Pracovna

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Pracovna

Příspěvekod Neferet » 26 zář 2013 18:55

+s úsměvem zlehka pokývá hlavou, než jí nakloní mírně na stranu jak ho poslouchá a zároveň přemýšlí+ Ne každý má potřebu experimentovat a šílet. Jasmine je sice živel, ale ona je na svůj věk neuvěřitelně vyspělá a zodpovědná, i když to tak někdy nevypadá. Myslím po psychické stránce. +pousměje se+ Ten únos jí hodně změnil. +povzdechne si smutně+ Mluvil si s ní o tom? Myslím o sbírání zkušeností. +zajímá se, jestli vedli ti dva spolu podobnou diskuzi na téma bouření+ Jo, kouzelnická aristokracie... +povzdechne si a pokývá hlavou na znamení, že si to umí představit+ Ostatní budou podružní, když bude mít jistotu, že jsi s ní a že se za ní postavíš v každé situaci. Je dost silná, aby takové společenské rány zvládla, i když to nebude jednoduché. U nás to také není jednoduché, a když se zvládla postavit naší společnosti a zároveň srovnat pár upírů do latě... +pokrčí bezradně s pousmáním rameny+Tak to bych rozhodně nezkoušela. +zazubí se+ Pravděpodobně by mi vyškrábala oči. +vrtí nad tím s úsměvem hlavou+ Chápu, že tak brzy po rozvodu je takové uvažování předčasné. +pokývá souhlasně trošku podmračeně hlavou+ Jen chci mít jistotu, že když jí tu nechám... že bude šťastná.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 26 zář 2013 19:00

+probudí se a první, co si uvědomí je fakt, že je v posteli sama. nejdřív chce panikařit, ale pak jí napadne, že by mohl být Chris v koupelně. zůstane proto ležet a zkouší naslouchat, ale když neslyší z koupelny žádnou tekoucí vodu, chytá jí znovu panika+ Chrisi?! +vyletí do sedu a začne se divoce rozhlížet kolem, jestli ho někde neuvidí, ale když se ujistí, že je v místnosti sama, padne nešťastně zpět do postele uvažujíc jestli se jí ten večer jenom zdál, ale když nahmatá pod rukou lístek papíru nešťastně na něj zamžourá a nadšeně vyletí z postele, když zjistí, že je to vzkaz od Chrise, který jí dá odpověď na to kde je. vyhrabe se do koupelny pro župan a šouravě se vydá chodbou, jak ještě trochu chytá rovnováhu, v rukách tác se snídaní, jelikož má hlad a tuší, že by se snídaně mohla hodit+ Ale já jsem šťastná. +broukne ode dveří, jelikož vejde do pracovny zrovna ve chvíli poslední sestřiny věty+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Christian » 26 zář 2013 20:59

Ono to není o tom experimentování per se, ale o tom, že si tím člověk vykrystalizuje svoje priority. Zjistí, co v životě nechce, a později nemá pocit, že mu něco utíká. +pokrčí rameny+ Jistěže, ona tvrdí, že ji tahle fáze určitě nečeká, ale moje zkušenosti jsou trochu jiné. +usměje se+ Já vím že je, ale nechci ji do téhle pozice vůbec stavět. +povzdychne si+ No právě. +zasměje se, a trochu se lekne, když Jasmine promluví+ Už jsi vzhůru? Jak ti je? +usměje se na ni a vezme jí tác z rukou, aby se s tím netahala+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 26 zář 2013 21:15

Existuje spousta párů, kteří si tímhle obdobím neprošli a jsou i po stoupě let šťastní. +pokrčí zlehka rameny a odloží prázdnou sklenku+ Je dost tvrdohlavá. +zazubí se na něj vesele+ Myslím, že v určité chvíli bude ještě vděčná za to, že vystavíš. Pokud jí v tom budeš bránit příliš dlouho mohli by jí začít zžírat obavy. +trhne neurčitě rameny a překvapeně stočí pohled ke dveřím+ Vyspala ses? +zajímá se a sedne si na křeslo, aby těm dvěma uvolnila gauč, i když se jí to nelíbí, musí uznat, že po jeho přítomnosti vypadá její sestra poměrně o dost líp+

+Jasmine těká pohledem z jednoho na druhého a přemýšlí jestli má být rád že spolu mluví aniž by se pozabíjeli nebo se má obávat toho, že si zřejmě spolu pěkně povídají+ Co tady vy dva děláte? +zajímá se hned+ Hledala jsem tě. +špitne k Chrisovi, protože jí slíbil, že tam bude až se probudí, ale pak se na něj usměje, protože se na něj za to že je tady se sestrou nezlobí a nechá si od něj vzít tác+ Jo, spala jsem jak zabitá. +usměje se na sestru a trošku šouravě se vydá ke gauči+ Mnohem líp než včera a mám děsný hlad. +zazubí se na něj a padne na gauč, kde se uvelebí, ale obrátí k němu zrak způsobem, který prozrazuje, že se bude cítit o dost líp, když bude sedět blízko ní+ Už jste snídali? O čem si vůbec povídáte? Doufám, že neruším. +zajímá se zvědavě+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Christian » 26 zář 2013 23:34

To jistě, když se člověk dost snaží, může najít štěstí i v těch nejpodivnějších místech. +pokrčí rameny+ Přesto na to nejde spoléhat, a někdy nestačí ani to největší chtění. +povzdychne si trochu+ Všiml jsem si. +přikývne suše, ale usmívá se+ Promiň, nechtěl jsem tě probudit. +usměje se na Jasmine a pohladí ji po ruce, a jak se zmíní, že má hlad, začne jí chystat buchtu na talířek a nalije jí čaj+ Dal jsem si taky, měl jsem moc velký hlad abych na tebe čekal. +usměje se omluvně+ Jistěže nerušíš. Bavili jsme se o tom, co mohlo způsobit ten problém. +usadí se taky, a svým způsobem ani nelže+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 26 zář 2013 23:50

To je dobrý, našla jsem tvůj vzkaz. +pousměje se Jasmine a jen unešeně sleduje, jak jí chystá snídani+ Děkuju. +usměje se na něj jak sluníčko, když jí podá talířek s bábovkou+ Ale to vůbec nevadí. +pousměje se měkce a pohladí ho po ruce+ Jestli chceš dej si ještě. Vsadím se, že buchet je tu plná kuchyň. +zazubí se na Nef, která nad tím jen vesele protočí oči+ Moje sestra totiž ve stresu peče. Takže čím víc je barák zavalený buchtama, koláčema, dortama... tím větší má starosti. Naštěstí peče báječný věci. +s chudí se zakousne do buchty, která v ní vzápětí zmizí+ Jak je tobě? Vyspal si se pořádně? +zajímá se vzápětí o jeho zdravotní stav+ Opravdu? A na co jste přišli? +zajímá se hned, co si o tom ti dva myslí+

+Nef nechá raději téma o štěstí na jindy a přesune svojí plnou pozornost k Jasmine. sleduje jí starostlivě a zkoumavě, jako by čekala, že sebou brzo švihne+ Nepotřebuješ nějaký lektvar? +nabídne nenápadně zjišťujíc jestli jí něco nebolí nebo netrápí a jen zaujatě sleduje, jak se k sobě ti dva mají a jak se Chris o Jasmine stará+ No, můj soukromý typ? +povzdechne si a zase se opře+ Může za to náš otec. +pohodí zlehka rukou+ Jsi na Chrise hodně citově vázaná, a když jste se na sebe napojili, tak si se chtěla bezpodmínečně podělit o všechno co máš. Nedošlo ti však, že se jedná i o divokou magii, která potom převzala kontrolu. +shrne v kostce, základní myšlenku+ Četla jsem tu knihu, kterou jsi přinesla a musím říct, že by to kouzlo mohlo fungovat. +začne trošku z jiného soudku+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Christian » 27 zář 2013 22:27

No, zatím jsme popravdě na moc nepřišli. +pousměje se+ Jen jsme se shodli, že znova už to pokoušet nebudeme. +ušklíbne se vesele+ No, tak to máme zas něco společného. Moje sestra taky ve stresu peče. +uculí se+ Ale ano, je mi mnohem líp. \ještě pár volnějších dní, a budu v normálu. +přikývne+ Možná bychom se na to už mohli vrátit domů. +nechce tam zavazet dýl, než musí+ Kniha? Jaké kouzlo? +zajímá se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 27 zář 2013 22:37

Hmn... máte pravdu. Raději už to nepokoušet. +pokývá trošku podmračeně hlavou+ Opravdu? +rozesměje se vesele+ Tak to by mohl dát Nef nějaký nový recepty. Peče dobře, ale umí jen pár... au! Hej, nemocná! +zaškaredí se vesele na Nef, která po ní hodila polštářek a náležitě se přitom vesele šklebí, aby zmlkla a nebrala si do úst její pečící umění+ Volnějších? Ty můj drahý si vezmeš volno dokud ti nebude úplně dobře. +podívá se na něj vážně, ale v očích má takovou něhu, že snad ani není možný aby to myslela jako příkaz, spíš prosbu, aby se nepřepínal když dokud nebude plně zdráv+ Neboj. Už půjdeme. +zazubí se na něj vesele a odkývá mu, že by se měli dokurýrovat doma+ No... když si ráno ještě spal, tak jsem procházela některé staré knihy a našla jsem zaklínadlo, které přemisťuje věci a osoby poměrně na dlouhé vzdálenosti. Myslela jsem, že kdyby se trochu upravilo, tak bychom ho mohli využít. +koukne na ně trochu nejistě jestli to nepovažují za hloupost+ Víš jak jsme říkali, že bychom měli přesunout boj sem. Mohli bychom proto Senderse do tohohle světa tak jakoby katapultovat. +vysvětluje a Nef, která si vzala kousek buchty, na důraz toho že její pečení je exelentní, jen souhlasně přikyvuje+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Christian » 27 zář 2013 23:49

Mně to rozhodně chutná. +šplhne si hnedka a vezme si ještě kus buchty, a zamlčí fakt, že má takovej hlad, že by žvejkal i polystyrén :D+ To nejde, už takhle jsem měl několik dní velice neplánovaného volna, mám na sobě závislou spoustu lidí. +usměje se+ To zní dobře. +přikývne souhlasně+ Můžeš mi ho okopírovat, ukážu ho doma Vicks. +nahlíží do knihy a přikyvuje+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pracovna

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 28 zář 2013 00:01

+obě se musí vesele uculit, jelikož je všem naprosto jasné, že něco takovýho by tvrdil, i kdyby se ty buchty nedaly jíst, ale Nef péct umí, takže je rozhodně ani nepřiotráví :D Jasmine si jen tiše povzdechne nad tím, že žádné volno mít nebude+ Ale dáš na sebe pozor, že ano. +upře na něj svá starostlivá očka a dojí poslední buchtu, jelikož má pocit, že je nějak podezřele přeslazená+ Jasně, žádný problém. +pousměje se Nef a vstane, aby přešla k pracovnímu stolu, kde má udělaných pár kopií, zřejmě si do nich píše poznámky, takže jí chvilku zabere, než najde nějakou nepopsanou+ Dám ti k tomu i poznámky, co jsem si k tomu dělala. +rozhodne se nakonec, vezme ze stolu ještě jeden papír a vrátí se zpět+ Zkusím se na to ještě podívat. Bude to chtít trochu předělat, ale nevypadá to na nějaký větší problém. +pousměje se, když mu pergameny předá+ Tak a my můžem. +vydrápe se Jasmine na nohy+ Potřebuju sprchu a začíná se mi chtít spát, tak ať to zvládneme domů. +pousměje se a natáhne ruce k sestře, aby jí objala+ Nelíbí se mi to. +zabrblá jí Nef do ucha, ale nezdá se, že by jí plánovala zamknout na Darktoru a nikam nepustit+ Jsem tam šťastná, opravdu. +šeptne jí na oplátku Jasmine do ucha a pustí jí+ Přemístíš nás prosím? Mám pocit, že to nezvládnu a Chris taky nevypadá dvakrát silně. +zazubí se na něj vesele přes rameno, je zřejmé, že jí začíná být líp, když už si ho dobírá+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Sídlo Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron