu jako paralyzovaná, neschopná jakéhokoliv pohybu, ruka s hůlkou jí visí podél těla, vyděšená tím, jak poprvé v životě stojí tváří v tvář skutečnému vlkodlakovi. Zvíře čenichem nasává pach jiného vlkodlaka, kterého z ní cítí a z hrudi mu vychází hluboké zlověstně vrčení+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron