Putování s Magnusem za vikingskými mohylami

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » úte kvě 29, 2012 7:30 pm

Ty zbraně jsou pořád funkční... s láskou o ně totiž pečuji +cuknou jí koutky a pak se rozesměje zvonivým smíchem+ Mám ve sbírce třeba meč šestset let starý a když přes jeho čepel přehodím šátek, rozřízne jej na dva kusy +vysvětlí mu konečně, jaké zbraně jí to visí na té zdi+ Díky za lákavou nabídku, ale dojdu sama. Co by to bylo za valkýru, která se nechá nést na zádech válečníka? +uculí se a pak chvíli přemýšlí nad odpovědí+ Myslím, že nezáleží na tom, kde... ale s kým +blýskne po něm pohledem a na chvíli se zastaví+ Temný les už je na dohled. Doufám, že tam dojdeme, než se zcela setmí.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » úte kvě 29, 2012 11:03 pm

Styx: +Je mu jasné, že její přání nebude vyslyšeno. K lesu je to nejméně 5 kilometrů a terén je náročnýý.+ Myslím, že už bude trochu tma...ale není důvod k obavám. Bažina za chvilku skončí a travnatý terén bude pohodlnější a půjdeme rychleji.+ Směje se s ní.+ Tak řízný meč, že i látku rozsekne...věru, to jistě patřil velkému bojovníkovi! + Celá ta situace mu přijde absurdní a ústa se teď roztáhnou do neodolatelného úsměvu.+ S kým je pochopitelně nejdůležitější...musí si navzájem vonět.

Obrázek
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » stř kvě 30, 2012 12:29 am

(slíínt! je úžasný :Love )

Bojím se, že je důvod k obavám. Dnes v noci je totiž... úplněk +pohlédne na něj významně+ Ráda bych se utábořila, než vyjde měsíc +přidá do kroku a namáhavě se brodí bažinou, naštěstí je čím dál mělčí, jak se blíží k lesu+ To slyším poprvé, že si dva musí navzájem vonět +pozvedne pobaveně obočí+ Já spíše dám na vzájemnou fyzickou přitažlivost +koukne po očku po Magnusovi, jakoby ho hodnotila, jestli je podle ní dostatečně přitažlivý, i když si už dávno všimla, že je. Jak se na ni usměje tím svým neodolatelným úsměvem, málem se jí podlomí kolena, ještěže se opírá o tu hůl :pii + A... já ti voním? +zeptá se zvědavě, docela ji to zajímá, vzhledem k tomu, že spolu stráví další noc+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » stř kvě 30, 2012 8:40 pm

Styx: +Úpně na úplněk zapomněl.+ Pochopitelně...+vyhrkne.+ Máš pravdu..dnes je měsíc na obloze největší. Pokud si dobře vzpomínám, mohli bysme se dočkat i návštěvy tvého přítele. Je mi ho jistě líto, ale dnes v noci bych mu to nerad říkal..+ Není to nijak ironické, přidá do kroku.+ Je všeobecně známo, že samce a samici k sobě přitahují vzájemné vůně. Žádný parfém, jen opravdová vůně těla. A ano...ty mi voníš. V boji jsem ucítil tvou pravou vůni a bylo to omamné...
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » stř kvě 30, 2012 9:43 pm

+celý večer myslí na Remuse a na ten superúplněk+ Ne, můj přítel sem nepřijde, tráví všechny úplňky ve svém srubu a v lese daleko odtud +chvíli jde mlčky, pohroužená jen ve svých myšlenkách. Vlhkou zem pod jejich chodidly konečně vystřídá suchá půda a jejich dnešní namáhavé putování se chýlí ke konci+ Četla jsem kdesi, že by člověk neměl používat parfémy a aromatická mýdla a krémy. Přehluší to přirozenou, osobitou vůni kůže. Nejlepší je vykoupat se jen v čisté vodě jezera. Když tak o tom mluvíme... po ničem jiném teď ani netoužím +sklopí v rozpacích zrak při jeho posledních slovech+ Po dnešním dni bych ti asi příliš nevoněla +zasměje se, jak je zpocená a špinavá od bahna a zaschlé krve+ Utáboříme se.. ale nerada bych moc blízko k lesu.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » stř kvě 30, 2012 9:57 pm

Styx: +Ukáže na březový remízek asi kilometr od lesa.+ Tohle by mělo stačit na nocleh, ale s lítostí ti sděluji, že po jezeru ani památky. Snad s ránem nalezneme nějakou lesní bystřinu a smyjeme ze sebe ten dnešní den.+ Měsíc už se vyhoupl na hvězdnou báň je tak velký, že je světlo jako ve dne.+ Tvůj přítel je statečný muž, že se dokáže ukrýt a tak zmenšit dosah své nebezpečnosti. U nás na severu jsou vlkodlaci divocí muži, kteří často za úplňku prahnou po obětech...+ Pak ale náhle ztichne.+ Slyším vodu, valkýro! +Usměje se na ní.+ V břízkách teče malý potok...+ Tak přece jen ucítím tvou vůni bez bahenního parfému s krví..
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » stř kvě 30, 2012 10:20 pm

To vím už dávno, že můj přítel je statečný muž +rozsvítí se jí očka, když si na něj zase vzpomene+ Hrdě nese svůj těžký úděl a nikdy si ani slůvkem nepostěžuje. V našich krajích je většina vlkodlaků stejně divoká jako u vás, prahnoucí po krvi a čerstvém masu. Můj přítel ale k nim nepatří +zaposlouchá se do ticha a na tváři se jí rozzáří úsměv+ Věděla jsem, že tady musí být nějaký zdroj vody, který zásobuje bažiny +řekne natěšeně. Shodí batoh a odloží zbraně+ Mohl bys, prosím, rozdělat zatím oheň? Jdu se podívat po té vodě +odskočí si do břízek :lol: +
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » čtv kvě 31, 2012 8:26 am

Styx: +Taky o kus dál si uleví (nejen tělesně, ale i slovně, když už vyslechl ódy na vlkodlaka :lol: ) a jme se rozdělávat oheň.+ Jaká je voda? Hupnu tam za chvilku taky..
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » čtv kvě 31, 2012 2:55 pm

( :lol: )

+v březovém háji objeví potok, který padá v hučícím vodopádu ze skály a dole tvoří průzračné mělké jezírko+

Obrázek

+Styx neváhá ani vteřinu, svlékne se donaha a postaví se přímo pod vodopád. Vykřikne, když ji tělo zmáčí ledová sprcha, ale vydrží, i když ji drkotají zuby a smyje ze sebe všechnu tu špínu, pot a krev, které na ní během celodenního putování bažinami ulpěly. Chladná voda začne být po chvíli příjemně osvěžující, stéká jí po nahé kůži a máčí jí vlasy. A Styx, jakoby se zapomněla v čase, užívá si noční koupel v paprscích úplňkového měsíce+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » čtv kvě 31, 2012 6:28 pm

Styx: + Vysvleče se, zbytky košile hodí do ohně, který zatím rozdělal, neboť dřeva se po okolí válí dost. Vydá se za pištěním a zachvilku už stojí pod vodopádem vedle Styx. Stejně jako ona smývá ze sebe tu špínu a hnus, prohlíží si po omytí svá zranění a tváří se, že vůbec nekouká :mrgreen: na svou společnici.+ Tvé pozemky vždy překvapí. Je v tom cosi magického - potřebujeme vodu, máme vodu...+ křekřikuje hučení vody, i když stojí u Styx proklatě blízko. :pii :Love +
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron